O nas

Kamila i Wiktor - twórcy marki ZłotePlakaty®

Razem tworzymy wizjonerski duet stojący za marką ZłotePlakaty®, która zrewolucjonizowała rynek dekoracji ściennych dzięki nadzwyczajnym metalowym plakatom.

Pozwólcie, że podzielimy się z Wami naszą historią.Jak To Się Zaczęło

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, we Wrocławiu.
W skromnym pokoju o powierzchni 20 metrów kwadratowych rozpoczęliśmy naszą przygodę, starannie wytwarzając każdy plakat ręcznie.

Dzień w dzień poświęcaliśmy się udoskonalaniu naszych technik, eksperymentowaniu z różnymi papierami i nakładaniu metalicznych folii.
Naszym celem było stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego - produktów, które wyróżniałyby się spośród innych i zapadały w pamięć każdemu, kto na nie spojrzał.

 
 

Ponad 1000 godzin poświęciliśmy, wkładając nasze serca i dusze w naszą pracę, a efektem było coś więcej niż tylko wydruki - to kolekcja ponadczasowych wzorów, które wnoszą każde wnętrze na nowy poziom piękna i wyrafinowania.

Nasza pasja do sztuki i nieustanne dążenie do doskonałości napędzają nasz rozwój.
Z czasem nasza produkcja znacznie się rozszerzyła, jednak niezmiennie zwracamy uwagę na każdy szczegół, upewniając się, że każda dostarczana przez nas dekoracja będzie przynosić długotrwałą radość dla Twoich oczu.Przez ostatnie lata zdobyliśmy zaufanie ponad 50,000 klientów z Polski i zagranicy. Wasze wsparcie i uznanie napędzają naszą chęć do ciągłego przesuwania granic kreatywności i innowacji.

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookie, aby dostarczyć najlepsze doświadczenie z jej przeglądania.