Po ślubie czas na wesele! – pomysły na oryginalne prezenty ślubne

Śluby to wspaniała sprawa! Święto miłości. Dwie połówki jabłka spotykają się i postanawiają stworzyć razem przecier jabłkowy. Czyż to nie cudowne? Jeśli udało nam się i jesteśmy w gronie bliskich, zaproszonych osób, to wypada przynieść prezent. Wiadomo, że teraz daje się na ślubach raczej pieniądze, które mają pomóc młodym rozpocząć wspólne życie, jednak to będzie miły gest z naszej strony, gdy dodamy coś od siebie i do koperty dołączymy drobny upominek. Teraz tylko pozostaje poszukać odpowiedniego prezentu, który wywoła uśmiech na twarzy pary młodej.
Od razu mówię, że żelazka, deski do prasowania i czajniki raczej nie wchodzą w grę… takie rzeczy młode małżeństwo chce kupić sobie samo, bo jest to, najzwyczajniej w świecie, przyjemne. Wspólne wybieranie mebli i sprzętów do wspólnego gniazdka  – nie ma nic wspanialszego! (przynajmniej dla żeńskiej części małżeństwa). W takim razie nie odbierajmy młodym tej przyjemności i postawmy na prezent, który pokaże, że cieszymy się z ich szczęścia. Zapraszam na wycieczkę po oryginalnych ślubnych prezentach!

 

 

 

 

Zacznijmy może od tego, że najbardziej na świecie cieszą prezenty, które dają poczucie, że ktoś zrobił coś specjalnie dla nas, że musiał poświęcić trochę więcej czasu i zaangażowania. Takimi prezentami są zawsze rzeczy spersonalizowane. Tutaj mamy całą gamę przedmiotów, które będą pięknym, a zarazem praktycznym prezentem dla młodej pary. Zacznijmy od filiżanek i kubków, na których możemy wypisać imiona małżonków i datę ślubu. Jedna filiżanka dla niej i jedna dla niego. Może dzięki nam, rozpoczną wspólną tradycję picia popołudniowej kawy?

 

 

 

Możemy też nieco humorystycznie podejść do sprawy i na przyjęciu weselnym wręczyć młodym… wycieraczkę do ich nowego, wspólnego domu. Oprócz wycieraczki takim nieoczywistym prezentem jest także deska do krojenia z wyrytymi inicjałami. Na pierwszy rzut oka taki prezent wydaje się dość zaskakujący, ale po chwili zastanowienia, kto z nas nie chciałby mieć takiej wycieraczki?

 

 

 

Z bardziej zachowawczych prezentów to bardzo fajną propozycją są bluzy – jedna dla męża, a druga dla żony. Z racji tego, że po ślubie młodzi małżonkowie uwielbiają mówić do siebie właśnie tymi tytułami, to z pewnością spodoba im się taki prezent, dzięki któremu będą mogli oznajmić wszystkim, że są młodym małżeństwem.  Nie ma nic bardziej uroczego niż wspólne bluzy dla par!

 

 

 

Kolejnym pomysłem na spersonalizowany prezent są gustowne dodatki do domu, które jednocześnie będą pamiątkami z tego wspaniałego dnia. Możesz kupić piękne, pozłacane poduszki, których uniwersalny desing pasuje do większości pomieszczeń, niezależnie od stylu. Pozłacany nadruk, będzie przypominał nowożeńcom o dniu, gdy powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Do tego możesz także sprezentować im gustowne plakaty i wspomnienia wypisane na szybie. Prezentuje się to naprawdę zjawiskowo! Mogą zawiesić sobie na ścianie taki prezent, który, niczym dyplom uznania, będzie dumnie obwieszczał gościom, że ta oto kobieta i ten oto mężczyzna mieli odwagę, aby stanąć przed zgromadzonym tłumem i wygłosić wieczystą przysięgę. Ależ to dumnie brzmi!

 

 

 

 

 

Jeśli młoda para ma wspólną pasję, która ich połączyła, to warto wykorzystać ten dar od losu i sprawić im prezent tematyczny. Jeśli lubią podróże to warto poszukać czegoś ma z nimi związek a jednocześnie będzie na tyle związane z tematyką miłości, żeby stać się ślubnym prezentem. Przerobiony globus z romantyczną sentencją, pamiętnik podróżników lub wycinki z mapy miejsc, które wspólnie odwiedzili… Powiem krótko: ja bym chciała!

 

 

 

A na koniec zostawiłam najlepsze. Wino! Tak, wino to najlepszy prezent dla wszystkich i z okazji wszystkiego. Zawsze sprawi radość. Jest to wybór bezpieczny i przetestowany przez miliony osób na całym świecie. Zawsze się przyda. Nigdy nie zawodzi. Pomaga w smutku i towarzyszy w radości. Wyobraź sobie scenę, że młoda para, zmęczona po całym dniu przeprowadzki siada w nieumeblowanym jeszcze pokoju i z kartonu wyciąga Twoje wino. To właśnie przy Twoim prezencie będą snuli wspólne plany na przyszłość i to właśnie Twój prezent będzie im pociechą przy pierwszych niepowodzeniach. Życie młodego małżeństwa nie jest łatwe, więc jeśli zdecydujesz się na wino, to radzę, kup od razu całą skrzynkę.

 

 

Wszystkie zaprezentowane we wpisie zdjęcia pochodzą z tej tablicy Pinteresta.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem