Zaznacz stronę

Śpij nie tylko smacznie ale też pięknie

Sypialnia to ciekawe pomieszczenie, które musi łączyć wiele funkcji. To tutaj odpoczywasz, czytasz, śpisz, nierzadko jesz śniadania podane wprost do łóżka, a czasem nawet uczysz się w nim i przygotowujesz do pracy. To miejsce, z którym powinieneś mieć same dobre wspomnienia i z chęcią do niego wracać. Możesz o to zadbać wygodnym łóżkiem, odpowiednią pościelą i nastrojowym oświetleniem, ale nie zapominaj o tym, co naprawdę doda tutaj klimatu. Są to oczywiście dekoracje, które pięknie uwydatnią atuty tego pomieszczenia, a pomimo tego będą na tyle delikatne, że nie przyćmią i nie będą rozpraszać przebywających w nim osób.

Uważamy, że plakaty to piękna ozdoba każdej sypialni. Nasze plakaty są dodatkowo uszlachetniane za pomocą specjalnej metody własnoręcznego nakładania folii. To właśnie dzięki tej metodzie i sercu, które wkładamy w każdy wykonywany przez nas projekt, plakaty są tak piękne i cieszą przez długie lata.

Subtelne piękno w sypialni

Piękno polega na subtelności, ale też na asertywności i umiejętności powiedzenia nie, gdy ktoś próbuje przekroczyć nasze granice. Częstym problemem w sypialniach jest ustalenie strony, po której śpi każdy z partnerów, a później bronienie swojego wygodniejszego kawałka. Znaleźliśmy i na to sposób! Stworzyliśmy zabawne zestawy dwóch plakatów, po jednym dla każdego z partnerów. Po prostu zawieście je nad łóżkiem i tym prostym sposobem zakończcie spory. A gdy nasza strona nam się znudzi równie łatwo możemy takie plakaty przewiesić…

W naszych propozycjach znajdziesz zarówno te z grafikami, jak i z napisami. Często są to napisy motywujące lub poprawiające humor. Do takich plakatów zalicza się na przykład Życie jest piękne czy Samo się nie zrobi. Dzięki takiemu pozytywnemu przekazowi tuż po wstaniu z łóżka od razu nabierzemy sił do codziennych zmagań. Dodatkowo nawet najciemniejszy poranek rozświetli ich metaliczny blask. Wystarczy odrobinę uchylić zasłony i już słońce radośnie rozświetli nasze pomieszczenie pozwalając nam na natychmiastowe, ale nadal przyjemne rozbudzenie.