Zaznacz stronę

Plakaty do salonu

Showing 1–12 of 639 results

 • plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  29,00zł
 • plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  29,00zł
 • plakat z mapą świata złoty

  Plakat Mapa Świata

  29,00zł
 • plakat coco chanel czarne tło

  Plakat Coco Chanel Paris

  29,00zł
 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  79,00zł
 • Plakat geometryczny koliber złoty

  Plakat Koliber

  29,00zł
 • Plakat typograficzny w tym domu kochamy złoty

  Plakat W Tym Domu Kochamy

  29,00zł
 • plakat czarny marmur

  Plakat Dark Marble

  69,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  35,00zł
 • plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  29,00zł
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  29,00zł

Wielofunkcyjność zastosowań – plakaty do salonu

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu jest salon. Niezależnie od wybranego stylu aranżacji wnętrza, plakaty do salonu stanowią źródło niewyczerpanych inspiracji. Czasem jednak bywa odwrotnie, i zamiast wybierać akcesoria zainspirowane naszymi pomysłami, szukamy takich, które same nas skłonią do działania. W tej roli świetnie sprawdzają się plakaty motywacyjne, na przykład plakat Do Something Amazing Today lub cały zestaw plakatów. Tego typu dodatki w salonie stanowią nie tylko gustowne uzupełnienie przestrzeni, ale są też podstawą dobrego samopoczucia i pomagają naładować się pozytywną energią już od rana.

Salon jest miejscem, w którym najczęściej spędza się czas w gronie rodzinnym lub wśród znajomych. Jego wyposażenie i dekoracje świadczą o osobach, które go urządzały, a przyciągające uwagę detale pozwalają na to, by wyrobić sobie końcową opinię o gospodarzu. Często odzwierciedlają też jego naturę i zainteresowania, toteż plakaty do salonu mogą nawiązywać do ukochanej Polski, odbytej podróży do Londynu lub do całego świata, który planuje się zwiedzić. Salon powinien być również wielofunkcyjny i spełniać nie tylko rolę miejsca spotkań rodzinnych lub towarzyskich, ale także azylu od chaosu codziennego życia. Próbując nadać salonowi bardziej praktyczny charakter, warto zwrócić uwagę na minimalistyczne plakaty do salonu, pasujące zarówno do małych, jak i przestronnych pomieszczeń, w które idealnie wkomponują się plakaty Enjoy lub Art.

Nowoczesne grafiki pasują też do wnętrz zaaranżowanych przez wielbicieli zwierząt – dla miłośników kotów świetną opcją okaże się plakat Tu Rządzi Kot, a dla fanów psów – A House Is Not a Home Without a Pug. Natomiast, jeśli ktoś szuka plakatu do salonu z większą fantazją i woli bardziej unikalne zwierzęta, z pewnością powinien zwrócić uwagę na plakat Hinduski Słoń. Miłośnicy flory również znajdą coś dla siebie – precyzyjnie wykonane plakaty do salonu są dostępne w botanicznej wersji.

Elegancka harmonijność plakatów do salonu

Dobrą opcją do salonu utrzymanego w chłodnej tonacji kolorystycznej będą z pewnością plakaty do salonu o tematyce związanej z morzem, które dodatkowo upiększą wnętrze. Dodatkowo, dbałość o detale na takich plakatach jak Ośmiornica czy Statek z ręcznie nakładanym uszlachetnieniem i odpowiednio dobraną ramką, z pewnością doda pomieszczeniu wyjątkowego uroku. Będąc przy tematyce zimnych kolorów i wyjątkowych technik umieszczania złoceń na plakacie – w pomieszczeniach o takiej naturze świetnie sprawdzą się plakaty Płatek Śniegu lub Śnieżynka. Należy też wspomnieć, że wszystkie wyżej wymienione modele spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów za sprawą tego, że są dostępne aż w sześciu wersjach kolorystycznych (błyszczący i matowy złoty, srebrny, miedziany, rose gold lub czarny).

Salon jest też miejscem odpoczynku, picia popołudniowej kawy i relaksu przed telewizorem lub przy grze planszowej – dlatego tak ważne jest zadbanie o jego przytulną atmosferę. Na nasze emocje i wrażenia w każdej przestrzeni z pewnością wpływa jej wyposażenie. Nastrój pomagają zbudować nie tylko stonowane barwy, ale również wygodna sofa i miękkie poduszki. Kierowanie się komfortem psychofizycznym przy planowaniu wnętrza nazywa się hygge. Z duńskiego oznacza to dobre samopoczucie. Aranżując wnętrze w tę myśl, należy zadbać o odpowiednie dodatki. Wielką pomocą mogą okazać się plakaty do salonu nawiązujące do hygge, między innymi Let’s Hygge, This Is A Home Of Hygge i Hygge Definicja. Grafiki te w pewnością odprężająco wpłyną na domowników i sprawią, że docenią oni czas spędzony wspólnie.