Zaznacz stronę

Magia kolorów

Wprowadź do swojego mieszkania feerię barw i wzorów wraz z naszymi nowymi poduszkami w stylu boho. Uzewnętrznij swoją artystyczną duszę, zabaw się formą i otwórz na nowe kolory. Proponowane przez nas poduszki zawierają wkład oraz poszewkę. Możesz wybrać kolor poszewki i nadruku, który ma się na niej znaleźć. Dostępne kolory poszewek to: biały, czarny, szary, beżowy, turkusowy, różowy i miętowy. Każdy z tych kolorów będzie idealnym tłem dla metalicznego nadruku.

Proponowane przez nas poduszki dekoracyjne w stylu boho, ozdobione są mieniącymi się w świetle napisami i wzorami. Nadruki na nich nie są nachalne, dlatego nawet jeśli masz mocno stonowane wnętrze, nie przytłoczą go. Wśród wzorów znalazły się między innymi strzałki, które są na tyle uniwersalne, że będą dobrze wyglądały we wnętrzach w praktycznie każdym stylu.

Wnętrze na luzie

Poduszki dekoracyjne idealnie sprawdzają się we wnętrzach w stylu boho, ponieważ dodają im przytulności. Dodatkowo tekstylia są bardzo wygodne – na pewno nie raz widzieliście inspiracje, w których we wnętrzach w stylu boho wszędzie, nawet na podłodze leżały poduszki i koce, dzięki czemu mnożyły się miejsca, na których można usiąść. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że poszewki naszych poduszek możesz normalnie prać w pralce, co na pewno ułatwi Ci korzystanie z nich.

Naszym zdaniem poduszki boho sprawiają, że od razu mamy ochotę usiąść przy dobrej muzyce i porozmawiać, a czasem także po prostu nacieszyć się samotnością i ciszą. Każda z tych opcji staje się możliwa i kusząca, gdy tylko spojrzymy na te poduszki. Nie tylko wyglądają świetnie, ale także są niezwykle miękkie i wygodne, sprawiając, że bez problemu można na nich zasnąć czy odpocząć.