Zaznacz stronę

Zestawy plakatów – w zestawie siła

Od wieków wiadomo, że w grupie drzemie ogromna siła. Gdy tylko w jednym miejscu dojdzie do zjednoczenia, dzieją się wielkie rzeczy, które zmieniają bieg historii. Nawet te zgromadzenia na mniejsza skalę, sprawiają, że w powietrzu czuć emocjonalne wibracje. Dlatego, w myśl tej zasady, postanowiliśmy zjednoczyć rodziny złotych plakatów. Pogrupowaliśmy je stylistycznie i tematycznie i stworzyliśmy, jedyne w swoim, rodzaju zestawy plakatów, które wzajemnie się dopełniają i wpływają na siebie.

Możesz stworzyć swój własny zestaw plakatów lub zdać się na nas i wybrać, któryś z już skompletowanych zestawów. Dzięki idealnie skomponowanej kolorystyce i wyważonemu desingowi, całość pięknie się zgrywa, a kompozycja staje się harmonijna i poukładana. Do tego całość jest utrzymana w najmodniejszych metalicznych kolorach, które odnajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu.

Zestawy plakatów – naścienna galeria

Gdy masz już dosyć nudnych, pustych ścian i szukasz czegoś, co zapełniłoby tę pustkę, to nie ma nic lepszego niż stworzenie oryginalnej galerii naściennej! Jest to najnowszy trend, który na dobre zagrzał sobie miejsce w polskich domach. Piękne, zgrane i poukładane plakaty, zapełnią Twoją ścianę i sprawią, że nabierze ona nowej energii. Dzięki złotym zestawom, możesz szybko i sprawnie odnowić swoje wnętrze, dodać mu nieco świeżego powiewu i blasku glamour. Złote zestawy plakatów dobraliśmy tematycznie i rozmiarowo tak, aby stworzyły piękną całość, która będzie wyglądają niczym nowoczesny obraz sztuki współczesnej.

Minimalizm i prosta grafik, to klucz do stylizacyjnego sukcesu. Dzięki temu, w Twoim domu zagości nowoczesna elegancja, która jednocześnie nie pozbawi wnętrza przytulności i ciepła. Taką galerię naścienną można z powodzeniem stworzyć w każdym pomieszczeniu – nawet w kuchni czy łazience. Możesz także sprawić komuś niezapomniany prezent, bo w ofercie mamy również zestawy plakatów dla par. Taki zestaw sprawdzi się idealnie jako podarunek ślubny. Znajdziesz tez plakaty w stylu shabby chic, marynistycznym, skandynawskim i prowansalskim. Dzięki temu każdy znajdzie zestaw dla siebie.