Zaznacz stronę

Plakaty skandynawskie

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

 • Zestaw plakatów skandynawskich czarne tło

  Zestaw 6 Plakatów Skandynawskich

  od 169,00
 • Plakat kwiatowy ornament złoty

  Plakat Floral Ornament

  od 29,00
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  od 29,00
 • Plakat płatek śniegu złoty

  Plakat Płatek Śniegu

  od 29,00
 • Plakat śnieżynka złoty

  Plakat Śnieżynka

  od 29,00
 • Plakat typograficzny let's hygge złoty

  Plakat Let’s Hygge

  od 29,00
 • Plakat this is home of hygge złoty

  Plakat This Is A Home Of Hygge

  od 29,00
 • Plakat hygge is a felling cannot translate złoty

  Plakat Hygge Is A Feeling You Cannot Translate

  od 29,00
 • Plakat skandynawski hygge złoty

  Plakat Hygge Definicja

  od 29,00
 • Plakat fashion really pretty złoty

  Plakat You’re Like Really Pretty

  od 29,00
 • Plakat skandynawskie kształty złoty

  Plakat Skandynawskie Kształty

  od 29,00
 • Plakat aztecki złoty

  Plakat Azteckie Linie

  od 29,00

Nienachalna prostota

Wszystkim udziela się fascynacja stylem skandynawskim. Jego prostota, klasyczne barwy, jasność i przestronność, jaką emanują zaaranżowane według niego wnętrza zachwyca wiele osób. Styl skandynawski to również umiejętnie dobrane dekoracje – nienachalne, ale przyciągające wzrok, często nawiązujące do natury. Estetyka tego stylu trafia do tak wielu osób, że już dawno wykroczył on poza granice Skandynawii, ale nadal pozostaje symbolem jej bezpretensjonalności, dbałości o detal i doceniania naturalnych materiałów.

My również nie pozostajemy obojętni na uroki stylu skandynawskiego, dlatego poniżej prezentujemy propozycje plakatów, które pośrednio lub bez-, do niego nawiązują. Naszym zdaniem takie dekoracje będą doskonałym dopełnieniem we wnętrzach.

Styl skandynawski do każdego pomieszczenia

Zainspirowani estetyką stylu skandynawskiego stworzyliśmy wiele plakatów, które będą się świetnie prezentować we wnętrzach urządzonych wedle jego założeń. Znajdziecie tu nie tylko charakterystyczne geometryczne kształty, ale także niebanalne podobizny zwierząt i owadów. Mamy także propozycję dla osób, które lubią otaczać się roślinnością, zarówno tą prawdziwą, jak i nieco mniej ożywioną. Natomiast jeśli jesteś typem, który w dekorowaniu swoich wnętrz bardziej niż na obraz woli postawić na słowo, również znajdziesz coś dla siebie. Stworzyliśmy minimalistyczne plakaty typograficzne, które pomimo zwięzłej formy, niejednokrotnie przekażą więcej na temat właściciela mieszkania, niż sam obraz.

Jak można się zorientować po wyżej opisanych propozycjach styl skandynawski to także pewna uniwersalność, która spodoba się wielu różnym osobom. Dlatego też, pomimo, że plakaty są wynikiem fascynacji tym stylem, pozostają tylko inspiracją, która równie dobrze będzie się prezentować we wnętrzach, które są zaaranżowane w innym stylu. W pomieszczeniach takich jak salon czy sypialnia tego typu dekoracje dodadzą niewymuszonej elegancji, w biurze niejednokrotnie przełamią sztywny klimat i mogą stać się przypomnieniem o zbliżającym się urlopie. Doskonale sprawdzą się również w pokoju dziecka, gdzie podkreślą beztroskę i świeżość, jaka charakteryzuje to pomieszczenie. Co więcej – wzory są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się nawet w kuchni!