Zaznacz stronę

Plakaty skandynawskie

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

 • Plakat Premium palma rose gold geometric w okręgu błyszczący

  Plakat Palma Kółko

  69,00zł
 • Plakat Premium opuncia rose gold geometric w okręgu błyszczący

  Plakat Opuncia W Okręgu

  69,00zł
 • Plakat Premium aloes rose gold geometric w okręgu błyszczący

  Plakat Aloes W Okręgu

  69,00zł
 • plakat ananas premium

  Plakat Ananas Strzałki

  69,00zł
 • plakat z jeleniem złoty

  Plakat Jelonek

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • plakat skandynawski kształt

  Plakat Skandynawski Kształt

  69,00zł
 • plakat premium adventure

  Plakat Adventure

  69,00zł
 • plakat kształty

  Plakat Skandynawskie Kształty Marmur

  69,00zł
 • plakat premium skandynawski

  Plakat Skandynawskie Kształty

  69,00zł
 • plakat geo z chmurami

  Plakat Geometryczne Kształty

  69,00zł
 • Zestaw plakatów skandynawskich czarne tło

  Zestaw 6 Plakatów Skandynawskich

  Oceniony 5.00 na 5.
  169,00zł
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł

Plakaty skandynawskie – Nienachalna prostota

Wszystkim udziela się fascynacja stylem skandynawskim. Jego prostota, klasyczne barwy, jasność i przestronność, jaką emanują zaaranżowane według niego wnętrza zachwyca wiele osób. Styl skandynawski to również umiejętnie dobrane dekoracje – nienachalne, ale przyciągające wzrok, często nawiązujące do natury. Estetyka tego stylu trafia do tak wielu osób, że już dawno wykroczył on poza granice Skandynawii, ale nadal pozostaje symbolem jej bezpretensjonalności, dbałości o detal i doceniania naturalnych materiałów.

My również nie pozostajemy obojętni na uroki stylu skandynawskiego, dlatego poniżej prezentujemy propozycje plakatów, które pośrednio lub bez-, do niego nawiązują. Naszym zdaniem plakaty skandynawskie będą doskonałym dopełnieniem we wnętrzach.

Plakaty skandynawskie do każdego pomieszczenia

Zainspirowani estetyką stylu skandynawskiego stworzyliśmy wiele plakatów, które będą się świetnie prezentować we wnętrzach urządzonych wedle jego założeń. Znajdziecie tu nie tylko charakterystyczne geometryczne kształty, ale także niebanalne podobizny zwierząt i owadów. Mamy także propozycję dla osób, które lubią otaczać się roślinnością, zarówno tą prawdziwą, jak i nieco mniej ożywioną. Natomiast jeśli jesteś typem, który w dekorowaniu swoich wnętrz bardziej niż na obraz woli postawić na słowo, również znajdziesz coś dla siebie. Stworzyliśmy minimalistyczne plakaty typograficzne, które pomimo zwięzłej formy, niejednokrotnie przekażą więcej na temat właściciela mieszkania, niż sam obraz.

Jak można się zorientować po wyżej opisanych propozycjach styl skandynawski to także pewna uniwersalność, która spodoba się wielu różnym osobom. Dlatego też, pomimo, że plakaty skandynawskie są wynikiem fascynacji tym stylem, pozostają tylko inspiracją, która równie dobrze będzie się prezentować we wnętrzach, które są zaaranżowane w innym stylu. W pomieszczeniach takich jak salon czy sypialnia tego typu dekoracje dodadzą niewymuszonej elegancji, w biurze niejednokrotnie przełamią sztywny klimat i mogą stać się przypomnieniem o zbliżającym się urlopie. Doskonale sprawdzą się również w pokoju dziecka, gdzie podkreślą beztroskę i świeżość, jaka charakteryzuje to pomieszczenie. Co więcej – wzory są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się nawet w kuchni!