Zaznacz stronę

Plakaty do kuchni

Wyświetlanie 1–12 z 145 wyników

 • Plakat Rzodkiewka Ilustrowana

  Plakat Rzodkiewka Ilustrowana

  29,00zł
 • Plakat Truskawka Ilustrowana

  Plakat Truskawka Ilustrowana

  29,00zł
 • Plakat Truskawka Typograficzny

  Plakat Truskawka Typograficzny

  29,00zł
 • Plakat Rzodkiewka Typograficzny

  Plakat Rzodkiewka Typograficzny

  29,00zł
 • Plakat Ostra Papryczka

  Plakat Ostra Papryczka

  29,00zł
 • Plakat Marchewka Ilustrowana-

  Plakat Marchewka Ilustrowana

  29,00zł
 • Plakat Marchewka Typograficzna

  Plakat Marchewka Typograficzna

  29,00zł
 • Plakat Jabłko Apple

  Plakat Jabłko Apple

  29,00zł
 • Plakat Gruszka Typograficzna

  Plakat Gruszka Typograficzna

  29,00zł
 • Plakat Czereśnia Typograficzny

  Plakat Czereśnia Typograficzny

  29,00zł
 • Plakat Czereśnia Kropki

  Plakat Czereśnia Kropki

  29,00zł
 • Plakat Banan Złoty

  Plakat Banan Złoty

  29,00zł

Plakaty w kuchni inspiracją dla rodzącej się pasji

Dekorowanie kuchni było niegdyś ograniczane do minimum – najważniejszym celem było przede wszystkim zachowanie nieskazitelności pomieszczenia. Obecnie, wraz z rozwojem technologii, można nie rezygnować z czystości i jednocześnie nadać wybranemu miejscu unikalnego charakteru – w tej roli świetnie sprawdzą się plakaty w kuchni. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla miłośników oryginalnych pomysłów na wystrój wnętrza. Grafika pod tytułem Zioła lub Lawenda idealnie odnajdą się w każdej kolorystyce ścian – zarówno ciepłej, jak i chłodnej tonacji oraz w otoczeniu metalowego czy też drewnianego wyposażenia. Jest to możliwe za sprawą ręcznie nakładanego uszlachetnienia w sześciu możliwych kolorach. Warto również przełamać nieco ich kolorystykę odpowiednio dobraną ramką.

Kuchnia nie jest jednak nazywana sercem domu tylko przez to, co się w niej znajduje. Wpływ ma również atmosfera, którą zapewniają zapachy wyśmienitych potraw, dźwięki towarzyszące gotowaniu oraz emocje płynące ze wspólnego przyrządzania nowych dań. Do próbowania nowych przepisów również należy się zmotywować – idealne są do tego plakaty do kuchni z motywem zachęcającym, jak choćby Let’s Cook lub Chop It Like It’s Hot. Grafiki te świetnie sprawdzą się jako prezent dla miłośników gotowania, ale również dla osób, które potrzebują dodatkowego dopingu, by zajrzeć do książki kucharskiej – bo w końcu lepiej jeść, niż nie jeść!

Wybierane do kuchni akcesoria powinny kojarzyć się z domowym ciepłem, życiem rodzinnym i samym gotowaniem. Warto jednak zwrócić uwagę na treść plakatów do kuchni, które nam się podobają. Zamiast sztampowego napisu, można postawić na kreatywne i dowcipne grafiki, które nakłaniają do tego, by w domu od razu widoczny był optymistyczny stosunek do życia i humor jego właścicieli. Błyskotliwe, pozłacane zdania wyglądają nie tylko gustownie – są również zabawne. Świetnym przykładem plakatów do kuchni o takim motywie przewodnim są grafiki You Only Live Once Lick The Bowl lub They See Me Rollin. Warto też zainteresować się plakatami, których treść odnosi się do kultury popularnej, między innymi piosenki lat 80. Whip It Good lub filmu Gwiezdne Wojny – May The Forks Be With You.

Nie tylko dla łasuchów – plakaty w kuchni

Chętnie otaczają się nimi znakomici kucharze, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę. Plakaty w kuchni nie tylko przyozdobią pomieszczenie w efektowny sposób, ale również podkreślą charakter osoby, która je kupiła. Dla wszystkich, którzy chcą chętnie spędzać czas na przyrządzaniu dań i ich jedzeniu, polecane są pomysłowo zaprojektowane plakaty cukiernicze – Ice Cream Solves Everything i Jak To Nie Ma Nic Słodkiego. Ręczne złocenia przywodzą na myśl kolorowy lukier, a różne kolory pozwalają na stworzenie przepysznej kompozycji. Wystrój wnętrza można też wzbogacić o plakat do kuchni It’s Getting Hot In Here, który na pewno rozbudzi apetyt na słodkie ciasto lub babeczki.

Nie jest to jednak jedyna oferowana opcja – miłośnicy zdrowych diet również znajdą coś dla siebie. Prawdą jest, że utrzymanie linii wielu osobom spędza sen z powiek – jednak przy odrobinie motywacji płynącej z zewnątrz można udowodnić wszystkim, że jest się wytrwałym. Z pewnością mogą w tym pomóc plakaty do kuchni z motywem soczystych owoców – Truskawki, Arbuza, Wiśni lub świeżych warzyw, na przykład Rzodkiewki.

Jednak, mimo wszystko, jednym z najważniejszych rytuałów większości ludzi pozostaje poranne picie kawy. Sypana lub rozpuszczalna – forma nie jest ważna. Liczy się fakt, że każdy ciężki dzień rozpoczyna się od tej słodko-gorzkiej chwili relaksu. Kawa pozwala nam znaleźć energię na cały dzień i wyznacza jego rytm – dlatego umieszczone w otoczeniu plakatu do kuchni Ziarno Kawy z pewnością pobudzi do działania.