Zaznacz stronę

Plakaty marynistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

 • Plakat Na Ścianę Geometryczny Delfin rose gold

  Plakat Na Ścianę Geometryczny Delfin

  29,00zł
 • Plakat Na Ścianę Geometryczny Waleń plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę Geometryczny Waleń

  29,00zł
 • Plakat live a bikini kinda life złoty

  Plakat Live A Bikini Kinda Life

  29,00zł
 • Plakat aloha złoty

  Plakat You Had Me At Aloha

  29,00zł
 • Plakat homar złoty

  Plakat You Are My Lobster

  29,00zł
 • Plakat marynistyczny vamos a la playa złoty

  Plakat Vamos A La Playa

  29,00zł
 • Plakat sunshine on my mind złoty

  Plakat Sunshine On My Mind

  29,00zł
 • Plakat kolekcja muszelek złoty

  Plakat Muszelki Kolekcja

  29,00zł
 • Plakat salt sand sea złoty

  Plakat Salt Sand Sea

  29,00zł
 • Plakat palm trees coconuts złoty

  Plakat Palm Trees Coconuts Hot Night

  29,00zł
 • Plakat marynistyczny life is a better at the beach złoty

  Plakat Life Is Better At The Beach

  29,00zł
 • Plakat typograficzny mermaids złoty

  Plakat Let’s Be Mermaids

  29,00zł

Styl morski nie tylko latem

Lato, powiew chłodnej bryzy owiewa nasze opalone twarze, gorący piasek pod stopami… Któż z nas nie lubi takiego aktywizowania wszystkich zmysłów podczas pobytu nad morzem? Warto wprowadzić trochę morskich akcentów do swojego mieszkania tak, by możliwie jak najdłużej cieszyć się nadmorską atmosferą. Nam morze kojarzy się głównie z ciepłem i urlopem, dlatego stworzyliśmy grafiki, które do tego nawiązują. Fragmenty rafy koralowej, koniki morskie, ośmiornice, a dla prawdziwych wilków morskich – statki, stery i kotwice. Dzięki uszlachetnianiu metalicznymi foliami takie marynistyczne akcenty wyglądają nowocześnie i elegancko. Z kolei statek w kolorze miedzianym lub srebrnym przypomina piękną, starą rycinę.

Proponowane przez nas plakaty marynistyczne będą się wyjątkowo prezentować zarówno w mieszkaniach urządzonych tradycyjnie, jak i w tych bardziej nowoczesnych. Dodatkowo gwarantujemy, że spodobają się nie tylko młodszym, ale także starszym – czy znacie kogoś kto nie ma miłych wspomnień z morzem…? Takie grafiki mogą zdobić nawet ściany pokoju małego pirata czy syrenki.

Pamiątki z nad morza

Niejednokrotnie bardzo chcemy pielęgnować swoje wspomnienia właśnie poprzez namacalny dowód bytności w danym miejscu, lecz często jest to niemożliwe.Wiele krajów nie pozwala wywozić poza swoje granice znalezionych tam kamieni, piasku w butelkach czy kawałków rafy koralowej. Oczywiście jest to zrozumiałe, ponieważ jest to część natury związanej z danym miejscem i powinniśmy takie zakazy szanować. Chcąc stworzyć galerię wspomnień proponujemy wybierać bezpieczne i nie zagrażające przyrodzie pamiątki, które w równym stopniu będą spełniały swoją funkcję. Dodatkowo proponowane przez nas dekoracje do wnętrz są łatwiejsze do utrzymania w czystości i – co ważne – nie narażają nas na ewentualne nieprzyjemności na lotnisku

Nasze plakaty to także świetny pomysł na prezent dla osób, które kochają morze, a nie mogą przebywać nad nim tak często jakby tego chciały. Ich złoty blask przywodzi na myśl słoneczne refleksy odbijające się w tafli wody i roziskrzonych oczach kąpiących się w niej ludzi. Dobierz do nich pasujące ramki i prezent gotowy!