Wybierz Kategorie
Plakaty do biura - ZlotePlakaty.pl

Plakaty do biura

Wyświetlanie 1–12 z 159 wyników

 • Plakat miasta świata Warsaw złoty

  Plakat Warsaw, Poland 1026 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Sydney złoty

  Plakat Sydney, Australia 1037 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata San Francisco złoty

  Plakat San Francisco, California 1524 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Rome złoty

  Plakat Rome, Italy 1624 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata New York złoty

  Plakat New York, New York 1935 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Milan złoty

  Plakat Milan, Italy 1635 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Los Angeles złoty

  Plakat Los Angeles, California 1387 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata London złoty

  Plakat London, England 1074 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Lisbon złoty

  Plakat Lisbon, Portugal 1967 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Chicago złoty

  Plakat Chicago, Illinois 1957 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Berlin złoty

  Plakat Berlin, Germany 1283 MI

  od 29,00
 • Plakat miasta świata Barcelona złoty

  Plakat Barcelona, Spain 1637 MI

  od 29,00

Uczyń swoje miejsce pracy przytulnym

Szukasz czegoś co zmotywuje Cię do przychodzenia do biura? Nie lubisz nudnych szarych ścian, które straszą swoją zwyczajnością? Chcesz pokazać, że to miejsce pracy jest Twoje? Zdecyduj się na wyjątkowe plakaty, które pozwolą Ci spersonalizować stanowisko pracy i zwiększyć jej efektywność! Proponowane przez nas dekoracje świetnie sprawdzą się zarówno w bardziej konserwatywnych placówkach, jak i w takich,w których możesz pozwolić sobie na większą kreatywność. Nie musimy chyba wspominać o tym, że znakomicie będą prezentowały się w domowym biurze lub gabinecie, dodatkowo zachęcając do założenia eleganckiej koszuli i zadbania o siebie, nawet jeśli nie masz w planach wideokonferencji z szefem. Po prostu w pięknym otoczeniu sami chcemy być piękniejsi i wydajniejsi.

Prezentujemy pełen przekrój plakatów do biura. Znajdziesz tutaj takie z samą grafiką, mniej lub bardziej buńczucznymi napisami, a nawet z grafiką i napisem. Każdy będzie w stanie znaleźć coś, co będzie korespondowało z jego wnętrzem. Niektóre napisy mają za zadanie nas zmotywować, inne rozśmieszyć. Spośród grafik również możesz wybierać i przebierać. Te z miastami świata będą przypominać o zbliżającym się urlopie, inne o przerwie na kawę czy lunch. Wybór jest naprawdę bogaty.

Efektywne piękno

Tak jak pisaliśmy wyżej – chcąc być bardziej wydajnymi pracownikami musimy postarać się o to, aby dostosować miejsce pracy tak, by nas nie rozpraszało, ale z drugiej strony – musi ono także pobudzać naszą kreatywność… Ciężko pogodzić tak sprzeczne zadania, ale uważamy, że proponowane przez nas plakaty spełniają te kryteria. Dzięki swojemu nienachalnemu, metalicznemu blaskowi rozświetlą nawet najciemniejszy i najmniejszy boks, sprawiając, że praca w nim stanie się przyjemniejsza.

Nie obawiaj się także, że Twój pracodawca będzie „krzywo patrzył” na takie dekoracje. Możesz je przywiesić bez użycia gwoździ – po prostu taśmą klejącą lub plastrami Command przyczepionymi z tyłu ramki. Na pewno doceni to, że dbasz o swoje miejsce pracy i starasz się je upiększyć zgodnie ze swoimi potrzebami.