Zaznacz stronę
banner

Ramki do plakatów i dodatki

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

 • Ramka rose gold do plakatów 30x30cm

  Ramka rose gold 30x30cm

  42,00
 • Złota ramka na plakaty 30x30cm

  Złota Ramka 30x30cm

  42,00
 • srebrna-ramka-30x30

  Srebrna Ramka 30x30cm

  42,00
 • Czarna ramka w rozmiarze 30x30cm

  Czarna Ramka 30x30cm

  42,00
 • karta-podarunkowa70

  Karta podarunkowa

  od 70,00
 • Ramka miedziana A3

  Ramka Miedziana A3

  59,00
 • Ramka miedziana A4

  Ramka Miedziana A4

  49,00
 • Ramka miedziana A5

  Ramka Miedziana A5

  39,00
 • A3-ramka-wieszak1

  Drewniany Wieszak Na Plakat A3

  34,00
 • a4-wieszak-ramka

  Drewniany Wieszak Na Plakat A4

  29,00
 • lady-boss-kubek-gold

  Kubek Boss Lady Prawdziwe Złoto

  89,00
 • ramka rose gold A5

  Ramka Rose Gold A5

  26,00

Ramki i dodatki do plakatów

W tej kategorii proponujemy Ci wszystkie dostępne u nas rozmiary i kolory ramek oraz inne produkty pomocne przy wieszaniu plakatów takie jak plastry Command czy dekoracyjne taśmy washi.

Plastry Command pomogą Ci powiesić ramkę bez konieczności wiercenia i wbijania gwoździ. To dwa niewielkie plastry, a dodatkowo na każdym z nich jest mocny rzep. Po prostu przyklejasz jeden plaster do ramki, a drugi do ściany i łączysz rzepy. Proponowane przez nas plastry potrafią utrzymać powieszony na nich ponad 5 kilogramowy ciężar, więc nie musisz się obawiać, że ramka spadnie. To świetne rozwiązanie również dla osób, które często lubią zmieniać wygląd swojej galerii ściennej. Takie plastry nie zostawiają śladów na ścianach, a w razie konieczności bardzo łatwo się je odkleja.

Washi tape to również pewna nowość na rynku. Te papierowe taśmy dekoracyjne robią furorę w blogosferze, ponieważ można nimi ozdobić dosłownie wszystko. Ich cena jest niska, a za ich sprawą możesz odmienić wygląd wielu rzeczy codziennego użytku – poczynając od telefonu czy komputera, a na ścianach kończąc. Są wytrzymałe i wykonane z naturalnych materiałów i podobnie jak plastry Command nie pozostawiają śladów na ścianach. Przyklejając nimi nasze plakaty możesz stworzyć dla nich niebanalną pełną ramę, przykleić same rogi lub tylko górę i dół grafiki.

W ramach prezentu w komplecie

Dobierając do plakatu odpowiadającą Ci ramkę otrzymasz gotowy do powieszenia produkt, ponieważ umieścimy plakat w ramce dla Ciebie. Nie musisz się martwić o to, że ramka zostanie uszkodzona podczas transportu. Bardzo starannie je pakujemy oraz zawsze staramy się prosić o wybranie przesyłki kurierskiej tak, by zminimalizować ewentualność zniszczenia. Możesz wybierać ramki odpowiadające kolorem temu, który wybrałeś do uszlachetnienia plakatu lub mieszać kolory. Wyjątkowo prezentuje się chociażby czarna ramka i miedziana grafika czy białe obramowanie i plakat w kolorze rose gold.

Wiele osób decyduje się także na zakup zestawu ramka i plakat na prezent. W takim wypadku prosimy tylko o dodanie w notatce do zamówienia informacji, że przesyłka zaadresowana jest na nazwisko obdarowanego. Szanując ideę prezentu nie dodamy paragonu do Twojego zamówienia tak, by bliska Ci osoba mogła bez przeszkód cieszyć się niespodziewanie otrzymanym podarunkiem.