Zaznacz stronę

Srebrne ramki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Ramka srebrna metaliczna rozmiar A3

  Srebrna Ramka A3

  59,00
 • ramka na plakat srebrna 50x70cm duży rozmiar

  Srebrna Ramka 50x70cm

  119,00
 • Ramka srebrna metaliczna rozmiar A5

  Srebrna Ramka A5

  39,00
 • Ramka srebrna metaliczna rozmiar A4

  Srebrna Ramka A4

  49,00
 • ramka na plakat srebrna 40x50cm średni rozmiar

  Srebrna Ramka 40x50cm

  69,00
 • Srebrna ramka 30x40cm

  Srebrna Ramka 30x40cm

  49,00
 • srebrna ramka w rozmiarze 30x30cm kwadratowa

  Srebrna Ramka 30x30cm

  52,00
 • ramka na plakat srebrna 70x100cm duży rozmiar

  Srebrna Ramka 70x100cm

  179,00

Ponadczasowe piękno, a srebrne ramki

Srebro to jeden z tych kolorów, który niezależnie od wieku zachwyca i pasuje każdemu. Podobnie jest ze srebrnymi dekoracjami – sprawdzą się we wnętrzach osób młodszych, jak i tych, którym udało się już więcej doświadczyć. Taka stonowana oprawa pozwoli podkreślić zawarty w niej plakat czy zdjęcie.

Kolor srebrny pięknie będzie prezentował się w chłodnych wnętrzach, urządzonych zgodnie ze stylem minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim, ale sprawdzi się również tam, gdzie mnogość kolorów i wzorów przywodzi na myśl nieustające lato – w stylu boho, eklektycznych aranżacjach, a nawet we wnętrzach, w których dominują inspiracje botaniczne.

Żywe srebro

Taka oprawa będzie także świetną dekoracją do pokoi dziecięcych, kuchni i łazienek. Nie musisz już rezygnować z dekoracji w obawie przed ich zniszczeniem. W każdym z tych miejsc nasze ramki ochronią Twoje dekoracje przed różnego typu zabrudzeniami – nawet przed wodą i tłuszczem.

Srebrne ramki nie rozpraszają uwagi, dlatego będą pięknym dopełnieniem wnętrz, w których chcemy się skupić na odpoczynku lub wyciszeniu, takich jak salon i sypialnia. Sprawdzą się także w przestrzeniach biurowych i innych miejscach wymagających wzmożonej koncentracji. Kolor srebrny jest dość stonowany, dlatego wspaniale wygląda wyeksponowany na ciemnej lub kolorowej ścianie. Tworzy kontrast i w prosty sposób dodaje wnętrzu charakteru. Możesz w ten sposób podkreślić także swoją osobowość.