Zaznacz stronę

Plakaty botaniczne

Showing 1–12 of 29 results

 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  79,00zł
 • plakat struktura liścia kolory

  Plakat Struktura Liścia

  29,00zł
 • Plakat botaniczny liść palmowy złoty

  Plakat Liść Palmowy

  29,00zł
 • plakat z liściem miłorzębu złoto

  Plakat Miłorząb Japoński

  29,00zł
 • plakat z ananasem złoty

  Plakat Ananas

  29,00zł
 • plakat z dmuchawcem złoty

  Plakat Dmuchawiec

  29,00zł
 • Plakat botaniczny liście palmowe złoty

  Plakat Liście Palmowe

  29,00zł
 • Plakat botaniczny liść akacji złoty

  Plakat Liść Akacji

  29,00zł
 • Plakat botaniczny liść złoty

  Plakat Liść

  29,00zł
 • Plakat vintage monstera liść złoty

  Plakat Monstera Liść

  29,00zł
 • plakat z piwonią złoty

  Plakat Piwonia

  29,00zł
 • Plakat mid century dmuchawce złoty

  Plakat Dmuchawce

  29,00zł

Plakaty botaniczne – życie w zgodzie z naturą

Dodatki dekoracyjne potrafią nadać zupełnie nowego charakteru lub podkreślić styl aranżowanego wnętrza. Jednym z ostatnich hitów wnętrzarskich są plakaty botaniczne, które stanowią wyraz współczesnej tendencji “urban botanic”, opierającej się na ozdobnych motywach roślinnych w różnej postaci. Prezentowane przez nas projekty przedstawiają rozmaite gatunki roślin m.in. kwiatów, owoców czy drzew, uchwycone przy użyciu unikatowej formy. Ten ekologiczny trend sprawdzi się doskonale jako dekoracja nowoczesnych pomieszczeń. Plakaty botaniczne naszego projektu łączą w sobie doskonale piękno pochodzące z natury z oryginalnym, współczesnym designem.

Dekoracje z motywami roślinnymi znajdujące się w tej kategorii sprawdzą się doskonale jako uzupełnienie minimalistycznych, a nawet skandynawskich wnętrz. Plakaty botaniczne idealnie korespondują z pomieszczeniami, w których dominuje naturalne drewno i lniane tekstylia. Z drugiej strony zastosowana w nich metoda złocenia, podkreślająca ich zupełnie nowatorski charakter, sprawia, że harmonijnie współgrają z surowymi i modernistycznymi wnętrzami. Z pewnością plakaty botaniczne to doskonały sposób na wprowadzenie nowej świeżości i piękna, wywodzące się z naturalnego świata flory.

Znajdujące się w tej kategorii produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu stanowią solidną i wytrzymałą dekorację. Wyrazem dbałości o najdrobniejszy szczegół w ich tworzeniu jest ręcznie nakładane uszlachetnienie w stylowych kolorach m.in. złotym błyszczącym, złotym matowym, srebrnym czy rose gold. Plakaty botaniczne z precyzją łączą w sobie nowoczesny design z ponadczasową elegancją, w związku z czym sprawdzą się równie doskonale jako pojedyncza ozdoba białej ściany lub jeden z elementów szerszej dekoracji. Ich duży potencjał aranżacyjny sprawia, że z powodzeniem mogą znaleźć swoje zastosowanie w wielu typach pomieszczeń: kuchniach, sypialniach, salonach, korytarzach czy nawet łazienkach.

“Dżungla w domu” dzięki plakatom botanicznym

Pomimo tego, że rośliny od zawsze stanowiły istotną dekoracje wnętrz, to ze względu na współczesne problemy ekologiczne, cieszą się one w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Wyrazem tej tendencji są plakaty botaniczne, które nie tylko prezentują się stylowo, ale i zachęcają do życia w zgodzie z naturą. Ich wykorzystanie w aranżacji rozmaitych pomieszczeń pozwala stworzyć na ścianach swoistą dżunglę, cechującą się wysoką i nienaganną estetyką.

W naszej kategorii znajduje się wiele gustownych propozycji, przedstawiających rozmaite rośliny, bądź ich części w maksymalnym zbliżeniu. Wraz z tendencją “urban botanic” zapanowała moda na poszczególne gatunki, które są uwiecznione w naszych projektach np. “Monstera”, “Kwiat Lotosu” czy “Liść Palmowy”. Oryginalnym, a zarazem spójnym pomysłem jest wybór plakatów botanicznych, które prezentują rośliny, znajdujące się w żywej wersji w aranżowanym pomieszczeniu. Z kolei dla miłośników dzikiej natury polecane są projekty takie jak: “Liść Paproci”, “Dmuchawiec” lub “Maki”.