Zaznacz stronę

Plakaty do sypialni

Wyświetlanie 1–12 z 144 wyników

 • Plakat home serce napis minimalistyczny złote plakaty

  Plakat Home Serce

  29,00zł
 • Plakat cultivate kindness czarny

  Plakat Cultivate Kindness

  29,00zł
 • Zestaw plakatów be still my sould do sypianli

  Plakat Be Still My Soul – Zestaw 2 Plakatów

  44,00zł
 • plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • plakat oczy abstrakcyjne złoty błyszczący

  Plakat Oczy Abstrakcyjne

  29,00zł
 • plakat z jeleniem złoty

  Plakat Jelonek

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Twój Zestaw 2 Plakatów do Sypialni

  Oceniony 5.00 na 5.
  59,00zł
 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  29,00zł
 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  Oceniony 5.00 na 5.
  29,00zł
 • Plakat Champagne

  29,00zł

Śpij nie tylko smacznie ale też pięknie

Sypialnia to ciekawe pomieszczenie, które musi łączyć wiele funkcji. To tutaj odpoczywasz, czytasz, śpisz, nierzadko jesz śniadania podane wprost do łóżka, a czasem nawet uczysz się w nim i przygotowujesz do pracy. To miejsce, z którym powinieneś mieć same dobre wspomnienia i z chęcią do niego wracać. Możesz o to zadbać wygodnym łóżkiem, odpowiednią pościelą i nastrojowym oświetleniem, ale nie zapominaj o tym, co naprawdę doda tutaj klimatu. Są to oczywiście dekoracje, które pięknie uwydatnią atuty tego pomieszczenia, a pomimo tego będą na tyle delikatne, że nie przyćmią i nie będą rozpraszać przebywających w nim osób.

Uważamy, że plakaty to piękna ozdoba każdej sypialni. Nasze plakaty są dodatkowo uszlachetniane za pomocą specjalnej metody własnoręcznego nakładania folii. To właśnie dzięki tej metodzie i sercu, które wkładamy w każdy wykonywany przez nas projekt, plakaty są tak piękne i cieszą przez długie lata.

Subtelne piękno w sypialni

Piękno polega na subtelności, ale też na asertywności i umiejętności powiedzenia nie, gdy ktoś próbuje przekroczyć nasze granice. Częstym problemem w sypialniach jest ustalenie strony, po której śpi każdy z partnerów, a później bronienie swojego wygodniejszego kawałka. Znaleźliśmy i na to sposób! Stworzyliśmy zabawne zestawy dwóch plakatów, po jednym dla każdego z partnerów. Po prostu zawieście je nad łóżkiem i tym prostym sposobem zakończcie spory. A gdy nasza strona nam się znudzi równie łatwo możemy takie plakaty przewiesić…

W naszych propozycjach znajdziesz zarówno te z grafikami, jak i z napisami. Często są to napisy motywujące lub poprawiające humor. Do takich plakatów zalicza się na przykład Życie jest piękne czy Samo się nie zrobi. Dzięki takiemu pozytywnemu przekazowi tuż po wstaniu z łóżka od razu nabierzemy sił do codziennych zmagań. Dodatkowo nawet najciemniejszy poranek rozświetli ich metaliczny blask. Wystarczy odrobinę uchylić zasłony i już słońce radośnie rozświetli nasze pomieszczenie pozwalając nam na natychmiastowe, ale nadal przyjemne rozbudzenie.