Zaznacz stronę

Plakaty marynistyczne

Showing 1–12 of 43 results

 • plakat z kompasem złoty

  Plakat Kompas

  29,00zł
 • Zestaw plakatów morskich białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Morskich

  79,00zł
 • Plakat morski rafa koralowa delikatna złoty

  Plakat Rafa Koralowa

  29,00zł
 • Plakat morski koralowiec symetryczny złoty

  Plakat Koralowiec 2

  29,00zł
 • Plakat morski koralowiec złoty

  Plakat Koralowiec

  29,00zł
 • Plakat morski statek złoty

  Plakat Statek

  29,00zł
 • plakat konik morski złoty

  Plakat Konik Morski

  29,00zł
 • plakat z palmą złoty

  Plakat Palma

  29,00zł
 • Plakat geometryczna gwiazda złoty

  Plakat Geometryczna Gwiazda

  29,00zł
 • Plakat w stylu morskim ster złoty

  Plakat Ster

  29,00zł
 • Plakat rafa koralowa złoty

  Plakat Rafa Koralowa 2

  29,00zł
 • plakat z kotwicą złoty

  Plakat Kotwica

  29,00zł

Plakaty marynistyczne – fala piękna na Twoich ścianach!

Idealnym pomysłem na wprowadzenie morskiego klimatu do Twojego mieszkania będą ozdobne plakaty marynistyczne. Ten ponadczasowy trend cieszy się popularnością już od wielu lat i ciągle powraca nie tylko na wybiegach mody, ale także w aranżacjach wnętrz. Charakterystyczne morskie akcenty przywołują wspomnienia słonecznej plaży i złotego piasku. Po zamknięciu oczu możemy niemal wyobrazić sobie siebie wygrzewającego się w słońcu. Jeden mały akcent wprowadza cudowny i błogi nastrój w pomieszczeniu, jednocześnie sprawiając, że zapominamy o wszystkich naszych zmartwieniach.

Styl marynistyczny świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka. W końcu nawiązuje on do morskich przygód, a kto jak nie maluchy jest bardziej spragniony tego, co nieznane? Plakaty w tym stylu ozdobią ściany naszych pociech, doskonale pobudzając ich wyobraźnie. Sprawią, że niejeden marynarz da się ponieść fantazji i odpłynie myślami w daleką podróż pełną niespodzianek. A małe syrenki będą wygrzewać się nad brzegiem oceanu! Dzięki tym ozdobom ściennym nie tylko latem można napawać się widokiem morskich akcentów kojarzących nam się przede wszystkim z ciepłem i wakacyjnym luzem.

Plakaty marynistyczne wykonane zostały z wysoką precyzją przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Do wyboru mamy różne rozmiary, które można dopasować do swoich potrzeb oraz ilości przestrzeni, jaką posiadamy. Dodatkowo mamy wpływ na kolor czcionki, ramki, a nawet tła. Wszystko po to, by końcowy efekt był odzwierciedleniem tego, czego szukamy i jak najlepiej wpasował się w nasze mieszkanie.

Morskie propozycje dla każdego dzięki pięknym plakatom marynistycznym!

Plakaty marynistyczne to strzał w dziesiątkę dla wszystkich lubiących podróże. Bo czy istnieje lepsze miejsce na odpoczynek, niż to, gdzie ciągle jest ciepło, a szum fal miesza się z delikatnym szelestem spowodowanym przez tańczące na wietrze palmy?
Wszyscy, którzy cenią sobie odpoczynek nad wodą zgodzą się ze stwierdzeniem, że ta forma spędzania wakacji jest najlepsza. Czemu więc nie przenieść się w te miejsca na dłużej i po ciężkim dniu w pracy nie móc oddać się wspomnieniom pięknych, piaszczystych plaż? Dzięki plakatom marynistycznym będzie to możliwe! Wprowadzą letni klimat do naszego mieszkania i sprawią, że będzie to nasza oaza spokoju i relaksu.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór obrazów kojarzących się z morskim stylem, zwłaszcza dla dziecięcych pokoi, jak na przykład Konik Morski czy też coś, co idealnie sprawdzi się w niejednym salonie – Muszelki Kolekcja. Doskonałym pomysłem na wypełnienie pustej przestrzeni na ścianie będzie Zestaw 4 Plakatów Botanicznych, który w subtelny sposób nawiązuje do stylu marynistycznego, będąc jednocześnie piękną ozdobą danego wnętrza.

Dla tych, którzy od obrazków wolą przekaz bezpośredni w formie napisu, również coś się znajdzie. Występują tutaj zarówno humorystyczne propozycje, które wywołają uśmiech na naszej twarzy, jak na przykład I ’m On A Seafood Diet, jak i te niosące jakieś przesłanie – As Free As The Ocean. W tej kategorii znajdziesz także takie plakaty, które mimo, iż są napisem, nie niosą żadnego głębszego przesłania, stanowią po prostu ładny dodatek, nawiązujący do klimatu marynistycznego, jak Salt Sand Sea.