Zaznacz stronę

Ramki A5

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Mała ekspozycja w formacie A5

Ramka w rozmiarze A5 to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią otaczać się zdjęciami bliskich i mieć je na wyciągnięcie ręki. Dzięki rozkładanej „nóżce” możesz wygodnie postawić taką ramkę. Na naszych ramkach są także haczyki, które umożliwiają zawieszenie ich na ścianie, dlatego możesz wybrać czy wolisz ją w wersji stojącej, czy wiszącej.

Nasze ramki mają idealny rozmiar do tego, by włożyć w nie zdjęcie, plakat lub niewielki obrazek. Nie zabierają dużo miejsca ani na półce, ani na ścianie, dlatego możesz stworzyć z ich pomocą przepiękną i różnorodną galerię. Znajdziesz u nas ramki A5 w pięciu kolorach – białym, czarnym, złotym, srebrnym i rose gold. Możesz wybrać jeden kolor lub dowolnie je miksować – taki eklektyzm na ścianie również wygląda oszałamiająco.

Idealny prezent

Niejednokrotnie zastanawiamy się nad prezentem dla bliskich nam osób. Chcemy by było to coś wyjątkowego, ale również osobistego. Dobrym pomysłem na taki prezent może być zdjęcie oprawione w piękną ramkę albo plakat z ważnym, a czasem nawet motywacyjnym, tekstem. Taki prezent w ramce A5 łatwo zapakować, a osoba obdarowana, nawet jeśli dużo podróżuje, będzie mogła go mieć zawsze ze sobą.

Jedna ramka w rozmiarze A5 potrafi być ozdobą biurka czy niewielkiej przestrzeni, większa ich ilość pozwoli wyeksponować różne pamiątki. Możesz także zdecydować się na różne rozmiary ramek i połączyć je motywem przewodnim, który będzie się przewijał przez każdą z nich – może to być, na przykład wspólny styl.