Zaznacz stronę

Srebrne ramki

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Ponadczasowe piękno, a srebrne ramki

Srebro to jeden z tych kolorów, który niezależnie od wieku zachwyca i pasuje każdemu. Podobnie jest ze srebrnymi dekoracjami – sprawdzą się we wnętrzach osób młodszych, jak i tych, którym udało się już więcej doświadczyć. Taka stonowana oprawa pozwoli podkreślić zawarty w niej plakat czy zdjęcie.

Kolor srebrny pięknie będzie prezentował się w chłodnych wnętrzach, urządzonych zgodnie ze stylem minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim, ale sprawdzi się również tam, gdzie mnogość kolorów i wzorów przywodzi na myśl nieustające lato – w stylu boho, eklektycznych aranżacjach, a nawet we wnętrzach, w których dominują inspiracje botaniczne.

Żywe srebro

Taka oprawa będzie także świetną dekoracją do pokoi dziecięcych, kuchni i łazienek. Nie musisz już rezygnować z dekoracji w obawie przed ich zniszczeniem. W każdym z tych miejsc nasze ramki ochronią Twoje dekoracje przed różnego typu zabrudzeniami – nawet przed wodą i tłuszczem.

Srebrne ramki nie rozpraszają uwagi, dlatego będą pięknym dopełnieniem wnętrz, w których chcemy się skupić na odpoczynku lub wyciszeniu, takich jak salon i sypialnia. Sprawdzą się także w przestrzeniach biurowych i innych miejscach wymagających wzmożonej koncentracji. Kolor srebrny jest dość stonowany, dlatego wspaniale wygląda wyeksponowany na ciemnej lub kolorowej ścianie. Tworzy kontrast i w prosty sposób dodaje wnętrzu charakteru. Możesz w ten sposób podkreślić także swoją osobowość.