Zaznacz stronę

Złote ramki

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Złota ramka – wyjątkowa oprawa

Szukasz czegoś, co doda blasku Twoim ścianom, a zawieszonym na nim plakatom i zdjęciom głębi? Przygotowaliśmy dla Ciebie dekoracyjne, złote ramki dostępne w trzech rozmiarach – A3, A4 i A5. Nasze ramki wykonane są z wysokiej jakości aluminium, z wielką dbałością o każdy detal tak, by cieszyły Twój wzrok przez długie lata.

Nie obawiaj się, że ramki w tym kolorze będą odpowiednie tylko i wyłącznie do wnętrz w stylu glamour. Bądźmy szczerzy – mają one być dodatkiem i nie przyćmiewać zawartości, dlatego ich złoty kolor jest w zbalansowanym odcieniu. Mówiąc o zawartości to pomysłów na wypełnienie ramek jest bez liku. Mogą to być plakaty, obrazy, rysunki dzieci, zdjęcia, a czasem również kwiaty lub ważne dla nas pamiątki.

Złota ramka w ramach dekoracji

Złote ramki same w sobie również mogą być ozdobą. Z ciekawością obserwujemy trend, który przewija się głównie w nowoczesnych i minimalistycznych stylizacjach wnętrz. Jest tam tak niewiele ozdób, że pozbawiona zawartości złota ramka, oparta o ścianę lub powieszona na niej, zdobi i rozjaśnia pomieszczenie. To piękna i bardzo praktyczna dekoracja, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Nie musisz obawiać się wykorzystywania ramek w miejscach szczególnego przeznaczenia, takich jak kuchnia czy łazienka. Gorąca para czy pryskający tłuszcz nie są straszne plakatom jeśli tylko zabezpieczysz je ramką.