Spersonalizowany prezent na święta, czyli świąteczna radość dawania!

Święta, święta, święta… och wspaniały czas! Nie ma nic lepszego niż klimatyczne, rodzinne święta wypełnione wspólnymi chwilami, zimowym krajobrazem i… prezentami! Nie oszukujmy się, mimo upływu lat nadal jest to jeden z naszych ulubionych elementów świąt. Jako dzieci z niecierpliwością czekaliśmy na Świętego Mikołaja i z wypiekami na twarzy przewalaliśmy tony papierów w renifery, aby jak najszybciej odkryć, czy w tym roku Mikołaj (Gwiazdor, Dziadek Mróz) spełnił nasze najskrytsze marzenia, które skrupulatnie wypisaliśmy w liście zaadresowanym do Laponii. Teraz nasza perspektywa trochę się zmieniła, bo to nam przypada rola Świętego Mikołaja. Mimo tego, że nadal cieszymy się na prezenty, to teraz znacznie więcej radości daje nam obdarowywanie. Mimo, że czasami z ciężkim sercem patrzymy na ubywającą zawartość portfela, to gdy w Wigilijny wieczór widzimy te rozpromienione twarze naszych bliskich,  zdajemy sobie sprawę, że wszystko inne tak naprawdę nie jest ważne. Wybieramy, zastanawiamy się, dopasowujemy, szukamy – wszystko po to, aby znaleźć idealny prezent dla tej wyjątkowej osoby. Chcemy podarować im coś wyjątkowego, od serca, coś co sprawi, że poczują się docenieni i kochani, dlatego dzisiejszy wpis poświęcimy spersonalizowanym prezentom, które pokażą Twoim bliskim, że w ten dzień wybrałaś coś specjalnie dla nich, coś jedynego w swoim rodzaju, bo każdy z nas jest absolutnie, niepodważalnie wyjątkowy!

 

 

 

 

Upiecz coś!

 

Kolejną ciekawą opcją są upieczone własnoręcznie słodkości. Nie ma nic przyjemniejszego od tego, że ktoś poświęcił sporo czasu na to, aby upiec dla nas nasze ukochane, ulubione ciasto. Dlatego jeśli tylko masz czas i możliwość to zakasaj rękawy i ruszaj do lepienia ciastek! Pierniczki, babeczki i torty czekają na Twoje odkrycie i już szykują się na najlepsze święta w życiu. Jeśli wiesz, że osoba, której podarujesz prezent lubi gotować i piec, to możesz uszykować dla niej pięknie udekorowany słoiki, z którym znajdą się wszystkie potrzebne, suche składniki, które wystarczy wymieszać z mlekiem lub jajkami. Jest to oryginalna wersja słodkiego prezentu, która skradnie serce każdego miłośnika kuchennych wyzwań.

 

 

 

 

Prezentowa perfekcja

 

Najważniejsze w dawaniu prezentów jest to, aby był on dopasowany do odpowiedniej osoby. Idealny prezent, to mieszanka sympatii, miłości i znajomości, bo musisz naprawdę znać tę drugą osobę, aby podarować jej prezent, który sprawi jej najwięcej radości. Przeanalizuj dogłębnie potrzeby i spróbuj sobie przypomnieć czy w luźnej rozmowie Twoja mama nie wspominała, że potrzebuje zestawu nowych kubków do herbaty lub, że tacie przydałby się dobry grzebyk do brody? Jeśli tylko wyłapiesz takie niuanse, to masz już 100% pewności, że Twój prezent będzie idealnie dopasowany. Jeśli nie możesz sobie nic przypomnieć, to postaw na sprawdzone pomysły, które od wiek, wieków sprawiają ludziom radość, bo mimo powszechności niosą ze sobą silną dawkę intymnych, rodzinnych wspomnień. Do takich prezentów zaliczają się rodzinne zdjęcia, wyjątkowa biżuteria z grawerem lub spersonalizowane świąteczne dodatki, które będą towarzyszyły Twojej rodzinie co roku na Wigilię.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem