Zaznacz stronę

Blask w stylu glamour

Styl glamour kojarzy się z przepychem i bogactwem, a cóż bardziej do niego nawiązuje niż metaliczne kolory takie jak złoto i srebro? Pozwól sobie na odrobinę luksusu i blasku. Nie bez powodu piszemy o odrobinie blasku. Jeśli chcesz uniknąć nadmiaru błyszczących dekoracji to zdecyduj się na plakaty w stylu glamour, które pozwolą Twojemu wnętrzu rozbłysnąć, nie narażając go na otarcie się o kicz.

Pewnie zastanawiasz się czy takie dekoracje są dla Ciebie i w jaki sposób wpasują się do Twojego mieszkania? Czy musisz od razu, niejako w komplecie, zamówić fotel typu ludwikowskiego lub chociaż Biedermeiera? Oczywiście, że nie. Plakaty w stylu glamour są piękne i wpasują się do wnętrz w różnych stylach, nawet tych, którym bliżej do ascetycznego minimalizmu. Jedną z najważniejszych cech stylu glamour jest elegancja, ale połączona z wygodą. Dlatego wybierz to, co odpowiada Ci najbardziej.

Elegancki prezent

Do tego wiele z naszych plakatów z tej serii posiada kobiece akcenty takie jak buty na obcasie, szminka czy perfumy, dzięki czemu plasują się wysoko na liście prezentowych propozycji dla kobiet. Dodatkowo są ciekawą alternatywą, gdy w naszym mieszkaniu brakuje już miejsca na kolejną parę butów. Takie plakatowe szpilki zajmują naprawdę niewiele miejsca, a świetnie podkreślają zamiłowanie do tego typu obuwia. Dodatkowo możesz dokupić odpowiadającą rozmiarem i kolorem ramkę, która pozwoli lepiej wyeksponować interesującą Cię grafikę.

Jeśli szukasz czegoś bardziej męskiego w tym stylu to zdecyduj się na grafikę na ciemnym tle. Metaliczne kolory świetnie prezentują się w połączeniu z czernią, która dodaje im głębi i tajemniczości, a tym samym nadaje wyjątkowego charakteru wnętrzu, w którym zostały powieszone.

Dodatkowo szukając prezentu dla mężczyzny w tej kategorii pomyśl o tym, że jedną z charakterystycznych cech stylu glamour są zwierzęce motywy w stylu safari. Wzór pasków zebry, lamparcich cętek i innych tego typu zdobień również można znaleźć na naszych plakatach. Jeśli jednak nie jesteś zapalonym myśliwym, możesz zastąpić trofea taką – zupełnie bezpieczną i humanitarną – dekoracją.