Zaznacz stronę

Plakaty do sypialni

Showing 1–12 of 472 results

 • plakat z rzęsami złoty

  Plakat Rzęsy I’m Feeling…

  29,00zł
 • plakat geometryczne serce złoty

  Plakat Serce Geometryczne

  29,00zł
 • plakat z mapą świata złoty

  Plakat Mapa Świata

  29,00zł
 • plakat coco chanel czarne tło

  Plakat Coco Chanel Paris

  29,00zł
 • plakat minimalistyczny z piórkiem złoty

  Plakat Piórko

  29,00zł
 • Zestaw plakatów botanicznych białe tło

  Zestaw 4 Plakatów Botanicznych

  79,00zł
 • Plakat geometryczny koliber złoty

  Plakat Koliber

  29,00zł
 • Plakat typograficzny w tym domu kochamy złoty

  Plakat W Tym Domu Kochamy

  29,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  35,00zł
 • plakat z ustami złoty

  Plakat Usta

  29,00zł
 • plakat love story złoty

  Plakat Love Story

  29,00zł
 • plakat struktura liścia kolory

  Plakat Struktura Liścia

  29,00zł

Równowaga w papierowym wydaniu – plakaty do sypialni

Planując wystrój sypialni zwraca się szczególną uwagę na jej odprężający i przytulny charakter. Plakaty do sypialni stanowią idealne uzupełnienie takiej stylizacji pomieszczenia, a Ptak W Klatce lub Ptaszki Na Linie, jako przykłady skromnych plakatów, świetnie spełnią swoje zadanie w budowaniu nastrojowego wieczoru w przygaszonym świetle. Spokój wnętrza zapewniają nie tylko starannie dobrane dodatki, ale również pastelowe, jasne ściany i wygodne łóżko z osobiście wybraną pościelą i materacem, dzięki czemu każdego dnia sypialnia zamienia się w upragnioną oazę odpoczynku od trudów dnia codziennego. Na tle ścian o jasnej tonacji i w otoczeniu komfortowych mebli uwagę z pewnością przykuje ręcznie wykonany plakat z uszlachetnieniem metalicznymi foliami. Idealnie pasującą propozycją jest Koliber lub Jelonek, inspirowane naturalną delikatnością.

Sypialnia jest miejscem, w którym ludzie oddają się odpoczynkowi. Miejsce to powinno być pozbawione wszelkich sprzętów elektrycznych, które mogą zakłócić rytm snu i powodować problemy z zaśnięciem. Przed każdym pójściem do łóżka należy dać sobie czas na to, by przyciemnić oświetlenie i odetchnąć nie tylko po całym dniu spędzonym na pracy lub nauce, ale również od elektronicznej poświaty. Dzięki uprzątnięciu zawadzającej w sypialni elektroniki, wolną przestrzeń można zagospodarować za pomocą plakatów do sypialni – przykładowo, Choose Happy lub Hasma nie tylko nadadzą pomieszczeniu unikalnego i gustownego charakteru, ale również przyniosą spokój ducha każdemu, kto je wybierze.

Najważniejszymi elementami sypialni zapewniającymi jej nadzwyczajną estetykę z pewnością są akcesoria. Jako, że jest to miejsce największego odprężenia, często można spotkać w nim nie tylko specjalnie dobrane zasłony i meble, ale również poduszki, świeczniki, pudełka, obrazy i plakaty. Jest to miejsce urządzane nie tylko gustownie, ale również z myślą o całonocnej regeneracji. Dlatego też dodatki mają tak ogromne znaczenie – są odbiciem naszych wyobrażeń i fantazji. Z pewnością odpowiednim natchnieniem dla nowych marzeń sennych będą plakaty do sypialni z cytatami Małego Księcia lub Shakespear’a. Ręcznie nakładane uszlachetnienie dodatkowo nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Prostota inspirujących plakatów do sypialni

Są jednak i takie sypialnie, których zamysłem nie jest przygotowanie do spokojnego snu, a stworzenie odpowiedniego otoczenia do energicznego poranka. Jaskrawe barwy ścian i wielokolorowe akcesoria z pewnością zagwarantują szybką pobudkę i pomogą zacząć dzień z odpowiednim zapałem. Takie aranżacje są dedykowane przede wszystkim osobom żywiołowym – takim, które lubią dynamizm w swoim życiu i częste zmiany. Puste ściany mogą wtedy zapełnić plakaty do sypialni – na przykład plakat Today Is A Good Day lub plakat Życie Jest Piękne.

Sypialnia jest nie tylko miejscem wieczornych przemyśleń, ale i porannego przygotowywania się do reszty dnia. Miejsce to powinno być odpowiednio pobudzające, by zainspirować do wartościowego wykorzystania całej reszty dnia. W takim wypadku warto otaczać się przedmiotami, które będą odpowiedniym natchnieniem. Funkcję tę idealnie spełniają plakaty do sypialni, na przykład plakat Rób To Co Kochasz lub Myśl Pozytywnie.

Sypialnia to miejsce, które najczęściej się z kimś dzieli. Warto wtedy zadbać nie tylko o duże łóżko i wygodne szafki nocne, ale również pasujące do siebie dodatki, jak choćby poduszki. Powinny być one nie tylko dobrane kolorystycznie, ale również cechować się podobną formą. Perfekcyjnie w tej roli odnajdą się również plakaty do sypialni dla dwojga, na przykład Hello There Handsome & Good Morning Georgeus lub własna kompozycja.