Zaznacz stronę

Wieszaki na plakaty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • wieszak na plakat w rozmiarze A3 poster hanger

    Drewniany Wieszak Na Plakat A3

    34,00
  • wieszak na plakat w rozmiarze A4 poster hanger

    Drewniany Wieszak Na Plakat A4

    29,00

Drewniana klasyka

Drewno to materiał nieśmiertelny. Zawsze był, jest i będzie w modzie. Nigdy się nie nudzi i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dlatego właśnie stworzyliśmy drewniane wieszaki, które zostały idealnie dopasowane do naszych złotych plakatów. Naturalne drewno, to coś, co każdy powinien mieć w swoim domu, ze względu na jego nieoczywistą fakturę i przepiękny kolor.

Drewniane wieszaki, to nowoczesna wariacja na temat tradycyjnych ramek. Pasują idealnie do spokojnych, stonowanych wnętrz oraz do wnętrz ciemnych i surowych. Od stylu industrialnego aż po styl skandynawski – wszędzie znajdzie się miejsce dla drewna w takim wydaniu.

Nowa odsłona

Wieszaki składają się z czterech deseczek, które dzięki zastosowaniu magnesów, pozwolą Ci łatwo i szybko zamontować plakat, a w razie nudy, zmienić na inny. Drewno jest uniwersalne i odnajduje się w każdej stylistyce, dlatego sprawdza się u osób, które lubią zabawę z wystrojem wnętrz.

Drewno w nowej odsłonie sprawi, że na nowo dostrzeżesz potencjał drzemiący w naturalnych materiałach, a dębowe drewno wprowadzi do Twojego wnętrza harmonię i wyciszenie.