Zaznacz stronę

Ramki 40x50

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • ramka na plakat złota 40x50cm średni rozmiar

  Złota Ramka 40x50cm

  69,00
 • ramka na plakat srebrna 40x50cm średni rozmiar

  Srebrna Ramka 40x50cm

  69,00
 • ramka na plakat czarna 40x50cm średni rozmiar

  Czarna Ramka 40x50cm

  69,00
 • ramka na plakat rose gold czarna 40x50cm średni rozmiar

  Ramka Rose Gold 40x50cm

  69,00

Ramki 40×50 – sposób na podkreślenie Twoich aranżacji

Ramki 40×50 to doskonały sposób na zapełnienie przestrzeni ciekawą aranżacją. Umieszczone w nich zdjęcie lub grafika, np. interesujący plakat motywacyjny, mogą uatrakcyjnić dane pomieszczenie i skutecznie przyciągać wzrok gości.

Dlaczego rama jest taka ważna? To naturalny element każdego obrazu, który wydobywa z niego atuty, podkreśla jego głębię i uwydatnia kolorystykę. Wielcy malarze twierdzili, że rama jest przedłużeniem płótna, dlatego jej wybór powinien być przemyślany, zwłaszcza, jeśli chcemy wydobyć piękno tego, co będzie się wewnątrz niej znajdowało.

Ramki 40×50 to delikatne i cienkie ramki, które w subtelny sposób uwypuklają obraz i nie odciągają wzroku od jego zawartości. To cichy bohater, którego na pierwszy rzut oka nie widać, a którego brak byłby natychmiast odczuwalny. Połyskliwa ramka 40×50 w odpowiednio dobranym kolorze sprawi, że pomieszczenie momentalnie nabierze wyjątkowego charakteru.

Stylowe uzupełnienie wnętrza dzięki ramkom w formacie 40×50

Ramki, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w czterech wyjątkowych kolorach. Trzy z nich mają modny, metaliczny połysk, który dodaje całości subtelnej elegancji. Pierwszym kolorem jest złoty – barwa iście królewska, która kojarzy się z przepychem i podniosłością. Tak też prezentuje się ramka 40×50, tyle że w znacznie subtelniejszy sposób. Świetnym sposobem na jej wykorzystanie będzie jeden z naszych złotych plakatów, np. związany z podróżami czy zwierzętami. Takie połączenie z pewnością przykuje uwagę i pozostanie w pamięci Twoich gości.

Druga propozycja to ramka 40×50, w kolorze rose gold, niezwykle popularnym i chętnie wykorzystywanym. To delikatna barwa, która subtelnie podkreśli różnorodne grafiki, zwłaszcza te związane z modą czy charakteryzujące się stylem glamour. Taka ramka sprawdzi się nie tylko we wnętrzu mieszkania – mogą skorzystać z niej np. fryzjerzy, którzy właśnie urządzają swój salon. Umieszczając w niej plakat związany z kobiecą urodą, z pewnością przykujesz oko klientów.

Trzecim rozwiązaniem może być ramka 40×50 w kolorze srebrnym. Barwa ta jednoznacznie kojarzy się z elegancją – jeśli poszukujemy właśnie tego, będzie ona strzałem w dziesiątkę. Za jej pomocą stworzymy stylową aranżację, która z pewnością zmieni pomieszczenie w modną i nowoczesną przestrzeń.

Ostatnia barwa to błyszcząca czerń. Takie ramki są najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Sprawdzą się we wnętrzach w zasadzie w każdym stylu – jeśli nie jesteśmy pewni, jakiego koloru najlepiej użyć, czarny wydaje się być najrozsądniejszym wyborem. W takich ramkach doskonale sprawdzą się plakaty praktycznie każdego rodzaju: mogą to być kompozycje skandynawskie, prowansalskie, a nawet te w stylu marynistycznym.

Nasze ramki 40×50 są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie ścierają się i są niezwykle trwałe. Wyposażone są w odporną na stłuczenia szybkę z pleksi, która chroni zawartość ramki. Doskonale sprawdzą się z naszymi ręcznie pozłacanymi plakatami i z pewnością będą modnym i nowoczesnym uzupełnieniem stylowego wnętrza.