Prezenty na parapetówkę – nasze propozycje

Wybierając się na parapetówkę, warto wykazać się kreatywnością podczas kupowania prezentu. Element zaskoczenia można osiągnąć, kupując niebanalne upominki, zoptymalizowane do preferencji organizatorów imprezy. Chcąc mieć pewność, że trafi się w gust obdarowywanych osób oraz, że prezent będzie rzeczywiście użytkowany i praktyczny, warto rozważyć kilka z poniższych propozycji.

Ręcznie robiona ceramika

 

 

 

 

 

Gadżety hand made są aktualnie w modzie – docenia się je przede wszystkim za oryginalność. Ręczne wykonanie gwarantuje unikalność wyrobu, a także jego wysoką jakość, gdyż każdy twórca przykłada się do stworzenia własnego dzieła, dbając o najdrobniejszy jego detal. Wśród wyrobów ceramicznych, które warto podarować z okazji parapetówki można wymienić ozdobne, ręcznie malowane talerze, efektowne wazony na kwiaty oraz kubki i inne akcesoria kuchenne. Inwestując w nie, zyskuje się pewność, że będą one funkcjonalnymi upominkami. Przed zakupem warto jednak poznać preferencje estetyczne organizatorów imprezy oraz styl, w jakim urządzili oni swoją kuchnię – wtedy bowiem upominek staje się zarówno praktycznym gadżetem, jak i ozdobą oraz uzupełnieniem dominującego designu.

 

 

 

 

 

Modna roślina w doniczce

 

 

 

A może warto w roli upominku na parapetówkę podarować roślinę? Nawet niewielki kwiat wniesie do nowych wnętrz nutkę świeżego klimatu. Jeśli organizatorzy imprezy są miłośnikami kwiatów, można pokusić się o zakup oryginalnej rośliny o wymyślnej estetyce. Takie kwiaty jednak często mają wysokie wymagania pielęgnacyjne, zatem bezpieczniejszą alternatywą są wszelkiego rodzaju sukulenty – ich wymagania są minimalne, a rośliny te są bardzo odporne, zatem pozostaną w formie przez długi czas, ciesząc swoimi walorami wizualnymi i niebanalnymi kształtami. Warto pamiętać, że sukulenty kwitną i to bardzo zjawiskowo!

 

 

Świeczka sojowa lub z wosku pszczelego

 

 

 

Uniwersalnym pomysłem na prezent są wszelkiego rodzaju świeczki – najlepiej wybierać te najbardziej naturalne i bezpieczne dla zdrowia, a więc sojowe i z wosku pszczelego. Wprowadzą one przytulny klimat w nowo zamieszkałe wnętrza, odświeżając zapach i kreując atmosferę ciepła domowego. Unikalne wersje zapachowe sprawiają, że można wybrać zachwycające produkty o atrakcyjnej estetyce.

 

 

 

Zestaw dobroci: herbaty, kawa, szampan, słodkości…

 

 

 

 

Chcąc wybrać naprawdę praktyczny upominek, można pokusić się o zakup produktów konsumpcyjnych – herbata i kawa przydadzą się w każdym domu, podobnie jak słodycze. Elegancko zapakowane, będą prezentować się zachwycająco i z pewnością ucieszą gospodarzy. Jeśli ktoś lubi i potrafi piec, może samodzielnie wykonać ciasto z gratulacjami lub babeczki, które niewątpliwie zawładną całą imprezą.

 

 

 

Produkty zero waste i eco do sprzątania i na zakupy

 

 

 

 

Ręcznie robiona makrama

 

 

Innym sposobem na udekorowanie ścian oprócz plakatów są ręcznie wykonane makramy – takie plecione gadżety można stworzyć samemu lub kupić w sklepie z akcesoriami hand made. Makrama na ścianę ociepla wnętrze i jest jego oryginalną ozdobą.

 

 

Jak widać, prezent na parapetówkę nie musi być nudny! Co więcej, może być nie tylko praktyczny, ale również zachwycać swoimi walorami wizualnymi. 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem