Zaznacz stronę

Metaliczne poduszki botaniczne

Wszyscy wiemy, że rośliny dodają wnętrzom świeżości, lekkości i energii. Co w przypadku, gdy w naszym mieszkaniu są dzieci, zwierzęta, a my sami „nie mamy ręki” to roślin? Część przelana, druga z kolei ususzona… Rozumiemy, że nie każdy prowadzi życie, w którym znajduje czas i radość z pielęgnowania swojej flory. Stworzyliśmy produkty, które w godny i niewymagający sposób zastąpią żywą roślinność, dodatkowo będą praktycznym dopełnieniem wnętrza. Proponowane przez nas poduszki botaniczne są piękne i nie wymagają specjalnego traktowania.

Sam wybierz odpowiadający Ci kolor poszewki spośród proponowanych przez nas siedmiu kolorów: białego, czarnego, szarego, beżowego, turkusowego , różowego i miętowego. Oczywiście możesz wybrać również wzór i kolor nadruku. Proponowane przez nas wzory botaniczne to głównie liście: akacji, monstery i eukaliptusa, ale znajdziesz tu również inne nadruki roślinne.

Nowoczesność w symbiozie z tradycją

Poduszki botaniczne to wyjątkowa dekoracja, która doda Twojemu wnętrzu charakteru. Pogodzi nowoczesność z tradycyjnością, dzięki swojej niebanalnej formie i znanemu wzorowi. Będzie również świetnym pomysłem na prezent, niezależnie od wieku osoby, która ma zostać obdarowana. Nasze poduszki wykonane są z najlepszych, antyalergicznych materiałów. Można je spokojnie prać w pralce, bez najmniejszego uszczerbku dla nadruku.

Wygląd proponowanych przez nas poduszek botanicznych doda blasku i świeżości Twojemu mieszkaniu. Możesz je umieścić w salonie, sypialni, pokoju dziecka, a także wykorzystać w wielu innych aranżacjach. Ich rozmiar idealnie wpasuje się pod głowę i pod plecy, dlatego są świetnym wyborem dla osób, które lubią czytać książki w pozycji leżącej lub półleżącej. Zdecyduj sam, które poduszki z motywem botanicznym podobają Ci się najbardziej.