Zaznacz stronę

 

Niejednokrotnie w naszych wpisach wspominamy o tym, że moda i wnętrza są nierozerwalnie ze sobą związane. Dostrzegamy to w trendach, które pojawiają się i zmieniają zgodnie z rytmem wybijanym przez szpilki modelek na światowych wybiegach. Starając się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję plakatów, naklejek i poduszek, które nawiązują do świata mody.

Dekoracje w stylu Fashion Chic

Fashion chic to kolekcja, która naszym zdaniem w pełni odwzorowuje kobiece oczekiwania związane z modą i wnętrzami. Wszystkie proponowane przez nas dekoracje są minimalistyczne i ręcznie wykonane, a tym samym spełniają jedne z najważniejszych kryteriów tego co modne i wartościowe w ostatnim czasie. Każda z naszych dekoracji została zaprojektowana przez kobiety i z myślą o nich, dlatego mamy pewność, że spodobają się one nawet najbardziej wybrednym osobom.

Złote plakaty

Haute couture

 

Dzięki temu, że całość kolekcji utrzymana jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce nasze produkty doskonale odnajdą się w oryginalnych i postępowych wnętrzach. Pomyśleliśmy również o tradycjonalistkach, ponieważ uważamy, że ich domom pięknie oprawione plakaty także dodadzą uroku. Sami doskonale wiecie – nic tak nie dopełnia wnętrza jak ciekawie wyeksponowane zainteresowania jego właściciela.

Metaliczne dodatki we wnętrzu
Naklejki na ścianę diamenty

Ikony mody

 

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz ręcznie szkicowane sylwetki kobiet uznawanych za ikony mody. Poza kobiecymi postaciami stworzyliśmy także plakaty i naklejki na ścianę z najmodniejszymi w tym sezonie akcesoriami, takimi jak kapelusze, torebki czy perfumy. Oczywiście wszystkie produkty dostępne są w różnych, aż sześciu, metalicznych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu, nasze delikatne dekoracje będą eleganckim dopełnieniem każdego mieszkania. Będą również podkreśleniem, że zainteresowania Twoje, jak i Twojego partnera, są równie ważne.

Plakaty z sylwetkami ikon mody
Plakaty z atrybutami kobiecości

Atrakcyjny przekaz

 

Osoby, które zamiast obrazu preferują słowo pisane, również znajdą coś dla siebie w naszej najnowszej kolekcji. Dekoracje z feministycznym i motywacyjnym przekazem, które mają za zadanie podkreślać kobiecą solidarność, a także umacniać wiarę w siebie i swoją siłę, mogą stać się mocnym akcentem w Twoim mieszkaniu. Przykładowo wygodna poduszka z delikatnym napisem Femme Fatale sprawia, że cała sofa, a wraz z nią salon, nabierają charakteru.

Dekoracje na ścianę
Typograficzne plakaty modowe

Przyszłość jest kobietą

 

Nie boimy się powiedzieć, że naszym zdaniem rola kobiet w społeczeństwie jest często bagatelizowana. Nie boimy się również dążyć do tego, by sytuacja ta się zmieniała. Uważamy, że pozornie drobne rzeczy, takie jak możliwość decydowania o wyglądzie swoim czy swojego otoczenia, bez oceniania i bez krytycznych uwag, w pewien sposób kształtuje naszą samoświadomość. My, kobiety, chcemy być świadome i przekonane o swojej sile sprawczej. Chcemy mieć wpływ na otaczający nas świat. Nie bójmy się iść na przeciw wyzwaniom codzienności, nie bójmy się otwarcie wyrażać naszych myśli, nie bójmy się ubierać tak, jak nam się podoba. Przede wszystkim – nie bójmy się żyć w zgodzie ze sobą. My jesteśmy przyszłością, my tę przyszłość kształtujemy. Zdecydowaliśmy się na stworzenie tej wyjątkowej kolekcji z nadzieją, że wzbudzi w Was dokładnie takie uczucia, jakie rozbudzały się w nas podczas jej tworzenia.

Kolekcja Fashion chic

Zobacz całą kolekcję Fashion Chic!-20% NA WSZYSTKIE PLAKATY! WPISZ KOD LATO20, (do 16.07, 23:59!)
+