Wybierz Kategorie
Zestawy Plakatów - ZlotePlakaty.pl

Zestawy Plakatów

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

 • popularne-wrzesien-4

  Zestaw 6 Plakatów Marynistycznch

  od 169,00
 • Zestaw 6 plakatów polskich białe tło

  Zestaw 6 Plakatów Polskich

  od 169,00
 • twoj-zestaw-zloty

  Twój Zestaw 2 Plakatów do Sypialni

  od 54,00
 • twoj-zestaw-zlote-plakaty

  Zestaw 6 Plakatów Twojej Kompozycji

  od 199,00
 • Zestaw plakatów zen

  Zestaw 6 Plakatów Zen

  od 169,00
 • Zestaw plakatów podróżniczych

  Zestaw 6 Plakatów Podróżniczych

  od 169,00
 • Zestaw plakatów motywacyjnych

  Zestaw 6 Plakatów Motywacyjnych

  od 169,00
 • Zestaw plakatów prowansalskich

  Zestaw 6 Plakatów Prowansalskich

  od 169,00
 • Zestaw plakatów do kuchni

  Zestaw 6 Plakatów Do Kuchni

  od 169,00
 • Zestaw plakatów fashion

  Zestaw 6 Plakatów Fashion

  od 169,00
 • Zestaw plakatów dla dziewczynki

  Zestaw 6 Plakatów Dziecięcych Dla Dziewczynki

  od 169,00
 • Zestaw plakatów dla chłopca

  Zestaw 6 Plakatów Dziecięcych Dla Chłopca

  od 169,00

W zestawie siła

Od wieków wiadomo, że w grupie drzemie ogromna siła. Gdy tylko w jednym miejscu dojdzie do zjednoczenia, dzieją się wielkie rzeczy, które zmieniają bieg historii. Nawet te zgromadzenia na mniejsza skalę, sprawiają, że w powietrzu czuć emocjonalne wibracje. Dlatego, w myśl tej zasady, postanowiliśmy zjednoczyć rodziny złotych plakatów. Pogrupowaliśmy je stylistycznie i tematycznie i stworzyliśmy, jedyne w swoim, rodzaju zestawy plakatów, które wzajemnie się dopełniają i wpływają na siebie.

Możesz stworzyć swój własny zestaw plakatów lub zdać się na nas i wybrać, któryś z już skompletowanych zestawów. Dzięki idealnie skomponowanej kolorystyce i wyważonemu desingowi, całość pięknie się zgrywa, a kompozycja staje się harmonijna i poukładana. Do tego całość jest utrzymana w najmodniejszych metalicznych kolorach, które odnajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu.

Naścienna galeria

Gdy masz już dosyć nudnych, pustych ścian i szukasz czegoś, co zapełniłoby tę pustkę, to nie ma nic lepszego niż stworzenie oryginalnej galerii naściennej! Jest to najnowszy trend, który na dobre zagrzał sobie miejsce w polskich domach. Piękne, zgrane i poukładane plakaty, zapełnią Twoją ścianę i sprawią, że nabierze ona nowej energii. Dzięki złotym zestawom, możesz szybko i sprawnie odnowić swoje wnętrze, dodać mu nieco świeżego powiewu i blasku glamour. Złote plakaty dobraliśmy tematycznie i rozmiarowo tak, aby stworzyły piękną całość, która będzie wyglądają niczym nowoczesny obraz sztuki współczesnej.

Minimalizm i prosta grafik, to klucz do stylizacyjnego sukcesu. Dzięki temu, w Twoim domu zagości nowoczesna elegancja, która jednocześnie nie pozbawi wnętrza przytulności i ciepła. Taką galerię naścienną można z powodzeniem stworzyć w każdym pomieszczeniu – nawet w kuchni czy łazience. Możesz także sprawić komuś niezapomniany prezent, bo w ofercie mamy również plakaty dla par. Taki zestaw sprawdzi się idealnie jako podarunek ślubny. Znajdziesz tez plakaty w stylu shabby chic, marynistycznym, skandynawskim i prowansalskim. Dzięki temu każdy znajdzie zestaw dla siebie.