Zaznacz stronę

Białe ramki

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Klasyczna biel na ścianie

Jeśli szukasz czegoś co w nienachalny sposób podkreśli i wyeksponuje Twoje skarby to jesteś w dobrym miejscu. Białe ramki mogą się wtopić w tło jakim jest dla nich biała ściana, mogą być również przepięknym kontrapunktem na ścianie kolorowej lub ciemnej. Biel i czerń to kolory uniwersalne, które zawsze będą wyglądały dobrze, dlatego nie musisz się obawiać, że z czasem i kolejną zmianą w Twoim mieszkaniu, taka ramka przestanie pasować.

Mając taką stonowaną bazę, jaką jest biała ramka możesz zaszaleć z zawartością. Różnokolorowe plakaty, złote dekoracje, pamiątkowe zdjęcia… Nie musisz się obawiać, że którakolwiek ważna dla Ciebie ozdoba zostanie przyćmiona przez kolor oprawy.

Białe szaleństwo

Nasze ramki będą pasowały do praktycznie każdej aranżacji. Złagodzą szaleństwa boho, podkreślą kolor drewna w stylu mid-century modern, a także dopełnią wnętrz tradycyjnych lub rustykalnych. Ile różnych wnętrz tyle możliwości wykorzystania białej ramki.

Takie ramki to także świetna propozycja do pokoju dziecięcego, w którym wzory i kolory epatują z każdego kąta. Złagodzą całą aranżację, a mały lokator może dzięki nim stworzyć prawdziwą galerię swoich rysunków i innych prac plastycznych. Wybór koloru białego to także bezpieczna opcja, gdy nie chcemy decydować pomiędzy różem, a błękitem. Bez obaw możemy napisać to jeszcze raz – biel jest zawsze modna!