Zaznacz stronę

Ramki rose gold

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Ramki w kolorze rose gold

Kolor rose gold, pomimo tego, że zrobiło się o nim głośno stosunkowo niedawno, szturmem podbiła nasze serca i salony. Ten ciepły, różowawy odcień złota sprawia, że w naszym mieszkaniu od razu jest przytulniej i jaśniej. Rose gold jest wynikiem połączenia złota z miedzią i zgodnie z oczekiwaniami – otrzymał od każdego z tych kolorów to, co najlepsze.

Przewidujemy, że zachwyt nad rose gold to nie chwilowa moda, dlatego specjalnie dla Was, stworzyliśmy ramki właśnie w tym kolorze. Nasze ramki wykonane są z aluminium, z wielką dbałością o każdy detal. Postaraliśmy się wybrać takie, które są odporne na wynikające z czasu użytkowania zarysowania.

Kropka nad i

Ramki w kolorze rose gold to propozycja nie tylko do kobiecych i delikatnych wnętrz. Świetnie odnajdą się także na tle ciemniejszej ściany czy drewnianego mebla podkreślając go i tworząc piękny kontrast. Taka ramka sprawi, że Twoje wnętrze będzie jaśniejsze i przytulniejsze, doda mu także domowego ciepła.

Metaliczny kolor rose gold będzie się również świetnie prezentował w towarzystwie roziskrzonego światła świec czy kominka. Odbijający się w błyszczących ramkach ogień lub światło słoneczne sprawiają, że Twoje wnętrze wydaje się przytulniejsze i bardziej wygodne, nie tracąc na przestronności i atmosferze. Ramki rose gold to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają dopełnienia i przysłowiowej „kropki nad i” w swoim wnętrzu.