Wybierz Kategorie
Piękne, praktyczne i antyalergiczne poduszki dla dzieci - ZlotePlakaty.pl

Poduszki dla dzieci

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

 • tu rządzi pies poduszka

  Poduszka Tu Rządzi Pies

  od 59,00
 • mopsy wzór poduszka

  Poduszka Wzór Mopsy

  od 59,00
 • tu rządzi kot poduszka

  Poduszka Tu Rządzi Kot

  od 59,00
 • odciski dłoni psa poduszka

  Poduszka Wzór Odciski Łapek Psa

  od 59,00
 • mój dom jest tam gdzie kot poduszka

  Poduszka Mój Dom Jest Tam Gdzie Mój Kot

  od 59,00
 • life is better with a cat poduszka

  Poduszka Life is Better With a Cat

  od 59,00
 • life is better with a dog poduszka

  Poduszka Life is Better With a Dog

  od 59,00
 • less people more dogs poduszka

  Poduszka Less People More Dogs

  od 59,00
 • less people more cats poduszka

  Poduszka Less People More Cats

  od 59,00
 • pies labrador poduszka

  Poduszka Geometryczny Pies Labrador

  od 59,00
 • i work hard so my dog... poduszka

  Poduszka I Work Hard So My Dog Can Have A Better Life

  od 59,00
 • i work hard so my cat... poduszka

  Poduszka I Work Hard So My Cat Can Have A Better Life

  od 59,00

Idealne dla dziecka

Spraw, by pokój Twojego dziecka stał się prawdziwą krainą beztroskich zabaw. Pozwól mu bez skrępowania siadać i kłaść się na podłodze, budować z poduszek „bazy”, w których będzie mógł się chować, a nawet zapraszać kolegów na nocowanie i przeprowadzać walki na poduszki. Każda z tych zabaw okaże się bezpieczniejsza i przyjemniejsza, gdy w swoim pobliżu dziecko będzie miało odpowiednie poduszki. Na tyle małe, by idealnie pasować pod główkę i do ręki, na tyle duże, by wygodnie na nich usiąść. Tobie również powinien spodobać się pomysł z większą ilością tekstyliów w pokoju dziecka. Dzięki temu Wasze wspólne chwile spędzane na czytaniu bajek lub układaniu klocków również staną się wygodniejsze.

Dodatkowo proponowane przez nas poduszki mają wzory, które na pewno wpadną w oko niejednemu dziecku. Proste kształty i napisy, a to wszystko w błyszczących, metalicznych kolorach i na kolorowych poszewkach. Ciężko się zdecydować na tę wymarzoną, ale zawsze możesz poprosić o pomoc albo…zamówić więcej poduszek.

Antyalergiczna praktyka

Tak jak wspominaliśmy wyżej – proponowane przez nas poduszki dla dzieci nie powinny pełnić jedynie funkcji dekoracyjnych. Są one przystosowane do normalnego użytkowania. Poszewki wykonane są z bawełny, a wkłady są w pełni antyalergiczne tak, byś nie musiał się obawiać o dobre samopoczucie swojej pociechy.

Niejednokrotnie na naszej stronie przekonywaliśmy, że dekoracje to najlepszy sposób na szybkie odmienienie wnętrza. Biorąc pod uwagę to, jak szybko rosną dzieci i w jakim tempie zmieniają się ich zainteresowania, poduszki dekoracyjne kolejny raz mogą okazać się dobrym wyborem. To nie tylko dekoracja, ale także praktyczne uzupełnienie każdego wnętrza, z którego w każdej chwili możesz skorzystać. Bardzo łatwo możesz dzięki nim tworzyć nowe, funkcjonalne miejsca w pokoju dziecięcym. Ułożone na podłodze będą miejscem do wspólnego czytania książek, poukładane na łóżku stworzą kanapę, gotową na przyjęcie gości. Twoje dziecko na pewno będzie miało jeszcze setki innych pomysłów na to, jak wykorzystać te poduszki.