Zaznacz stronę

Animal(Love)

Dom bez psa lub kota, to dom z brakującym puzzlem w układance szczęśliwości. Nasi malutcy, puchaci przyjaciele stają się dopełnieniem naszego życia i są stałymi członkami rodziny. Jeśli masz zwierzaka, to jesteśmy pewni, że szalejesz za nim i kochasz go nad życie. Nie oszukujmy się, życie ze zwierzęcym przyjacielem nie jest usłane różami, jednak warto chwilę się podenerwować, żeby móc później z rozczuleniem obserwować śpiącego pupila. Dobrze znamy to uczucie, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję plakatów dla miłośników zwierząt.

Zabawne hasła i rozkoszne grafiki to kwintesencja naszych zwierzakowych plakatów. Oddają charakter życia z naszymi zwierzętami. Ubogacą Twoje wnętrze i wniosą do niego nową jakość i nową energię, tak samo jak zwierzęta dopełniają nasze życia, mimo, że sądzimy, że nic więcej na nie trzeba. Powiedzmy to głośno – kochamy nasze zwierzęta i nie wstydzimy się tego! Nasze plakaty, pomogą Ci wyrazić tę miłość w trochę zwariowany, humorystyczny zabarwiony sentymentem i prawdziwymi emocjami.

Bracia mniejsi

Zwierzęta pokazują nam, że należy cieszyć się każdą chwilą i czerpać z niej jak najwięcej. Kochamy psy za to, że są wiecznie zadowolone, oddane, lojalne, szalone. Koty kochamy za to, że one kochają nas, tylko jest im głupio się przyznać, bo stracą na wizerunku niedostępnych, tajemniczych, nocnych łowców. Poprawiają nam humor każdego dnia i są z nami na dobre i złe. Warto docenić naszych braci mniejszych i uhonorować ich oficjalnym miejscem w domu.

Złote plakaty, oprócz walorów emocjonalnych niosą ze sobą również walory estetyczne. Kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, aby pasowała do każdego wnętrza – zarówno wnętrza w stylu skandynawskim, duńskim, industrialnym, jak i w stylu eleganckim, glamour, fashion i art deco. Złote zdobienie sprawi, że Twój dom rozbłyśnie napędzany miłością i szacunkiem kochanych zwierzaczków.