Wybierz Kategorie
Plakaty do sypialni - ZlotePlakaty.pl

Plakaty do sypialni

Wyświetlanie 1–12 z 141 wyników

 • twoj-zestaw-zloty

  Twój Zestaw 2 Plakatów do Sypialni

  od 54,00
 • Plakat typograficzny I don't get drunk złoty

  Plakat I Don’t Get Drunk

  od 29,00
 • Plakat inspire czarne tło

  Plakat Inspire

  od 29,00
 • Plakat glamour czarne tło

  Plakat Glamour

  od 29,00
 • Plakat glamour dream czarne tło

  Plakat Dream

  od 29,00
 • plakat-champagne-czarne-tlo

  Plakat Champagne

  od 29,00
 • Plakat fashion sleep beauty rose gold

  Plakat Get Your Beauty Sleep

  od 29,00
 • plakat-something-amazing-rose-gold

  Plakat Do Something Amazing Today

  od 29,00
 • Plakat typograficzny ooh lala rose gold

  Plakat Ooh Lala

  od 29,00
 • Plakat typograficzny tout est possible rose gold

  Plakat Tout Est Possible

  od 29,00
 • Plakat francuski cytat regrette rien rose gold

  Plakat Non, Je Ne Regrette Rien

  od 29,00
 • Plakat francuski la vie en rose rose gold

  Plakat La Vie En Rose

  od 29,00

Śpij nie tylko smacznie ale też pięknie

Sypialnia to ciekawe pomieszczenie, które musi łączyć wiele funkcji. To tutaj odpoczywasz, czytasz, śpisz, nierzadko jesz śniadania podane wprost do łóżka, a czasem nawet uczysz się w nim i przygotowujesz do pracy. To miejsce, z którym powinieneś mieć same dobre wspomnienia i z chęcią do niego wracać. Możesz o to zadbać wygodnym łóżkiem, odpowiednią pościelą i nastrojowym oświetleniem, ale nie zapominaj o tym, co naprawdę doda tutaj klimatu. Są to oczywiście dekoracje, które pięknie uwydatnią atuty tego pomieszczenia, a pomimo tego będą na tyle delikatne, że nie przyćmią i nie będą rozpraszać przebywających w nim osób.

Uważamy, że plakaty to piękna ozdoba każdej sypialni. Nasze plakaty są dodatkowo uszlachetniane za pomocą specjalnej metody własnoręcznego nakładania folii. To właśnie dzięki tej metodzie i sercu, które wkładamy w każdy wykonywany przez nas projekt, plakaty są tak piękne i cieszą przez długie lata.

Subtelne piękno w sypialni

Piękno polega na subtelności, ale też na asertywności i umiejętności powiedzenia nie, gdy ktoś próbuje przekroczyć nasze granice. Częstym problemem w sypialniach jest ustalenie strony, po której śpi każdy z partnerów, a później bronienie swojego wygodniejszego kawałka. Znaleźliśmy i na to sposób! Stworzyliśmy zabawne zestawy dwóch plakatów, po jednym dla każdego z partnerów. Po prostu zawieście je nad łóżkiem i tym prostym sposobem zakończcie spory. A gdy nasza strona nam się znudzi równie łatwo możemy takie plakaty przewiesić…

W naszych propozycjach znajdziesz zarówno te z grafikami, jak i z napisami. Często są to napisy motywujące lub poprawiające humor. Do takich plakatów zalicza się na przykład Życie jest piękne czy Samo się nie zrobi. Dzięki takiemu pozytywnemu przekazowi tuż po wstaniu z łóżka od razu nabierzemy sił do codziennych zmagań. Dodatkowo nawet najciemniejszy poranek rozświetli ich metaliczny blask. Wystarczy odrobinę uchylić zasłony i już słońce radośnie rozświetli nasze pomieszczenie pozwalając nam na natychmiastowe, ale nadal przyjemne rozbudzenie.