Zaznacz stronę

Plakaty do łazienki

Showing 1–12 of 58 results

 • plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  29,00zł
 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  29,00zł
 • plakat struktura liścia kolory

  Plakat Struktura Liścia

  29,00zł
 • Plakat typograficzny piękny dzień złoty

  Plakat Dziś Będzie Piękny Dzień

  29,00zł
 • plakat z kompasem złoty

  Plakat Kompas

  29,00zł
 • Plakat botaniczny liść palmowy złoty

  Plakat Liść Palmowy

  29,00zł
 • plakat lets get naked złoty

  Plakat Let’s Get Naked

  29,00zł
 • plakat z dmuchawcem złoty

  Plakat Dmuchawiec

  29,00zł
 • plakat stay beautiful złoty

  Plakat Stay Beautiful

  29,00zł
 • plakat pędzle do makijażu złoty

  Plakat Pędzle Do Makijażu

  29,00zł
 • Zestaw plakatów morskich białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Morskich

  79,00zł

Plakaty do łazienki – sztuka na każdym kroku

Dodatki do newralgicznych miejsc takich jak łazienka mogą stawiać nas przed wieloma trudnymi wyborami w trakcie aranżacji. Plakaty do łazienki to element, który dzięki swojej formie i oprawie graficznej, doskonale sprawdzi się niezależnie od wystroju oraz efektu, jaki chcemy osiągnąć w pomieszczeniu, nadając mu artystycznego ducha i szyku.

Urządzanie łazienki jest skomplikowanym procesem na wielu jego etapach. Począwszy od wyboru oraz rozmieszczenia urządzeń, umieszczenia płytek lub tapety, po decyzje odnośnie wystroju całego pomieszczenia. Wiele osób rezygnuje z dodatków w łazience, ze względu na trudność ich dobrania oraz utrzymania w satysfakcjonującym stanie.

Plakaty do łazienki to doskonały wybór nie tylko ze względu na ich oprawę graficzną, ale również formę, którą z łatwością można dostosować i uniknąć problemów związanych z negatywnym wpływem wilgoci. Dzięki temu niedogodności oraz obawy związane z ich utrzymaniem są wręcz zlikwidowane i ze spokojem możemy urządzać naszą łazienkę, nie martwiąc się o jej stan.

Oprócz znacznych atutów związanych z łatwością utrzymania plakatów w łazience ich główną zaletą jest strona wizualna. W zależności od stylu, w jakim chcemy urządzić pomieszczenie, bez problemu możemy dobrać do niego odpowiadający naszym potrzebom plakat. Zarówno pod względem wzoru, jak i kolorystyki.

Subtelność i uniwersalność, czyli plakaty do łazienki

Plakaty do łazienki mogą z łatwością być dostosowane do różnorodnych aranżacji, będąc ich dopełnieniem, jak i elementem, który przyciąga wzrok. Do wyboru są subtelne, delikatne wzory z motywem natury, wzory typograficzne czy też marynistyczne. Oprócz tego równie dobrze sprawdzą się motywy glamour, które nadadzą niewymuszonego szyku oraz subtelnej elegancji każdemu pomieszczeniu, w jakim zostaną umieszczone.

Dzięki różnorodności wzornictwa, formy i szerokiej gamy kolorystycznej plakaty do łazienki są uniwersalnym dodatkiem, który można dowolnie komponować z różnorodnymi wnętrzami. Jest to element, który idealnie wzbogaci kompozycje i podkreśli jej dominujące cechy, stawiając je na pierwszy plan.

Aby podkreślić charakter plakatów lub przełamać wystrój wnętrza, warto oprawić plakaty w ramkę. Występuje ona w różnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu można ją dopasować do różnorodnych form. Innym sposobem na dodatkowe ozdobienie grafiki jest użycie wieszaka na plakaty, który cechuje się subtelnym, drewnianym wykonaniem, idealnym zarówno do rustykalnych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Wszelkie oprawy, w tym ramki oraz plakaty, oprócz wysokich walorów estetycznych, są również dodatkową barierą zabezpieczającą. Jest ona szczególnie praktyczna oraz funkcjonalna w przypadku łazienki, w której występuje duży poziom wilgoci, który może negatywnie wpłynąć na trwałość grafiki. Oprawienie jej ramką, a co za tym idzie – dodatkowe zabezpieczenie, chroni ją w tym momencie nie tylko przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, ale również wygięciami na skutek nadmiernego wpływu wilgoci.