Zaznacz stronę

Ramki 70x100

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • ramka na plakat złota 70x100cm duży rozmiar

  Złota Ramka 70x100cm

  179,00
 • ramka na plakat srebrna 70x100cm duży rozmiar

  Srebrna Ramka 70x100cm

  179,00
 • ramka na plakat czarna 70x100cm duży rozmiar

  Czarna Ramka 70x100cm

  179,00
 • ramka na plakat rose gold 70x100cm duży rozmiar

  Ramka Rose Gold 70x100cm

  179,00

Ramka 70×100 – eleganckie wypełnienie Twojej przestrzeni

Ramka w tym formacie to rozwiązanie, które pozwoli Ci w świetny sposób zagospodarować przestrzeń na ścianach. Jeśli masz odrobinę wolnego miejsca, a chcesz uatrakcyjnić swoje wnętrze, ramki 70×100 sprawdzi się idealnie! Możesz też pomyśleć nad ciekawym plakatem, który przykuje uwagę Twoich gości.

Po co w ogóle używać ramy? Malarze już od setek lat powtarzają, żę rama to przedłużenie płótna. Z tego powodu warto poświęcić czas na jej odpowiedni wybór i dopasowanie do charakteru danego pomieszczenia. Razem z interesującym zdjęciem, obrazem lub grafiką może stanowić doskonały punkt danej aranżacji, który za każdym razem będzie zwracać na siebie uwagę.

Ramki 70×100 są naprawdę sporych rozmiarów. Z tego powodu najlepiej umieścić w niej plakaty XXL, które dzięki swojej wielkości z pewnością zostaną zauważone. Nasze ramy mają delikatną i subtelną budowę, dzięki czemu nie zwracają na siebie dużej uwagi i pozwalają w pełni wybrzmieć zawartym w nim grafikom – podkreślą ich kolory i uwydatnią ich głębię. To świetny pomysł na nowoczesne uzupełnienie wnętrza i nadanie mu świeżości.

Wyeksponuj to, co dla Ciebie istotne dzięki wyjątkowej ramce w formacie 70×100!

Ramy, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostępne w czterech kolorach, z których trzy charakteryzują się stylowym, metalicznym połyskiem. Pierwszy z nich, to kolor złoty. Ramki 70×100 w tej barwie to zdecydowanie wyróżniająca się propozycja. Iście królewski kolor sprawia, że cała kompozycja nabiera wyjątkowej podniosłości. Świetnie sprawdzi się w połączeniu np. z naszymi złotymi plakatami motywacyjnymi.

Kolejną propozycją jest niezwykle popularna barwa rose gold. Ramka 70×100 w połączeniu z subtelnym różem świetnie sprawdzi się jako oprawa plakatów związanych z modą, zwłaszcza w stylu glamour. Delikatny charakter tego koloru sprawia, że doskonale uzupełni on każdą kompozycję, jednocześnie nie zwracając na siebie ogromnej uwagi.

Ramka 70×100 w kolorze srebrnym to natomiast rozwiązanie niezwykle eleganckie. Najlepiej sprawdzi się w stylowych, nowoczesnych wnętrzach, o skandynawskim czy industrialnym charakterze.

Ostatni kolor to błyszcząca czerń. Taka ramka 70×100 jest najbardziej uniwersalna i ponadczasowa. Niezależnie od tego, w jakim wnętrzu się znajdzie i jaka będzie jej zawartość, masz spore szanse na to, że wszystko będzie ze sobą fantastycznie współgrać. Postaw na nią i skorzystaj z różnorodnych propozycji, np. plakatów z motywami podróży czy geometrycznymi kształtami. Sprawdzą się jako doskonały pomysł na zagospodarowanie Twojej przestrzeni.

Warto pamiętać, że każda ramka 70×100 jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się niezwykle długą trwałością. W celu chronienia zawartości, wyposażona jest w odporną na zarysowania szybkę z pleksi. Pamiętaj, że ramki 70×100 śmiało posłużą również jako wypełnienie przestrzeni biurowych czy np. salonów fryzjerskich. W połączeniu z odpowiednim zdjęciami lub grafikami, będą przyciągać uwagę pracowników i klientów oraz stworzą nowoczesne wnętrza, w których każdy będzie czuć się doskonale.