Zaznacz stronę

Ramki A4

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Ramki A4 – rozmiar w sam raz

Kupiłeś właśnie plakat, ale nie chcesz go wieszać jak każdy inny – taśmą klejącą? Twój plakat jest wyjątkowy i wymaga wyjątkowe oprawy dostosowanej do zawartości. Zupełnie nas to nie dziwi! W naszej ofercie znajdziesz pięć różnych kolorów ramek w rozmiarze A4. Biała i czarna to klasyka, która zawsze się obroni, ale może skusisz się na pasujące do naszych plakatów złoto, srebro lub rose gold?

Rozmiar A4 nie jest ani za duży, ani za mały. Nie musisz podchodzić blisko, by przyjrzeć się zawartości ramki, nie zdominuje również Twojej ściennej kompozycji. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą mieć zróżnicowaną galerię ścienną.

Ramki A4 idealne na prezent

Ramka w rozmiarze A4 to także bezpieczny pomysł na prezent – będzie odpowiednia dla każdego mieszkania i wnętrza i każdy z łatwością znajdzie na nią miejsce. Do zestawu prezentowego możesz dobrać również plastry Command, które dodatkowo ułatwią sprawę i pozwolą zawiesić ramkę bez konieczności wbijania gwoździ.

Miłośnicy passe partout również będą zachwyceni, ponieważ wystarczy do ramki A4 włożyć mniejszy plakat lub zdjęcie i zyskuje ona wyjątkową, dodatkową ramkę, wewnątrz ramki właściwej. Możesz w niej wyeksponować wspomniane już plakaty i zdjęcia, ale także drobne pamiątki, obrazy i inne ważne dla Ciebie rzeczy, które pomogą Ci stworzyć Twoje wymarzone wnętrze.