Zaznacz stronę
Kategorie

Plakaty minimalistyczne

Wyświetlanie 1–12 z 286 wyników

 • Plakat home serce napis minimalistyczny złote plakaty

  Plakat Home Serce

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczna Akacja czarny

  Plakat Minimalistyczna Akacja

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczna Piwonia czarny

  Plakat Minimalistyczna Piwonia

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczny Tulipan czarny

  Plakat Minimalistyczny Tulipan

  29,00zł
 • Plakat Kalie czarny

  Plakat Kalie

  29,00zł
 • Plakat Chabry czarny

  Plakat Chabry

  29,00zł
 • Plakat Lilie czarny

  Plakat Lilie

  29,00zł
 • Plakat Bukiet Róż czarny

  Plakat Bukiet Róż

  29,00zł
 • Plakat Kwiat Orlik czarny

  Plakat Kwiat Orlik

  29,00zł
 • Plakat Minimalistyczny Orlik czarny

  Plakat Minimalistyczny Orlik

  29,00zł
 • Plakat Duży Kwiat czarny

  Plakat Duży Kwiat

  29,00zł
 • Plakat Chabry czarny

  Plakat Chaber

  29,00zł

Plakaty minimalistyczne – piękno tkwi w prostocie

Minimalizm to współczesna kwintesencja nurtu w sztuce, który od lat 60. XX wieku stale podbija serca wysublimowanych koneserów. Styl ten odznacza się operowaniem uproszczonych środków plastycznych, dzięki czemu jego dzieła nasuwają skojarzenia spokoju i kontemplacji doskonałym tego przykładem są oferowane przez nas plakaty minimalistyczne. Do głównych założeń minimalizmu należy ograniczenie ilości posiadanych rzeczy i uważniejsze skupienie się na tym, co już nas otacza. Minimalizm głosi, że im mniej posiadamy, tym bardziej wartościowymi osobami jesteśmy, ponieważ to właśnie kwestie niematerialne są najważniejsze.

Charakterystycznymi cechami tego stylu są proste formy, umiar, korzystanie z określonych kolorów i materiałów najwyższej jakości – czego najlepszym wyrazem są prezentowane przez nas plakaty minimalistyczne. Właśnie w tym tkwi fenomen owego nurtu – posiadasz mało rzeczy, ale bardzo dobrej jakości – tak, by służyły Ci przez długie lata. Dokładnie tak samo jest z naszymi plakatami – są pozornie niewielką dekoracją, ale dzięki wykonaniu z wielką dbałością o każdy szczegół będą Cię cieszyły swoim blaskiem przez bardzo długi czas.

Z serii plakaty minimalistyczne stworzyliśmy takie projekty, które jasno określają to, co jest ważne i ponadczasowe. Flagowym projektem minimalistycznym jest plakat „All you need is less”, którego delikatna forma pięknie prezentuje się na tle ściany.

Minimalizm na ścianie dzięki designerskim plakatom!

W minimalistycznych wnętrzach niewiele jest elementów zdobniczych, dlatego warto zadbać o to, aby Twoje dekoracje były naprawdę piękne i stylowe. Nasze błyszczące plakaty możesz zamówić nawet na kolorowych kartkach, dzięki czemu plakat może stopić się z kolorem ściany albo na zasadzie kontrastu – wyróżniać się na nim. W tej kategorii proponujemy także plakaty motywacyjne, takie jak „Actually I can” czy „Should would could did”.

Nurt ten nawołuje również do cieszenia się chwilą, dlatego postanowiliśmy stworzyć plakaty minimalistyczne, które właśnie do tego założenia nawiązują, m.in. “Myśl pozytywnie” czy “Dziś będzie piękny dzień”. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze nabierze niebanalnego blasku, a tym samym dodatkowo podkreśli jego stylowy i ponadczasowy charakter.

Nasze plakaty minimalistyczne to także szereg propozycji dla miłośników dekoracji w postaci roślinnych ornamentów. Dedykowane tej grupie osób projekty przedstawiają powszechnie znane i słynące z naturalnego piękna gatunki: kwiatów, ziół czy liści drzew, uchwycone za pomocą prostej linii na czystym tle. Plakaty takie jak: “Dwie Lilie”, “Tymianek” czy “Akacja” sprawdzą się doskonale w każdym typie wnętrza, stanowiąc zarazem jego nowoczesną i elegancką ozdobę.

Dodatkowo możesz dobrać do swojego plakatu minimalistycznego odpowiadającą mu rozmiarem ramkę w satysfakcjonującym Cię kolorze. Co więcej, posiadasz również możliwość dobrania większej ramki oraz oprawienia swojego plakatu w passe-partout. Opcji jest naprawdę wiele, a wszystko po to, abyś znalazł rozwiązanie, które będzie idealnie wpisywać się w Twoje gusta oraz charakter aranżowanego przez Ciebie pomieszczenia.