Wybierz Kategorie
Plakaty minimalistyczne dekoracje do domu - ZlotePlakaty.pl

Plakaty minimalistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 127 wyników

 • Plakat Na Ścianę Geometryczny Pies Bull Terrier rose gold

  Plakat Na Ścianę Geometryczny Pies Bull Terrier

  od 29,00
 • Plakat Na Ścianę Geometryczny Waleń plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę Geometryczny Waleń

  od 29,00
 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  od 29,00
 • Plakat typograficzny enough rose gold

  Plakat You Are Enough

  od 29,00
 • Plakat typograficzny little things rose gold

  Plakat It’s Little Things In Life

  od 29,00
 • Plakat minimalistyczny more shoes rose gold

  Plakat I Need More Shoes

  od 29,00
 • Plakat motywacyjny i have successful rose gold

  Plakat I Have To Be Successful

  od 29,00
 • Plakat typograficzny happy girls rose gold

  Plakat Happy Girls Are The Prettiest

  od 29,00
 • Zestaw plakatów motywacyjnych

  Zestaw 6 Plakatów Motywacyjnych

  od 169,00
 • Plakat zabawny det up dress up rose gold

  Plakat Get Up Dress Up Show Up

  od 29,00
 • Plakat typograficzny relax złoty

  Plakat Relax

  od 29,00
 • Plakat typograficzny just breathe złoty

  Plakat Just Breathe

  od 29,00

Piękno tkwi w prostocie

Minimalizm to styl, który ostatnimi czasy święci triumfy w naszym konsumpcyjnym świecie. Chodzi w nim o ograniczenie ilości posiadanych rzeczy i uważniejsze skupienie się na tym, co już nas otacza. Zakłada, że im mniej posiadamy, tym bardziej wartościowymi osobami jesteśmy, ponieważ to rzeczy niematerialne są najważniejsze. Dla stylu minimalistycznego charakterystycznymi są proste formy, umiar, korzystanie z określonych kolorów i materiałów najwyższej jakości. Właśnie w tym tkwi fenomen – posiadasz mało rzeczy, ale bardzo dobrej jakości tak, by służyły Ci przez długie lata. Dokładnie tak samo jest z naszymi plakatami – są niewielką dekoracją, ale dzięki wykonaniu z wielką dbałością o każdy szczegół będą Cię cieszyły swoim blaskiem przez bardzo długi czas.

Z serii plakatów minimalistycznych stworzyliśmy takie, które jasno określają to, co jest ważne i ponadczasowe. Flagowym projektem minimalistycznym jest plakat “All you need is less”, którego delikatna forma pięknie prezentuje się na tle ściany.

Minimalizm na ścianie

W minimalistycznych wnętrzach niewiele jest dekoracji, dlatego zadbaj o to, by Twoje dekoracje były naprawdę piękne. Nasze błyszczące plakaty możesz zamówić nawet na kolorowych kartkach, dzięki czemu plakat może stopić się z kolorem ściany albo na zasadzie kontrastu – wyróżniać się na nim. W tej kategorii proponujemy także plakaty motywacyjne, takie jak “Actually I can”, czy “Should would could did”.

Minimalizm to także cieszenie się chwilą dlatego stworzyliśmy również plakaty, które właśnie do tego nawiązują, takie jak Myśl pozytywnie czy Uśmiechnij się. Dzięki naszym plakatom Twoje wnętrze nabierze niebanalnego blasku, który dodatkowo podkreśli jego minimalistyczny charakter. Dodatkowo możesz dobrać do swojego plakatu odpowiadającą mu rozmiarem ramkę w satysfakcjonującym Cię kolorze. Co więcej! Możesz nawet wybrać większą ramkę i oprawić swój plakat w passe-partout. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko po to, byś znalazł opcję, która będzie Ci idealnie odpowiadać.