Zaznacz stronę

Ramki A3

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Magia rozmiaru ramki A3

Zastanawiasz się jak w prosty sposób odmienić ścianę w swoim mieszkaniu? Odpowiedź jest prosta – dekoracjami w odpowiedniej oprawie. Nie musisz kupować wielu ozdób i misternie tworzyć z nich galerii ściennych. Możesz wybrać prosty, szybki i tani sposób, który w mgnieniu oka nada ścianie nowego charakteru. Odpowiedź jest prosta – wybierz ramkę A3 z odpowiadającą jej zawartością.

Taka ramka A3 jest na tyle duża, że może być jedyną ozdobą ściany nad łóżkiem czy kanapą. Nie zdominuje wnętrza, ale sprawi, że stanie się ono pełniejsze i przytulniejsze. Dodatkowo to dekoracja, którą w prosty sposób możesz swoje wnętrze modelować. Ramka w takim rozmiarze powieszona pionowo sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawało wyższe, natomiast poziome wieszanie optycznie wydłuży nasz pokój.

Ramka A3 – Sposób na szybką metamorfozę

Zmieniając zawartość i ułożenie ramki w prosty sposób zmieniasz także wygląda swojego wnętrza, dostosowując je do stylu, który akurat bardziej Ci się podoba. W końcu to ogólnie znana prawda, że nie trzeba ciągle przemalowywać mieszkania, by zmienić jego charakter – wystarczy drobna zmiana dodatków.

W ramce A3 możesz wyeksponować obraz lub plakat, możesz się także zdecydować na kolaż ze zdjęć i pamiątek. W ten sposób pokażesz również swoją osobowość oraz to, czym się aktualnie pasjonujesz, co jest dla Ciebie ważne. Może będą to pamiątki z podróży, a może obrazki dzieci? Zdecyduj sam.