Zaznacz stronę

Idealne dla dziecka

Spraw, by pokój Twojego dziecka stał się prawdziwą krainą beztroskich zabaw. Pozwól mu bez skrępowania siadać i kłaść się na podłodze, budować z poduszek „bazy”, w których będzie mógł się chować, a nawet zapraszać kolegów na nocowanie i przeprowadzać walki na poduszki. Każda z tych zabaw okaże się bezpieczniejsza i przyjemniejsza, gdy w swoim pobliżu dziecko będzie miało odpowiednie poduszki. Na tyle małe, by idealnie pasować pod główkę i do ręki, na tyle duże, by wygodnie na nich usiąść. Tobie również powinien spodobać się pomysł z większą ilością tekstyliów w pokoju dziecka. Dzięki temu Wasze wspólne chwile spędzane na czytaniu bajek lub układaniu klocków również staną się wygodniejsze.

Dodatkowo proponowane przez nas poduszki mają wzory, które na pewno wpadną w oko niejednemu dziecku. Proste kształty i napisy, a to wszystko w błyszczących, metalicznych kolorach i na kolorowych poszewkach. Ciężko się zdecydować na tę wymarzoną, ale zawsze możesz poprosić o pomoc albo…zamówić więcej poduszek.

Antyalergiczna praktyka

Tak jak wspominaliśmy wyżej – proponowane przez nas poduszki dla dzieci nie powinny pełnić jedynie funkcji dekoracyjnych. Są one przystosowane do normalnego użytkowania. Poszewki wykonane są z bawełny, a wkłady są w pełni antyalergiczne tak, byś nie musiał się obawiać o dobre samopoczucie swojej pociechy.

Niejednokrotnie na naszej stronie przekonywaliśmy, że dekoracje to najlepszy sposób na szybkie odmienienie wnętrza. Biorąc pod uwagę to, jak szybko rosną dzieci i w jakim tempie zmieniają się ich zainteresowania, poduszki dekoracyjne kolejny raz mogą okazać się dobrym wyborem. To nie tylko dekoracja, ale także praktyczne uzupełnienie każdego wnętrza, z którego w każdej chwili możesz skorzystać. Bardzo łatwo możesz dzięki nim tworzyć nowe, funkcjonalne miejsca w pokoju dziecięcym. Ułożone na podłodze będą miejscem do wspólnego czytania książek, poukładane na łóżku stworzą kanapę, gotową na przyjęcie gości. Twoje dziecko na pewno będzie miało jeszcze setki innych pomysłów na to, jak wykorzystać te poduszki.