Zaznacz stronę
Kategorie

Kobiece piękno

Współczesne kobiety, to połączenie siły i niezależności z ciepłem i delikatnością. Wiedzą czego chcą i uparcie dążą do celu, chcą się rozwijać zawodowo i prywatnie. Potrafią znaleźć równowagę pomiędzy życiem rodzinny a karierą. Ustalają sobie priorytety i wytrwale idą obraną wcześniej drogą. Walczą z krzywdzącymi stereotypami i na każdym kroku udowadniają, że żarty o blondynkach to pradawny relikt, który już nikogo nie śmieszy.
Współczesne kobiety są także niebywale piękne. Dbają o swoją urodę, bo dobrze wiedzą, że jest to symbol ich wewnętrznej, kobiecej siły. Od wieków kobiety są inspiracją dla wielkich malarzy, pisarzy i rzeźbiarzy, którzy dostrzegają linię kobiecego ciała i potrafią odkryć piękno w każdym centymetrze kobiecego włosa. Najwspanialsze poematy i najznakomitsze obrazy powstały zainspirowane miłością do kobiety.

Klasyka minimalizmu

Postanowiliśmy stworzyć linię artystycznych plakatów z grafikami przedstawiającymi kobiece sylwetki w minimalistycznej interpretacji. Delikatna linia, która zaznacza poszczególne części ciała kobiety oddaje tajemniczość i nieposkromiony charakter kobiecego wnętrza. Plakaty idealnie nadają się do wnętrz utrzymanych w eleganckim tonie oraz takich, w których można odnaleźć echa sztuki współczesnej. Swoje miejsce odnajdą także w minimalistycznych, skandynawskich wnętrzach oraz zimnych, industrialnych aranżacjach.
Plakaty świetnie sprawdzą się także w roli prezentu, dla osoby, która ceni sobie maksimum treści zawartej w minimum graficznego przekazu oraz takiej, która ceni sobie czarno-białą estetykę prostej formy. Unikatowe plakaty będą wyjątkowym dodatkiem do wnętrza i, mimo swojej prosty, znacznie ocieplą aranżację i wprowadzą przytulną, stylową atmosferę.