Zaznacz stronę
Kategorie

Plakaty minimalistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 223 wyników

 • Plakat Kobieta w Kapeluszu czarny

  Plakat Kobieta w Kapeluszu

  od 29,00
 • Plakat Elegancka Kobieta czarny

  Plakat Elegancka Kobieta

  od 29,00
 • Plakat Kobiece Dłonie czarny

  Plakat Kobiece Dłonie

  od 29,00
 • Plakat Kobieca Noga czarny

  Plakat Kobieca Noga

  od 29,00
 • Plakat Kobieta z Podniesioną Ręką czarny

  Plakat Kobieta z Podniesioną Ręką

  od 29,00
 • Plakat Kobieca Ręka czarny

  Plakat Kobieca Ręka

  od 29,00
 • Plakat Zamyślona Kobieta czarny

  Plakat Zamyślona Kobieta

  od 29,00
 • Plakat Portret Kobiety czarny

  Plakat Portret Kobiety

  od 29,00
 • Plakat Liniowa Kobieca Figura czarny

  Plakat Liniowa Kobieca Figura

  od 29,00
 • Plakat Kobiece Ciało czarny

  Plakat Kobiece Ciało

  od 29,00
 • Plakat Kobiecy Profil i Plecy czarny

  Plakat Kobiecy Profil i Plecy

  od 29,00
 • Plakat Zmysłowe Kobiece Ciało czarny

  Plakat Zmysłowe Kobiece Ciało

  od 29,00

Piękno tkwi w prostocie

Minimalizm to styl, który ostatnimi czasy święci triumfy w naszym konsumpcyjnym świecie. Chodzi w nim o ograniczenie ilości posiadanych rzeczy i uważniejsze skupienie się na tym, co już nas otacza. Zakłada, że im mniej posiadamy, tym bardziej wartościowymi osobami jesteśmy, ponieważ to rzeczy niematerialne są najważniejsze. Dla stylu minimalistycznego charakterystycznymi są proste formy, umiar, korzystanie z określonych kolorów i materiałów najwyższej jakości. Właśnie w tym tkwi fenomen – posiadasz mało rzeczy, ale bardzo dobrej jakości tak, by służyły Ci przez długie lata. Dokładnie tak samo jest z naszymi plakatami – są niewielką dekoracją, ale dzięki wykonaniu z wielką dbałością o każdy szczegół będą Cię cieszyły swoim blaskiem przez bardzo długi czas.

Z serii plakatów minimalistycznych stworzyliśmy takie, które jasno określają to, co jest ważne i ponadczasowe. Flagowym projektem minimalistycznym jest plakat „All you need is less”, którego delikatna forma pięknie prezentuje się na tle ściany.

Minimalizm na ścianie

W minimalistycznych wnętrzach niewiele jest dekoracji, dlatego zadbaj o to, by Twoje dekoracje były naprawdę piękne. Nasze błyszczące plakaty możesz zamówić nawet na kolorowych kartkach, dzięki czemu plakat może stopić się z kolorem ściany albo na zasadzie kontrastu – wyróżniać się na nim. W tej kategorii proponujemy także plakaty motywacyjne, takie jak „Actually I can”, czy „Should would could did”.

Minimalizm to także cieszenie się chwilą dlatego stworzyliśmy również plakaty, które właśnie do tego nawiązują, takie jak Myśl pozytywnie czy Uśmiechnij się. Dzięki naszym plakatom Twoje wnętrze nabierze niebanalnego blasku, który dodatkowo podkreśli jego minimalistyczny charakter. Dodatkowo możesz dobrać do swojego plakatu odpowiadającą mu rozmiarem ramkę w satysfakcjonującym Cię kolorze. Co więcej! Możesz nawet wybrać większą ramkę i oprawić swój plakat w passe-partout. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko po to, byś znalazł opcję, która będzie Ci idealnie odpowiadać.