10 najbardziej instagramowych kawiarni na świecie cz. 1

Ponad miliard użytkowników z każdego zakątka Ziemi chętnie dzieli się swoimi przeżyciami za pośrednictwem konta w aplikacji Instagram. Na dodawanych zdjęciach pojawiają się krajobrazy z zagranicznych podróży, bliscy oraz przyjaciele, a także najróżniejsze potrawy. Istnieje również trend związany z odkrywaniem nowych miejsc, których fotografie zagwarantują tysiące serduszek. Oto 10 najbardziej instagramowych kawiarni na świecie utrzymanych w kolorystyce millennial pink.

 

The Cabana Cafe – Beverly Hills, USA

 

Barwa millennial pink dominuje w każdym zakątku sieci. Nie zaskakuje zatem fakt, że The Cabana Cafe cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Instagramerów. Pastelowe siedziska na imponującym tarasie, witryna, przez którą można bacznie obserwować pracę kucharzy, estetyczne desery czy naklejki dekoracyjne. Wszystko skąpane w kalifornijskim słońcu stwarzającym duże możliwości do zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

 

 

 

 

Elen Cafe – Londyn, Anglia

Najbardziej instagramową kawiarnią w Londynie jest zdecydowanie Elen Cafe. Wszechobecny millennial pink ściąga do jej wnętrza tłumy ludzi. Dodatkowym atutem tego miejsca jest ściana róż, na tle której każde selfie wyjdzie niezwykle atrakcyjnie.

 

 

 

 

La Maison Rose – Paryż, Francja

Kawiarnia i restauracja La Maison Rose stanowi wyróżniający się punkt na gastronomicznej mapie Paryża. Lokal z zewnątrz prezentuje się pięknie, ponieważ pasteloworóżowe ściany doskonale korespondują z ciemnozielonymi witrynami okiennymi, a także bujną roślinnością. Cały obiekt w swojej stylistyce przywołuje trendy vintage i zdecydowanie wyróżnia się na tle pobliskich budynków.

 

 

 

 

Pan & Pastels – Madryt, Hiszpania

Pozornie surowe wnętrze Pan & Pastels zostało uzupełnione o charakterystyczne zdobienia w kolorze millennial pink. Cegły na ścianach, a także minimalistyczne hokery w połączeniu z różowymi rurkami zwisającymi z sufitu tworzą imponującą kompozycję.

 

 

 

 

Peggy Porschen – Londyn, Anglia

Londyński Peggy Porschen to nie tylko smaczne desery, niezwykłe ciasta czy inne cukiernicze cuda. To przede wszystkim miejsce, w którym wysoka estetyka łączy się z typowo brytyjskim klimatem. Wszystkie elementy utrzymane w spójnej kolorystyce umożliwiają uchwycenie zalet tego miejsca w jednym kadrze.

 

 

 

 

Pink Pool Cafe – Seul, Korea Południowa

Na niepowtarzalne kawiarnie można również trafić na kontynencie azjatyckim. Pink Pool Cafe stanowi Mekkę wszystkich Instagramerów z Korei Południowej. W jej wnętrzu skrywa się niezwykły basen pod palmami, a swój posiłek można spożyć na delikatnych, różowych kanapach lub leżakach.

 

 

 

 

Rose Rogue – Rotterdam, Holandia

Wnętrze Rose Rogue zostało zaaranżowane ze smakiem i niezwykłym wyczuciem estetyki. Każdy detal tej kawiarni zdaje się odgrywać istotną rolę w designie tego pomieszczenia. Poduszki glamour zapewniają dużą wygodę i dbają o nienaganną aurę. Pojawiają się w nim elementy millennial pink, ale stylistyka nie jest przez niego zdominowana.

 

 

 

 

Shugga – Bangkok, Tajlandia

Projekt wystroju Shugga uwzględnia mnóstwo elementów kluczowych do zrobienia imponującej fotografii. Wijące się schody, miedziane ozdoby i ramki na plakaty czy nowoczesny klimat to tylko nieliczne z nich.

 

 

 

 

Cha Cha Matcha – Nowy Jork, USA

Cha Cha Matcha zajmuje się serwowaniem wariacji na temat zielonej herbaty matcha. Warunkie jakie panują w tym wnętrzu, zachęcają do chwycenia za aparat lub smartfon i wykonania kilku zdjęć.

 

 

 

Palm Vaults – Londyn, Anglia

W Palm Vaults marmur spotyka się z drewnem, a designerskie ozdoby z kolorem millennial pink. Z pewnością nikt nie opuści tej kawiarni z poczuciem estetycznego niedosytu.

 

 

 

Barwa millennial pink zagwarantuje każdej fotografii dużą popularność. Odwiedzając dowolną kawiarnię z powyższej listy, każdy Instagramer wzbogaci swoje konto o niezwykłe zdjęcia. Fotografia nie tylko zdobędzie mnóstwo “polubień”, ale także nada się do umieszczenia w złotej ramce.

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem