Zaznacz stronę

Ramki 30x30

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Najważniejsza jest rama

Rama, to bardzo ważny element każdego obrazu. Odpowiednio dobrana wydobywa z niego wszystkie atuty, podkreśla kolorystykę i sprawia, że obraz zyskuje głębi. Ktoś kiedyś powiedział, że rama to przedłużenie płótna – i miał 100% rację! Dlatego wybór ramy jest szalenie ważny, jeśli zależy nam na uwypukleniu piękna obrazu.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy linię ramek 30×30, które dzięki swojemu małemu rozmiarowi idealnie nadadzą się do zdjęć lub mniejszych obrazów bądź grafik. Delikatne, cienkie ramki nie odciągają uwagi od zawartości, za to sprytnie podkreślają kolorystykę i atuty dzieła.

Metaliczny połysk

Nasze ramki dostępne są w czterech kolorach, z czego trzy mają modny, metaliczny połysk. Dostepne kolory to złoty, rose gold, srebrny oraz matowy czarny. Stylowy błysk ramki idealnie dopełni aranżację Twojego wnętrza, a mały rozmiar i kwadratowa forma to nieoczekiwane odstępstwo od ramkowej normy, które zapewni Ci unikatowy efekt aranżacyjny.
Metaliczny połysk ramek idealnie zgra się z naszymi ręcznie pozłacanymi plakatami i będzie eleganckim dopełnieniem całości. Ramki są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki którym ramki się nie ścierają i zaskakują trwałością. Szybka z pleksi, chroni zawartość ramki, jednocześnie będąc odporną na stłuczenia.TYLKO DZISIAJ -25% NA PLAKATY PREMIUM, KOD: 25PREMIUM