Zaznacz stronę
banner

Bądź unikalny

Jeśli jesteś indywidualistą lub po prostu lubisz mieć w swoim otoczeniu rzeczy wyjątkowe, których nikt inny nie posiada – ten dział został stworzony właśnie dla Ciebie. Spersonalizowane plakaty to niesamowicie praktyczny pomysł na dodanie swojemu wnętrzu osobistego charakteru.

Może zdecydujesz się na plakat z pierwszą literą imienia lub całym imieniem i dodatkowo datą urodzin lub inną równie ważną? Takie plakaty na zamówienie proponujemy w oprawie, która doda delikatności i lekkości, jak na przykład serca, akcenty kwiatowe i roślinne, a także nieco bardziej zdecydowane strzałki. Natomiast jeśli wraz ze swoją drugą połówką szukacie podkreślenia trwałości łączącego Was uczucia – dobrym pomysłem będzie plakat ze znakiem nieskończoności i wpisanymi w niego Waszymi imionami.
Nie bójcie się także ponieść własnej wyobraźni i podeślijcie nam własny projekt lub pomysł na to, co chcielibyście widzieć na swoim plakacie – z przyjemnością to dla Was wykonamy.

Czar indywidualizmu

Plakat na zamówienie jest odpowiedni również jako pomysł na prezent. W ten sposób możesz dodatkowo podkreślić wyjątkowość obdarowywanej osoby – dawniej dzieci robiły laurki, dziś dajemy spersonalizowane prezenty, które cieszą podwójnie, bo pokazują, że myślisz o danej osobie nieszablonowo.
Dlatego jeśli spojrzysz w kalendarz i widzisz zbliżającą się okazję – urodziny, imieniny cioci, chrzest, ślub, rocznicę lub wiele innych ważnych dat – przestań się głowić nad oryginalnym podarunkiem i rozważ naszą ofertę plakatów na zamówienie. Natomiast gdy zdarza się, że spoglądasz w organizer i widzisz, że niestety nie zbliża się żadna okazja – nie czekaj, spraw sobie lub bliskiej Ci osobie prezent bez okazji i ciesz się przyjemnością, jaką sprawia rozpakowywanie prezentu i oczekiwanie na moment, w którym w końcu ujrzysz go w pełnej krasie.

Poniżej przedstawiamy kilka plakatów, które możemy dla Ciebie spersonalizować. Jednak to nie jedyna nasza propozycja – jeśli masz swój pomysł lub projekt i szukasz osób, które go zrealizują to również jesteśmy tu dla Ciebie – skontaktuj się z nami, a my z chęcią pomożemy spełnić Twoje marzenie o posiadaniu unikatowego lub specjalnego plakatu.