Wysyłka i płatność

Wysyłka i płatności
Na przygotowanie zamówienia do wysyłki zwykle potrzebujemy około 1-2 dni  W większości przypadków udaje nam się wysłać przesyłkę na drugi dzień od momentu zamówienia. Ten czas może się nieznacznie wydłużyć w okresie trwania promocji i okresach przedświątecznych. 

Zależy nam na tym, byś po otrzymaniu zamówienia mógł zachwycić się jego jakością i starannym wykonaniem. Czas realizacji liczony jest od chwili zaksięgowania płatności – zazwyczaj następnego dnia po jego złożeniu.
Staramy się sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom, dlatego w naszym sklepie dostępne są różne rodzaje wysyłki:

Przesyłka kurierska (14,90 zł) – wysyłamy za pośrednictwem firmy UPS, paczka jest dostarczana już następnego dnia od wysyłki. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz link do śledzenia przesyłki.

Przesyłka kurierska za pobraniem (17,90 zł) – podobnie jak w przypadku normalnej przesyłki kurierskiej z tym, że wybierając ten rodzaj przesyłki płacisz za nią dopiero wtedy, gdy kurier przyniesie paczkę do Twojego domu

Przesyłka zagraniczna (35-80 zł) – wysyłamy nasze produkty do wszystkich krajów świata. Cena oraz czas dostarczenia zależny jest od kraju, który wybierzesz. Przykładowo: przesyłka wysłana do Niemiec lub Wielkiej Brytanii powinna być dostarczona po 2-4 dniach roboczych od wysyłki, natomiast przesyłka wysłana do Stanów Zjednoczonych będzie dostarczona po około 10 dniach roboczych.

Jeśli tylko poprosisz, wyślemy Ci również numer przesyłki, który umożliwi Ci jej „śledzenie” tak, byś wiedział kiedy możesz spodziewać się dostarczenia.

Staramy się także usprawnić czas oczekiwania na zaksięgowanie zamówienia, dlatego w naszym sklepie możesz dokonać płatności na trzy sposoby:

Szybki przelew PayU – gdy zdecydujesz się zapłacić za swoje zamówienie i wybierzesz ten sposób płatności, zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku, gdzie będą już uzupełnione wszystkie potrzebne do wykonania przelewu informacje. Po dokonaniu przelewu powrócisz na naszą stronę.

Klarna - kup dzisiaj i zapłać nawet 30 dni po otrzymaniu przesyłki.

Tradycyjny przelew bankowy – jeśli wolisz zapłacić za zamówienie poprzez standardowy przelew, prosimy o podanie w tytule przelewu numeru swojego zamówienia. Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na nasz adres mailowy w przypadku zmiany płatności na przelew tradycyjny. 

Dane do takiego przelewu:

KW CREATIVES Sp. z o.o.
Kościerzyńska 32
51-416 Wrocław

Numer rachunku bankowego:
41 2490 0005 0000 4600 1059 5774

Plakatzostał kupiony 19 minut temu z Warszawy
Plakatzostał kupiony 20 minut temu z Łodzi
Plakatzostał kupiony 21 minut temu z Katowic
Plakatzostał kupiony 22 minut temu z Krakowa
Plakatzostał kupiony 23 minut temu z Warszawy
Plakatzostał kupiony 24 minut temu z Gdańska
Plakatzostał kupiony 25 minut temu z Gdyni
Plakatzostał kupiony 26 minut temu z Bydgoszczy
Plakatzostał kupiony 27 minut temu z Torunia
Plakatzostał kupiony 28 minut temu z Poznania
Plakatzostał kupiony 29 minut temu z Wrocławia
Plakatzostał kupiony 30 minut temu z Warszawy
Plakatzostał kupiony 31 minut temu z Łodzi
Plakatzostał kupiony 32 minut temu z Katowic
Plakatzostał kupiony 33 minut temu z Krakowa
Plakatzostał kupiony 34 minut temu z Warszawy
Plakatzostał kupiony 35 minut temu z Gdańska
Plakatzostał kupiony 36 minut temu z Gdyni
Plakatzostał kupiony 37 minut temu z Bydgoszczy
Plakatzostał kupiony 38 minut temu z Torunia

Nasza strona korzysta z plików cookie, aby dostarczyć najlepsze doświadczenie z jej przeglądania.

Pre-loader