Wnętrza inspirowane stylem Barbie

Cukierkowy świat w Twoim domu!

Każda mała dziewczynka marzyła o pięknie urządzonym domu dla lalek Barbie, gdzie dominował róż i plastik, a lalki organizowały przednie imprezy.

Dziś możemy powrócić do tych wspomnień, dzięki premierze filmu o Barbie, który wzbudził w nas chęć dekorowania wnętrz w tym słodkim stylu.

 

Różowe Akwarele Zestaw 3 Plakatów Połyskująca Palma Złoty Plakat & Złote Tęcze Złoty Plakat

 

Różowe szaleństwo

Nie musisz być fanką różu, aby zainspirować się tym stylem. Dodaj odrobinę tego odcienia w postaci wazonu, kwiatów lub plakatu na ścianie, aby ożywić swoje wnętrze. Możesz też postawić na małe akcenty różu, które będą świetnym dodatkiem do neutralnego wystroju. 

Połyskująca Palma Złoty Plakat, Złote Tęcze Złoty Plakat & Złote Liście Złoty Plakat

 

Dekoracje w stylu FUN!

Przenieś się w świat Barbie, wybierając dekoracje, które wniosą odrobinę zabawy do Twojego domu. Postaw na nietypowe i kreatywne przedmioty, takie jak wazony w kształcie muszelek czy błyszczące talerze. Zobaczysz, że kawa w różowym kubku smakuje o wiele lepiej!

 

Akwarela Różowy Marmur Rose Gold Plakat & Akwarela Różowe Pastele Złoty Plakat

 

Niepraktyczne ale piękne

W świecie Barbie, nie wszystko musi mieć logikę czy sens. Śmiało eksperymentuj z niepraktycznymi, ale pięknymi elementami, takimi jak przepiękna ceramika ( której nie można umyć w zmywarce).
Czasem warto pozwolić sobie na szalone wybory i przełamać rutynę, by cieszyć się małymi przyjemnościami.

 

 

A teraz pytanie dla Was - czy któraś z Was miała kiedyś domek dla lalek Barbie? Podzielcie się swoimi wspomnieniami w komentarzu poniżej! Jesteśmy bardzo ciekawi, czy pamiętacie jak wyglądał?  

  

 

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem