Zaznacz stronę

Idealne rozwiązanie dla wyczekujących urlopu

Jeśli, podobnie jak my, jesteś miłośnikiem morza, a wszystkie urlopy i każdą wolną chwilę najchętniej spędzałbyś nad wodą, to mamy dla Ciebie propozycję. Przenieś odrobinę nadmorskiego klimatu do swojego domu lub mieszkania. Nie bez przyczyny piszemy odrobinę – nas również rażą wnętrza, które są stylizowane, a wystarczy tylko wyjrzeć za okno, by od razu przekonać się, że od morza dzielą nas setki kilometrów. Tak jak wspominaliśmy – nawet jeśli nie mieszkasz w domku, z którego wychodzi się na plażę, możesz kawałek tej plaży i morza mieć zawsze przy sobie. Byle z umiarem.

Naszym sposobem na wniesienie nadmorskiej bryzy do mieszkania, przy jednoczesnym zachowaniu umiaru są dodatki w stylu marynarskim. Biele, niebieskości, paski, a nawet muszelki czy koralowce, jednym słowem wszystko to, co kojarzy nam się z morzem znalazło swoje miejsce w naszej kolekcji poduszek w stylu marynarskim.

Ahoj, przygodo!

Zastanawiasz się czy takie dekoracje odnajdą się w Twoim spokojnym wnętrzu, które urządzone jest w zupełnie innym stylu? Oczywiście, że tak! Już dzięki modzie mogliśmy się przekonać, że elementy strojów marynarzy całkiem nieźle zostały zaadaptowane na damskich spódnicach, bluzkach, a nawet spodniach. Kilka prostych, delikatnych dodatków z charakterystycznym wzorem na pewno nie przytłoczy Twojego mieszkania, doda mu za to wakacyjnej beztroski. Czekanie na urlop i odliczanie dni pozostałych do kolejnego wyjazdu na pewno będzie wtedy przyjemniejsze.

Poduszki dekoracyjne w stylu marynarskim na pewno przypadną do gustu nie tylko paniom, ale także ich partnerom. W końcu co jest bardziej męskiego niż morskie wyprawy w siną dal? W końcu, powtarzając słowa piosenki, „męska rzecz być daleko, a kobieca wiernie czekać”. Nie całkiem się z tym zgadzamy, ale naszym zdaniem wspólna wyprawa naprawdę zbliża, a przygotowania do niej możecie rozpocząć już w domu, wśród Waszych poduszek w stylu marynarskim.