Zaznacz stronę

Czarne ramki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Ramka czarna rozmiar a3

  Czarna Ramka A3

  59,00
 • Ramka czarna rozmiar a4

  Czarna Ramka A4

  49,00
 • Ramka czarna rozmiar a5

  Czarna Ramka A5

  39,00
 • Czarna ramka 30x40cm

  Czarna Ramka 30x40cm

  49,00
 • ramka na plakat czarna 50x70cm duży rozmiar

  Czarna Ramka 50x70cm

  119,00
 • ramka na plakat czarna 40x50cm średni rozmiar

  Czarna Ramka 40x50cm

  69,00
 • ramka na plakat czarna 70x100cm duży rozmiar

  Czarna Ramka 70x100cm

  179,00
 • Czarna ramka na plakat rozmiar 30x30cm kwadratowa

  Czarna Ramka 30x30cm

  52,00

Czarne ramki – piękny minimalizm

Klasyka w czystej formie – czarne ramki do zdjęć, plakatów i innych obrazów.. Obecnie bardzo popularne są minimalistyczne aranżacje wnętrz, w których elementy dekoracyjne powinny być wyraźnie, lecz nienachalnie wyeksponowane na tle ściany. Oferowane przez nas produkty sprawdzają się w tym celu doskonale.
Cienka ramka o prostej konstrukcji, bez dodatkowych ornamentów świetnie odcina grafiki na tle ściany, jednocześnie nie odwracając uwagi od swojej zawartości czy innych elementów wystroju. Dzięki temu świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach o nowoczesnej stylistyce, ale również w bardziej klasycznych wystrojach, gdzie lekkie akcenty podkreślą elegancję, nie zaburzając całego wystroju.

Czarne ramki szczególnie dobrze wyglądają we wnętrzach graficznych, urządzonych w monochromatycznej, czarno-białej kolorystyce. Jest to styl, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze wydaje się o wiele bardziej przestronne i eleganckie. Kontrastowe połączenie czerni i bieli wywołuje poczucie czystości i dodaje aranżacji klasy. Wypełnieniem takiej ramki mogą być atrakcyjne plakaty, które przyozdobią ściany. W nowoczesnych wnętrzach doskonale będą się prezentować plakaty minimalistyczne. Cienka, czarna kreska na białym tle świetnie odnajdzie się w monochromatycznym wystroju, a delikatna czarna rama wyeksponuje grafikę bez zbędnej nachalności.

W czarnej ramce doskonale prezentują się również plakaty geometryczne. Skomplikowana, ażurowa forma grafik wzbogaca wnętrze i rozrzeźbia geometrię ścian, nadając im głębi. Dzięki temu wnętrze jest ciekawsze, a domownicy i goście mają na czym zawiesić wzrok. Oprawione w ramkę plakaty są doskonałym dodatkiem nie tylko do salonów, ale także do sypialni czy pokoju dziecięcego. W pomieszczeniach tych warto umieścić oprawiony w czarną ramkę plakat motywacyjny, który już od rana pozytywnie nastroi domowników i da im kopa do działania. W naszym sklepie znajdują się również specjalne plakaty dla dzieci przedstawiające zwierzęta i napisy komplementujące i motywujące najmłodszych. Niezależnie od tego, co włożymy w ramkę, wybór czarnej oprawy zawsze jest trafionym pomysłem. Uniwersalizm tego koloru i prosta forma sprawia, że pasuje ona do każdej stylizacji.

Klasyczne dodatki dekoracyjne w postaci czarnych ramek

Tego rodzaju dodatek sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym. Ramka w kolorze czarnym stanowi nie tylko doskonałą oprawę dla zdjęć, plakatów i obrazów, sama w sobie także jest piękną dekoracją. Pusta ramka sprawdza się szczególnie dobrze we wnętrzach minimalistycznych, gdzie nie powinno się przesadzać z dekoracjami. Pusta ramka wydzieli część ściany, przełamując jej monotonię, jednocześnie brak wypełnienia będzie intrygował, ale nie odwróci uwagi od pełnego obrazu wystroju.

Nasze ramki dostępne są we wszystkich standardowych wymiarach – A3, A4, A5 oraz od 30 x 30 cm do 70 x 100 cm. Dzięki temu bez problemu znajdziemy wymiary odpowiednie dla siebie. Czarne ramki wykonano z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje ich trwałość, a także odporność na uszkodzenia i niesprzyjające warunki, Dzięki temu ramki można stosować w kuchni czy łazience, bez obawy, że para i pryskający tłuszcz spowodują szkody. Czarne ramki to uniwersalny element ozdobny, jeśli jednak szukasz czegoś dopasowanego konkretnie do kolorystyki Twojego wnętrza, sprawdź też nasze ramki białe, srebrne i złote.