Zaznacz stronę

Poduszka z napisem – Poduszka idealna

Jak dobrze wrócić po całym zabieganym dniu do domu… Położyć się wygodnie na łóżku lub wyciągnąć na kanapie z miękką poduszką pod głową… Jak dobrze mieć świadomość tego, że możemy to zrobić tuż po otwarciu drzwi i zrzuceniu z nóg butów. Nie musimy poszukiwać poduszek, które pomimo tego, że niezwykle wygodne muszę być skrzętnie ukrywane przed okiem gości ze względu na swoją wątpliwą estetykę i jakość wykonania. Możemy nieskromnie napisać, że w naszym sklepie znajdziesz poduszki z napisami, które w pełni spełniają wytyczne „poduszki idealnej”.

Są piękne i dekoracyjne, a przy tym miękkie i wygodne. Całość jest antyalergiczna, więc nie musisz się obawiać żadnej wysypki i wykonana ze 100% bawełny. Zarówno poszewkę, jak i wkład do niej możesz spokojnie prać w temperaturze 40 stopni. Każda z poszewek posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia jej zdejmowanie i późniejsze nakładanie na wkład. Do wyboru jest aż siedem kolorów poszewek – biały, czarny, beżowy, szary, a także miętowy, turkusowy i jasnoróżowy.

Poduszki z napisami – wybierz swoje napisy lub cytaty na poduszce

Na każdej z oferowanych przez nas poduszek znajduje się zadruk, którego kolor również możesz wybrać. Dostępny jest srebrny, złoty, miedziany i czarny, ale jeśli interesuje Cię inny kolor możesz do nas napisać – zobaczymy co da się zrobić. Proponowane przez nas kolory są eleganckie i nienachalne dzięki czemu będą idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.

Poduszki z napisami prezentowane w tej kategorii mają nadruk w postaci napisu. Znajdziesz tu takie, których teksty są motywujące, żartobliwe lub czysto dekoracyjne. Nasze poduszki z napisami sprawdzą się zarówno jako dekoracja salonowej sofy czy fotela, ale także w sypialni, a nawet biurze! Poduszka Boss lady może być zabawnym prezentem dla osoby kroczącej ścieżką kariery, a także… szefowej. Dzięki możliwości wyboru koloru poszewki i zadruku możesz otrzymać poduszkę, która będzie pięknie współgrała z meblem lub pomieszczeniem, w którym się znajdzie. Możesz otoczyć się wieloma poduszkami dekoracyjnymi lub wybrać jedną, która najlepiej oddaje to, co chciałbyś przekazać. Może taką poduszką jest You are perfect? Pobudka na takiej poduszce od razu nastraja optymistycznie!