Zaznacz stronę
banner

Plakaty na zamówienie

Showing 1–12 of 68 results

 • Plakat z moim cytatem

  Plakat Twój Tekst Tutaj

  49,00zł
 • Plakat Wasze Imiona, Nieskończona Miłość

  35,00zł
 • plakat ze zdjęciem imiona

  Plakat Ze Zdjęciem Imiona

  89,00zł
 • projekt na zamówienie

  Projekt na zamówienie

  49,00zł
 • Twój Zestaw 2 Plakatów

  59,00zł
 • Zestaw 6 Plakatów Twojej Kompozycji

  199,00zł
 • plakat premium na zamówienie

  Plakat Premium Na Zamówienie

  89,00zł
 • Plakat Forever – Spersonalizowany Plakat

  35,00zł
 • Plakat ślubny personalizacja złoty

  Plakat Pan I Pani Nowak 2

  35,00zł
 • Plakat Serce Z Imieniem

  29,00zł
 • Spersonalizowany plakat z imieniem Twojego dziecka

  Plakat Imię Dziecka

  35,00zł
 • Plakat ślubny żyli długo i szczęśliwie złoty

  Plakat Żyli Długo I Szczęśliwie

  35,00zł

Postaw na indywidualność i odkryj plakaty na zamówienie!

Znalezienie dodatków do aranżacji wnętrz, które można dowolnie spersonalizować i nadać im pożądanego przez nas charakteru to trudne zadanie, przed którym staje wiele osób w trakcie urządzania swojej przestrzeni. Plakaty na zamówienie to idealna propozycja dla tych, którzy szukają niekonwencjonalnej formy wzbogacenia pomieszczeń poprzez umieszczenie w nich zindywidualizowanej grafiki.

Duża część osób w ramach dodatków w aranżacji wnętrz używa oprawionych zdjęć czy też obrazów. Jest to powszechnie znana i bezpieczna opcja, która pojawia się w wielu miejscach. Jednak co można zrobić w momencie, kiedy chcemy połączyć graficzną formę z indywidualnością? Możemy wtedy postawić na plakaty na zamówienie, które dają duże pole do kreatywności. Do wyboru jest wiele rodzajów personalizacji grafiki, począwszy od wzbogacenia podanej wcześniej kompozycji o dodatkowe elementy, takie jak imiona czy też dodanie wybranych przez na inicjałów.

Plakaty na zamówienie pozwalają w zależności od oczekiwań dostosować swój obraz i formę graficzną pod indywidualne wymagania, dzięki czemu są w pełni przemyślanym dodatkiem. Oprócz tego są także całkowicie unikalnym elementem, którego w identycznej formie nie ma w szerokiej sprzedaży, a co za tym idzie egzemplarz, który zostanie umieszczony w naszym pomieszczeniu, jest jedyny w swoim rodzaju.

Styl i unikalność, czyli plakaty na zamówienie

Spersonalizowane dodatki takie jak plakaty na zamówienie są nie tylko idealnym elementem w trakcie aranżacji naszego wnętrza, ale i doskonałym pomysłem na stylowy i unikalny prezent.

Często szukamy odpowiedniego upominku, który z jednej strony będzie bezpieczną opcją i na pewno przypadnie do gustu obdarowywanej osobie, ale z drugiej strony nie będzie do bólu przeciętny. Znalezienie takich produktów jest często bardzo trudną sprawą. Plakaty na zamówienie to jedna z kilku opcji, na jakie możemy postawić w takiej sytuacji. Jest jednak o tyle dobrym wyborem z powodu formy, którą możemy dowolnie modyfikować. Począwszy od formatu, grafiki, jaką ma przedstawiać, kolorów wykończenia czy nawet wielkości ramek, w które możemy oprawić zindywidualizowany plakat. Jest to ten rodzaj prezentu, który w swojej formie może być zarówno bardzo bogaty, jak i minimalistyczny, a co za tym idzie – dopasowany pod różnorodne gusta.

Zindywidualizowane plakaty nie muszą być także ozdobą ściany. Równie dobrze sprawdzą się postawione na szafce lub oparte o ścianę. Nie muszą być także pozostawione same sobie, można je dodatkowo ozdobić różnokolorowymi ramkami, wieszakiem na plakaty albo wzbogacić ją o taśmę washi tape, która charakteryzuje się oryginalnymi wzorami i różnymi wykończeniami odbijającymi światło w złotym lub srebrnym kolorze. Jeśli jednak nie chcemy ingerować w zewnętrzny wygląd plakatu, ale tylko sprawić, że będzie trzymał się na miejscu w nienaruszonym stanie, możemy postawić na plastry command, które sprawią, że nawet plakat w surowym stanie będzie oszałamiającym dodatkiem lub oryginalnym prezentem.