Wybierz Kategorie
Plakaty do salonu na ścianę - ZlotePlakaty.pl

Plakaty do salonu

Wyświetlanie 1–12 z 246 wyników

 • popularne-wrzesien-4

  Zestaw 6 Plakatów Marynistycznch

  od 169,00
 • Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Kot rose gold

  Plakat Na Ścianę Tu Rządzi Kot

  od 29,00
 • Plakat Na Ścianę Geometryczna Twarz Konia rose gold

  Plakat Na Ścianę Geometryczna Głowa Konia

  od 29,00
 • A House is not a home without a pug plakat rose gold

  Plakat Na Ścianę A House Is Not a Home Without a Pug

  od 29,00
 • miasto barcelona złoty

  Plakat Na Ścianę Barcelona

  od 29,00
 • Zestaw 6 plakatów polskich białe tło

  Zestaw 6 Plakatów Polskich

  od 169,00
 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  od 29,00
 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  od 29,00
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  od 29,00
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  od 29,00
 • plakat-champagne-czarne-tlo

  Plakat Champagne

  od 29,00
 • Plakat typograficzny enough rose gold

  Plakat You Are Enough

  od 29,00

Wyraź siebie w salonie

Salon to miejsce, które ma odzwierciedlać charakter mieszkańców danego domu. To pokój reprezentacyjny, zwany także dziennym, choć często to tutaj odbywa się najciekawsze życie nocne – imprezy, rozmowy, spotkania przy planszówkach. Ze względu na to, że zazwyczaj jest to największy pokój w całym mieszkaniu pełni on wiele funkcji – wypoczynkową, jadalnianą, biurową… Wszystkie te funkcje muszą być ze sobą w symbiozie tak, byśmy zarówno my, jak i nasi goście, czuli się dobrze w tym pomieszczeniu. Gdy kogoś nie znamy zbyt dobrze często zapraszamy go właśnie do salonu, ponieważ inne pomieszczenia są zbyt intymne.

Dlatego właśnie ważne jest to, aby w tym miejscu wyeksponować wszystko to, co jest dla nas ważne. Pamiątki z podróży, książki, zdjęcia czy właśnie plakaty, które swoją grafiką lub napisem mówią o tym, czego od życia oczekujemy. W ten sposób proces poznania będzie przebiegał sprawniej i przyjemniej, co odczują obie strony.

Wybierz coś dla siebie

Propozycja naszych plakatów do salonu jest niezwykle szeroka, ponieważ uważamy, że tyle ile jest osób, tyle możliwości i potrzeb na wyrażenie siebie. Znajdziesz tu grafiki, napisy po polsku i po angielsku, cytaty, mapy i wiele, wiele innych. Dodatkowo proponujemy aż sześć różnych kolorów uszlachetnień, które wykonujemy na papierze dostępnym w różnych kolorach. Masz w salonie brzoskwiniową ścianę? Świetnie! Zamów miedziany nadruk na brzoskwiniowym papierze i zobacz, że papier stopił się z kolorem ściany, a ciekawy, miedziany wzór wyraźnie odznacza się na tym tle. Dodatkowo możesz dobrać także ramkę, czy nawet taśmę dekoracyjną washi. Może to właśnie nią zrobisz ciekawe obramowanie dla swojego plakatu?

Spraw, że Twój salon będzie zachwycał każdego, kto do niego wejdzie. Nienachalne dekoracje nie przyćmią jego piękna, ale dodatkowo je wyeksponują. Mogą także odwrócić uwagę od „mniej pięknych” elementów – na przykład galeria ścienna z plakatów zrobiona wokół telewizora sprawi, że stanie się on nieco mniej rzucający się w oczy, tym samym optycznie odciążając ten kąt pokoju.