Zaznacz stronę

Plakaty skandynawskie

Showing 1–12 of 91 results

 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • Plakat geometryczny koliber złoty

  Plakat Koliber

  29,00zł
 • plakat czarny marmur

  Plakat Dark Marble

  69,00zł
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  29,00zł
 • plakat z jeleniem złoty

  Plakat Jelonek

  29,00zł
 • Plakat Premium Grey Marble

  Plakat Grey Marble

  69,00zł
 • Plakat dla dzieci ptaszki złoty

  Plakat Ptaszki na linie

  29,00zł
 • Plakat dla dzieci jednorożec złoty

  Plakat Jednorożec

  29,00zł
 • Plakat geometryczne trójkąty złoty

  Plakat Geometryczne Trójkąty

  29,00zł
 • Zestaw 2 Plakatów Dark Green Marble

  59,00zł
 • plakat home sweet home złoty

  Plakat Sweet Home

  29,00zł
 • plakat skandynawski kształt

  Plakat Skandynawski Kształt

  69,00zł

Plakaty skandynawskie – postaw na prostotę elegancji

Jednym z najpopularniejszych nurtów w aranżowaniu wnętrz jest styl skandynawski, który zachwyca swoją prostotą i naturalnością. Idealną ozdobą do tego typu pomieszczeń będą zaprojektowane przez nasz sklep plakaty skandynawskie, łączące doskonale współczesne wzornictwo z ponadczasową elegancją. Prezentowane w tej kategorii projekty sprawdzą się idealnie we wszystkich nowoczesnych pomieszczeniach, które jednocześnie stawiają na wysoką funkcjonalność oraz stylowy wygląd. Chociaż powstały one w wyniku inspiracji nurtem skandynawskim, to ze względu na swoją minimalistyczną i unikatową formę, z powodzeniem mogą stanowić dopełnienie wnętrz w rozmaitych stylach.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty tworzone są z myślą o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Doskonałym tego przykładem jest uszlachetnienie nakładane ręczną metodą, co pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty estetyczne. Ponadto jest ono dostępne w palecie stylowych kolorów m.in. złotym błyszczącym, złotym matowym, srebrnym, czarnym czy rose gold, które podkreślają designerski charakter projektów. Co jednak istotne, oferowane przez nas plakaty skandynawskie powstały z wysokiej jakości materiałów, dlatego stanowią wytrzymałą formę dekoracji, bądź też trwały prezent dla bliskiej osoby.

Prezentowane w tej kategorii plakaty skandynawskie charakteryzują się dużym potencjałem aranżacyjnym, dlatego z powodzeniem mogą stanowić ozdobę dla wielu typów pomieszczeń: kuchni, salonów, sypialni, korytarzy, a nawet łazienek. Ze względu na obrane źródło inspiracji podczas ich projektowania, plakaty te odznaczają się dużą harmonią i lekkością formy. Dzięki wykorzystaniu minimalistycznego, a w wielu przypadkach geometrycznego wzornictwa, plakaty skandynawskie sprawdzą się doskonale jako element dekoracji wszystkich współczesnych i modernistycznych aranżacji. Projekty te z powodzeniem mogą stanowić pojedynczą ozdobę ścienną, bądź też są dostępne w zestawie kilku plakatów stanowiących efektowną dekorację dla dużej ściany.

Co przedstawiają plakaty skandynawskie?

Powszechnie wiadome jest, że styl skandynawski ma związek z funkcjonalnością, prostotą, lekkością i neutralną kolorystyką. W myśl tej koncepcji zaprojektowano plakaty skandynawskie, które zachwycają harmonijnym projektem i nienaganną estetyką. Każdy, komu choć trochę bliska jest kultura Skandynawii, znane jest słowo “hygge”, stanowiące podstawę duńskiej filozofii szczęścia. W naszej kategorii znajdziesz projekty, które się do tej koncepcji odwołują np. “Let’s Hygge”, “Hygge Definicja” czy “Hygge is a feeling you cannot translate”.

Innymi ciekawymi propozycjami plakatów skandynawskich są projekty przedstawiające geometryczne kształty w zestawieniu z oryginalną kolorystyką np. “Aloes w okręgu” lub “Skandynawskie kształty”. Z kolei doskonałą propozycję dla miłośników minimalizmu w każdej formie jest plakat: “All You Need is Less”.

Wszystkie plakaty skandynawskie dostępne są w szerokim przedziale rozmiarów oraz na specjalne życzenie klienta mogą być zrealizowane w niestandardowym formacie. Nasi projektanci są również gotowi, aby nanieść pewne zmiany w dostępnych plakatach, bądź też stworzyć spersonalizowaną formę projektu.