Zaznacz stronę

Czarne ramki

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Siła prostoty za pomocą czarnych ramek

Kolor minimalistycznej elegancji. Prosty, a przy tym wyrafinowany. Uniwersalny i ponadczasowy. Nienachalny i przyciągający wzrok. Nikomu nie trzeba przedstawiać tego koloru, a jednak niesie on ze sobą nutkę tajemnicy. Czerń. Ciężko wytrzymać we wnętrzu w całości urządzonym w tym kolorze, ale w dodatkach nie musimy się jej bać.

Lubimy, gdy dodatki są spójne z całością aranżacji. Nic więc dziwnego, że decydując o kolorach ramek, które będziemy Wam proponować, bez wahania postawiliśmy na czarny. Ramka w tym kolorze sprawdzi się w każdej stylizacji, dodając zawartości głębi i wspomnianej już tajemniczości. Niezależnie od miejsca, w którym chcesz ją umieścić będzie piękną dekoracją, która będzie przyciągała wzrok, pomimo swej pozornej prostoty.

Mała czarna

Czarny to zawsze dobry wybór i wiedziała o tym już Coco Chanel wprowadzając do świata mody pojęcie małej czarnej. My również proponujemy małą czarną… dekorację. Dokładnie tak! Czarna ramka, nawet pozbawiona zawartości, również może być ozdobą! A gdy zdecydujesz się na wyeksponowanie z jej pomocą czegoś, co jest dla Ciebie naprawdę ważne wtedy, uwierz nam, zostanie to uwydatnione i nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Czarne ramki wykorzystane do stworzenia galerii ściennej pozwolą na stworzenie jednolitej kompozycji, w której każdy plakat, obrazek czy zdjęcie będzie miało punkt wspólny. Dzięki temu Twoja aranżacja będzie spójna, a co za tym idzie – elegancka.