Zaznacz stronę

Plakaty w stylu prowansalskim

Showing 1–12 of 23 results

 • plakat magnifique złoty

  Plakat Magnifique

  29,00zł
 • plakat do kuchni but fist cofee złoty

  Plakat But First Coffee

  29,00zł
 • Plakat do kuchni kubek kawy złoty

  Plakat Life Begins After Coffee

  29,00zł
 • plakat nieskończona miłość złoty

  Plakat Endless Love

  29,00zł
 • plakat z ważką złoty

  Plakat Ważka

  29,00zł
 • plakat z piwonią złoty

  Plakat Piwonia

  29,00zł
 • Plakat do kuchni zioła złoty

  Plakat Zioła

  29,00zł
 • Plakat kwiat lawenda złoty

  Plakat Lawenda

  29,00zł
 • Plakat w stylu prowansalskim la vie złoty

  Plakat La Vie Est Belle

  29,00zł
 • plakat z pszczołą złoty

  Plakat Pszczoła

  29,00zł
 • plakat z napisem enjoy złoty

  Plakat Enjoy

  29,00zł
 • Plakat vintage wróbelek złoty

  Plakat Wróbelek

  29,00zł

Przytulny styl prowansalski

Prowansja i jej niespotykany spokój, urocze domki z ogródkami i oszałamiający wręcz zapach lawendy inspiruje wiele osób do wprowadzenia namiastki takich odczuć w swoich domach. We wciąż zabieganym świecie fascynujemy się ideą slow life, wolniejszego życia, w którym zwracamy uwagę na drobne przyjemności. Odpowiedzią na nurt slow life stał się styl prowansalski, który podobnie jak styl rustykalny nawiązuje do wiejskiego, spokojnego życia. Wnętrza w tym stylu są bardzo przytulne, wygodne i nawet zimą sprawiają wrażenie ciepłych. Dobrze się w nich czują zarówno osoby, które jako ulubioną porę roku podają lato, jak i takie, które wolą w odpowiedzi na jesienną szarugę zakopać się pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i książką.

Jeśli chcielibyśmy stworzyć idealne wnętrze odwzorowujące ten styl to musimy się liczyć z tym, że będzie to bardzo wymagające, bo do ich aranżacji potrzeba najwyższej jakości terakoty i drewnianych mebli. Zamiast tak kosztownych remontów i wymiany wyposażenia proponujemy dodanie prowansalskich akcentów poprzez proste dekoracje. Takimi dekoracjami mogą być właśnie prezentowane przez nas plakaty w stylu prowansalskim, na których znajdziemy grafiki nawiązujące do charakterystycznych symboli tego stylu.

Odwiedź Prowansję w swoim pokoju

W naszej małej kolekcji znalazły się plakaty, które przywodzą na myśl zapachy i widoki powiązane z Prowansją. Znajdziesz tu lawendę i aromatyczne zioła, których często używa się w kuchni francuskiej. Dla osób, które nie przepadają za mocnymi zapachami przygotowaliśmy plakaty z ptaszkami, również tymi w pięknie giętych klatkach, które także są bardzo charakterystyczne dla tego regionu Francji. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie umieścili na plakatach symbolu codziennych wieczornych dźwięków niosących się nad tamtejszymi polami. Osoby, które były w Prowansji wiedzą, że dźwięki te wydawane są przez małe stworzonka – cykady.

Uważamy, że takie plakaty świetnie będą się prezentowały w wielu pomieszczeniach Waszych mieszkań. Wiemy, że te z ziołami wyglądają wyjątkowo w kuchniach, nadając im przytulności i charakteru. Jednak przedstawione na nich grafiki niosą ze sobą spokój i ciepło, którego nie powstydzimy się w salonie, sypialni, a nawet gabinecie.