Zaznacz stronę

Nietypowe wzory

Pozwól sobie spojrzeć na pewne sprawy z odmiennej perspektywy. Czy wszystkie rzeczy, które kojarzą nam się z wygodą, miękkością, przytulnością muszą mieć zaokrąglone wzory? Oczywiście, że nie. Poeksperymentuj i daj swojemu wnętrzu możliwość otwarcia się na bardziej analityczne rozwiązania. Poduszki z geometrycznym wzorem na pewno spełniają kryteria poduszki idealnej – są wygodne, praktyczne, miękkie, a do tego piękne i proste, co pozwala wykorzystać je w dowolnie wybranym pomieszczeniu.

Proponowane przez nas nadruki geometryczne spodobają się zarówno młodszym, jak i dojrzalszym odbiorcom. Znajdują się tu nie tylko proste wzory, takie jak trójkąty, ale także przepiękne geometryczne zwierzęta, między innymi miś, lis czy słoń. Możesz wybrać kolor nadruku spośród pięciu dostępnych: złotego, srebrnego, miedzianego, białego i czarnego.

Ponadczasowy wybór

Dzięki przedstawionym poduszkom w geometryczne wzory Twoje wnętrze na pewno nabierze charakteru i przytulności, a metaliczny nadruk doda delikatnego blasku i jasności całej aranżacji. Takie dekoracje sprawdzą się w niejednym wnętrzu. Dzięki temu, że są antyalergiczne i bawełniane, spokojnie możesz nawet na nich spać lub umieścić je w pokoju dziecka. Dobierz również najbardziej odpowiadający Ci kolor poszewki. Jak narazie dostępnych jest siedem kolorów: biały, czarny, szary, beżowy, turkusowy, różowy i miętowy. Wśród takiej mnogości możliwości na pewno uda Ci się znaleźć taką poduszkę, która w pełni będzie zgodna z Twoim gustem i wystrojem mieszkania.

Wzór jest uniwersalny, ale ułożenie poduszek już nie, dlatego możesz zmieniać swoje wnętrza na przykład poprzez zmiany miejsca, pomieszczenia, w którym się znajdują dekoracje albo nawet kolejności ułożenia na łóżku czy kanapie. Po prostu dostosuj poduszkę do tego, by stała się Twoją wymarzoną, a później pozostaje już tylko kwestia jej wygodnego użytkowania.