Zaznacz stronę

Plakaty vintage

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • plakat z dmuchawcem złoty

  Plakat Dmuchawiec

  29,00zł
 • Plakat do kuchni zioła złoty

  Plakat Zioła

  29,00zł
 • Plakat kwiat lawenda złoty

  Plakat Lawenda

  29,00zł
 • Plakat vintage wróbelek złoty

  Plakat Wróbelek

  29,00zł
 • Plakat w stylu prowansalskim ptak w klatce złoty

  Plakat Ptak W Klatce

  29,00zł
 • Plakat kwiatowy ornament złoty

  Plakat Floral Ornament

  29,00zł
 • Plakat do kuchni chocolate is the answer złoty

  Plakat Chocolate Is The Answer Who Cares…

  29,00zł
 • Plakat vintage insekty złoty

  Plakat Insekty

  29,00zł
 • Plakat art deco wachlarze złoty

  Plakat Wzór Art Deco Wachlarze

  29,00zł
 • Plakat dla dziecka kokarda złoty

  Plakat Kokarda

  29,00zł
 • Plakat vintage prowansja złoty

  Plakat Vintage Provence

  29,00zł
 • plakat z okularami złoty

  Plakat Okulary

  29,00zł

Plakaty vintage – spotkanie przeszłości z teraźniejszością

Pomimo tego, że styl vintage z założenia jest wyrazem nostalgii za tym co minęło, to w praktyce stanowi jeden z najpopularniejszych trendów we współczesnej aranżacji. Doskonałym tego przykładem są plakaty vintage, które zachwycają ponadczasowością uchwyconą w nowoczesnej formie i niebanalnym wzornictwie. Stanowią one więc gustowną dekorację nie tylko dla pomieszczeń, które swoim wyglądem nawiązują do stylistyki dawnych epok, ale również do wnętrz o eklektycznym projekcie. W plakatach vintage staraliśmy się odwołać do licznych źródeł inspiracji, utożsamianych z niebanalnym pięknem, dlatego w dostępnych wzorach nie brakuje klasycznych motywów ze świata flory i fauny.

Z racji tego, że styl vintage jest jednym z najpopularniejszych nurtów w nowoczesnym projektowaniu, posiada on ogromny potencjał aranżacyjny. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanych plakatów vintage, które precyzyjnie łączą w sobie przeszłość z teraźniejszością. Unikatowy efekt został uzyskany dzięki dbałości o każdy detal w procesie projektowania. Niebanalna estetyka została podkreślona dzięki ręcznie nakładanemu uszlachetnieniu, który jest dostępny w bogatej palecie stylowych kolorów: złotym błyszczącym, złotym matowym, srebrnym, miedzianym, czarnym czy rose gold. Ta niezwykła kompozycja klasycznego wzornictwa wraz z designerskim wykończeniem sprawia, że plakaty korespondują doskonale nie tylko ze stylem vintage, ale innymi nowatorskimi nurtami aranżacji.

To, co wyróżnia prezentowane w tej kategorii plakaty vintage, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, dzięki czemu stanowią one wytrzymałą ozdobę ścian na wiele lat. To w połączeniu z ich unikatowym designem sprawia, że stanowią one także idealny prezent dla bliskiej osoby. Plakaty vintage z powodzeniem mogą dopełnić stylizację wielu typów pomieszczeń: kuchni, salonów, sypialni, korytarzy czy łazienek. Aby zadbać o ich jakość, a zarazem podkreślić oryginalne piękno projektu, warto oprawić je w jedną z naszych stylowych ramek w modnym wybarwieniu.

Jaki plakat vintage wybrać?

Moda na określenie “vintage” jest obecnie tak powszechna, że czasami trudno określić, co naprawdę wpisuje się w tę niezwykłą stylistykę. Prezentowane przez nas plakaty vintage to wyraz ducha przeszłości, uchwyconego w subtelnej i unowocześnionej formie, dzięki czemu zawsze będą zachwycać swoim stylowym wyglądem. Wśród starannie dobranych projektów na szczególną uwagę zasługują plakaty z klasycznymi motywami kwiatowymi np. “Floral Ornament” czy “Dmuchawiec”. Z kolei dla miłośników estetyki, która nawiązuje wyglądem do starych szkiców lub rękopisów, ciekawymi propozycjami są takie projekty jak “Wróbelek” czy “Insekty”.

Wszystkie prezentowane w tej kategorii plakaty vintage dostępne są w szerokim przedziale rozmiarów, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie dekoracji do rozmiaru ściany. Ponadto możliwa jest także realizacja plakatu w niestandardowym formacie oraz naniesienia pewnych zmian w projekcie. Dzięki temu każdy ma okazję spersonalizowania wybranego plakatu vintage, który będzie stanowił jeszcze bardziej wyjątkową ozdobę dla jego wnętrz.