Zaznacz stronę

Do gabinetu kosmetycznego

Wyświetlanie 1–12 z 186 wyników

 • 3 w cenie 2 plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 plakat coco chanel czarne tło

  Plakat Coco Chanel Paris

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  79,00
 • 3 w cenie 2 plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 plakat magnifique złoty

  Plakat Magnifique

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 plakat stay beautiful złoty

  Plakat Stay Beautiful

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 Zestaw plakatów fashion

  Zestaw 6 Plakatów Fashion

  Oceniony 5.00 na 5.
  169,00
 • 3 w cenie 2 Plakat glamour perfumy mon cheri złoty

  Plakat Perfumy Mon Cheri

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00
 • 3 w cenie 2 plakat pędzle do makijażu złoty

  Plakat Pędzle Do Makijażu

  29,00

Delikatność i kobiecość, czyli plakaty do gabinetu kosmetycznego

Wybór dodatków oraz elementów, które będą przyozdabiać ściany, jest bardzo istotnym etapem, zwłaszcza w miejscach przeznaczonych stricte do obsługi klienta. Plakaty do gabinetu kosmetycznego to doskonały dodatek do miejsc, które oferują usługi w strefie beauty, cechują się one bowiem subtelnością, delikatnością oraz kobiecością.

Ozdoby na ścianę mogą być różnorodne, począwszy od zdjęć, przez obrazy, aż po niezwykle ciekawe naklejki. Jednak żadne z tych rozwiązań nie wydaje się optymalne w odniesieniu do miejsca, które oferuje usługi z zakresu beauty. Zdjęcia mogą nie za wiele wnieść do wystroju wnętrz i sprawić, że klienci będą czuli się nieswojo, z kolei dopasowanie obrazu do aranżacji to nie tylko trudna, ale i kosztowna kwestia.

Dobrym wyborem w takim przypadku mogą okazać się oryginalne plakaty do gabinetu kosmetycznego, które cechują się nie tylko uniwersalną stroną wizualną, ale i przystępną ceną. Do wyboru są różnorodne projekty i koncepcje, począwszy od ciekawych graficznie plakatów, przez minimalne z delikatną kreską czy te będące wariacją na temat typografii. W zależności od stylu salonu, z łatwością można dobrać plakat, który będzie jego doskonałym uzupełnieniem.

Każdy z plakatów ma możliwość pewnej dozy personalizacji w zakresie kolorystyki. Można wybrać odpowiednie dla nas barwienie nadruku lub tła, które jest dostępne na stronie. Dzięki temu oprócz wyboru interesującego nas wzoru, mamy także wpływ na jego barwę, która może być dodatkowym atutem i podbiciem aranżacji wnętrza.

Plakaty do salonu kosmetycznego – uniwersalny dodatek w branży beauty

Urządzając wnętrze powinniśmy pamiętać o tym, aby kompozycja była spójna i kompatybilna. Plakaty do salonu kosmetycznego z łatwością dopasowują się do różnorodnych aranżacji wnętrz. Zarówno do tych wykonanych w duchu nowoczesności oraz wyjątkowego designu, jak i tych okraszonych subtelnością, kobiecością i romantyzmem, kojarzonymi między innymi ze stylem rustykalnym.

Oprócz doskonałego wpasowania się w styl, jaki prezentuje salon, plakaty będą także dodatkiem, który wzbogaci aranżację oraz podkreśli dominujące w niej cechy. Są one elementem przyciągającym wzrok ze względu na elegancką oraz niekonwencjonalną formę.

Plakaty mogą zostać wzbogacone różnorodnymi dodatkami, które będą oryginalnym elementem wystroju salonu. W tej roli doskonale odnajdą się poduszki, które można dopasować do plakatów i wraz z nimi stworzyć spójną kompozycję. Oprócz tego warto także zainwestować w estetyczne kalendarze, w zależności od naszych potrzeb, wykonane w bardziej romantycznym lub designerskim stylu.

Oprócz klasycznych dodatków, warto także zainteresować się zabezpieczeniem plakatów. Można zrobić to za pomocą tradycyjnej ramki w różnych rozmiarach oraz kolorach, która będzie zabezpieczać grafikę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru jest także wieszak na plakaty, który wpływa również na utrzymanie dodatku w dobrym stanie.

Nie licząc funkcji zabezpieczających, jakie spełniają zarówno ramki, jak i wieszaki na plakaty, warto wspomnieć o ich walorach estetycznych. Są one dodatkowym wzbogaceniem i atutem kompozycji, który podkreśli formę plakatu.