Zaznacz stronę

Plakaty z własnym zdjęciem

Showing 1–12 of 16 results

 • plakat ze zdjęciem imiona

  Plakat Ze Zdjęciem Imiona

  89,00zł
 • plakat ze zdjęciem all loves

  Plakat Ze Zdjęciem All Loves

  89,00zł
 • plakat ze zdjęciem gwiazdki

  Plakat Ze Zdjęciem Gwiazdki

  89,00zł
 • Plakat Fotografia Kropeczki

  Plakat Fotografia Kropeczki

  89,00zł
 • Plakat Pan i Pani Nowak

  Plakat Pan i Pani Nowak

  89,00zł
 • Plakat Dom jest tam gdzie mama, prezent na dzień mamy, plakat dla mamy,

  Plakat Z Twoim Zdjęciem Dla Mamy, Dom jest tam, gdzie mama

  89,00zł
 • Plakat Pan i Pani Kropeczki

  Plakat Pan i Pani Kropeczki

  89,00zł
 • Plakat personalizowany na dzień mamy: dla świata jesteś tylko mamą, ale dla mnie jesteś całym światem

  Plakat Z Twoim Zdjęciem Dla Mamy z cytatem

  89,00zł
 • Plakat Fotografia Wianek Imiona

  Plakat Fotografia Wianek Imiona

  89,00zł
 • Plakat Pan i Pani Listki

  Plakat Pan i Pani Listki

  89,00zł
 • Spersonalizowany Plakat na dzień mamy z miedzianym cytatem: "Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta"

  Plakat Z Twoim Zdjęciem Dla Mamy, Mama to przyjaciel…

  89,00zł
 • Plakat Gray Mom Baby Photo

  35,00zł

Plakaty z własnym zdjęciem – uwiecznij wyjątkowe momenty!

Niektóre chwile w życiu są na tyle wyjątkowe, że warto je uwiecznić na zdjęciach. Piękne fotografie potrafią przywracać do pamięci te szczególne wspomnienia, dlatego prawie w każdym domu można je znaleźć w formie dekoracji powieszonych na ścianach czy ustawionych na komodach i półkach. Kolejnym, unikatowym sposobem na ich przedstawienie są plakaty z własnym zdjęciem, dostępne w ofercie naszego sklepu. To sposób na stylowe zaprezentowanie swoich ulubionych fotografii lub pomysł na unikatowy prezent dla bliskiej osoby.

Sesja ślubna, przyjęcie urodzinowe dziecka, rocznica rodziców – do pięknych momentów w życiu należy powracać pamięcią, aby doceniać ich wyjątkową wartość i móc przeżywać je na nowo. Plakaty z własnym zdjęciem, opatrzone specjalnym tekstem, stanowią doskonały tego wyraz. Dzięki nim niepowtarzalne chwile zostaną opatrzone w niezwykłej formie. Wszystkie dostępne w tej kategorii projekty stanowią efekt troski o każdy detal, czego najlepszym wyrazem jest stosowanie ręcznej metody złocenia, gdyż tylko ona zapewnia uzyskanie niepowtarzalnej warstwy wizualnej. Ponadto prezentowane plakaty ze zdjęciem wyróżniają się niezwykle starannym wykonaniem, wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości materiałów (o grubości 200-250 gsm).

Teraz wyjątkowe chwile, uwiecznione na fotografiach, mogą stanowić piękną i nowoczesną ozdobę dla ścian salonu, sypialni, przedpokoju czy kuchni. Plakaty z własnym zdjęciem w naszej ofercie dostępne są w szerokim przedziale rozmiarów oraz w bogatej palecie kolorów papieru i uszlachetnienia (m.in. złotym, miedzianym, srebrnym czy rose gold), dzięki czemu można je doskonale wkomponować w aranżację każdego wnętrza.

Stwórz niezwykły prezent, dzięki plakatom z własnym zdjęciem

Pomysł na prezent dla bliskiej osoby stanowi nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli zależy nam na ofiarowaniu czegoś wyjątkowego. Wzory dostępnych na naszej stronie plakatów z własnym zdjęciem to nie tylko wyraz troski o wysoką estetykę graficzną, ale przede wszystkim możliwość stworzenia indywidualnego projektu. Propozycje takie jak: “Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta”, “Dom jest tam, gdzie mama” czy “Dla świata jesteś tylko mamą, ale dla mnie jesteś całym światem” – to doskonałe połączenie wyjątkowej warstwy wizualnej wraz z trafnymi sentencjami i cytatami. Taki spersonalizowany prezent na urodziny czy dzień matki, zawierający wspólne zdjęcie w pięknej oprawie, będzie stanowić niezwykłą pamiątkę na długie lata.

Fotografie ślubne to jeden ze sposobów, aby powracać pamięcią do tego szczególnego dnia w życiu. Dlatego zamiast trzymać je w albumach, warto uczynić z nich dekorację np. dla ścian domu. Plakaty z własnym zdjęciem z uroczystości zaślubin to również doskonały pomysł na prezent np. na rocznicę tego wydarzenia lub małżeńskie walentynki. Oprócz fotografii zakochanych nie może zabraknąć na nich imion, inicjałów lub symbolicznej daty, utrwalonych za pomocą efektywnej, pozłacanej czcionki. Z kolei projekty takie jak: “All loves” czy plakat ze zdobieniami w formie gwiazdek, sprawdzą się doskonale przy utrwaleniu sesji narzeczeńskiej, a tym samym mogą później stanowić wyjątkową ozdobę dla sali weselnej.