Wybierz Kategorie
Plakaty do kuchni - ZlotePlakaty.pl

Plakaty do kuchni

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

 • Zestaw plakatów do kuchni

  Zestaw 6 Plakatów Do Kuchni

  od 169,00
 • Plakat do kuchni first i drink coffee rose gold

  Plakat First I Drink Coffee

  od 29,00
 • Plakat do kuchni everything starts with coffee złoty

  Plakat Everything Starts With Coffee

  od 29,00
 • Plakat do kuchni chocolate is the answer złoty

  Plakat Chocolate Is The Answer Who Cares…

  od 29,00
 • Plakat do kuchni bon appetit złoty

  Plakat Bon Appetit

  od 29,00
 • Plakat kwiat lawenda złoty

  Plakat Lawenda

  od 29,00
 • Plakat do kuchni zioła złoty

  Plakat Zioła

  od 29,00
 • Plakat do kuchni kubek kawy złoty

  Plakat Life Begins After Coffee

  od 29,00
 • Plakat vintage wróbelek złoty

  Plakat Wróbelek

  od 29,00
 • Plakat life is shor eat the cake złoty

  Plakat Life Is Short, Eat The Cake

  od 29,00
 • Plakat typograficzny w tym domu kochamy złoty

  Plakat W Tym Domu Kochamy

  od 29,00
 • Plakat wszędzie dobrze, w domu najlepiej złoty

  Plakat Wszędzie Dobrze, Ale W Domu Najlepiej

  od 29,00

Plakaty do kuchni – jedz także oczami

Mówi się, że kuchnia jest sercem naszego domu, ogniskiem pozytywnych emocji, które kojarzą się z ciepłem, bezpieczeństwem, przytulnością i chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. To tutaj gotujemy, a przy kuchennym stole jemy i opowiadamy o swoich przeżeciach. Także w tym miejscu snujemy wspólne plany, niejednokrotnie zażarcie przy tym dyskutując… Dlatego tak ważnym jest, abyśmy dbali nie tylko o kuchenny wystrój i to, co znajduje się na naszym stole, ale także o atmosferę towarzyszącą posiłkom.

Proponujemy plakaty do kuchni, które ściśle korespondują z tym specyficznym wnętrzem, łączącym w sobie tak wiele różnych funkcji. Znajdziecie tu nie tylko bezpośrednie przedstawienie ananasa, ale także plakaty typograficzne, które dzięki swojemu zabawnemu przekazowi wprawią Cię w dobry nastrój już od samego rana, gdy niewyspany siadasz nad owsianką.

Jedz ze smakiem

Nasze plakaty nie tylko pobudzają apetyt swoimi smakowitymi grafikami, ale przypominają także o tym, że jedzenie ma nas wprawiać w dobry nastrój, a życie jest zbyt krótkie, by odmawiać sobie takich drobnych przyjemności jak zjedzenie dodatkowej porcji deseru.

Takie mieniące się metalicznym blaskiem dekoracje będą się bardzo dobrze prezentować w kuchniach o różnych stylach. Kuchni w stylu prowansalskim, tradycyjnym lub vintage dopełnią zioła nie tylko naturalne, ale także te na plakacie. Natomiast nowoczesne pomieszczenie z frontami na wysoki połysk będzie świetnym tłem dla geometrycznego plastra miodu lub plakatów z napisami.

A może chcesz się dopiero nauczyć gotować, tylko brak Ci motywacji? Umów się ze znajomymi, wyciągnij książki kucharskie i wino, na ścianie powieś plakat let’s cook i… do dzieła! Tym prostym sposobem zgotuj sobie pierwszorzędną ucztę we wspaniałej atmosferze i nie mniej wspaniałym, przytulnym wnętrzu.
Dodatkowo nie obawiaj się, że takie plakaty będą nietrwałą dekoracją. Dzięki własnoręcznemu nakładaniu specjalnej folii nasze dekoracje długo pozostaną piękne, a dobranie odpowiedniej ramki do plakatu dodatkowo ochroni je przed zabrudzeniami charakterystycznymi dla pomieszczenia jakim jest kuchnia.