Nasze ulubione kanały home decor na YouTube

Aranżacja wnętrz, wybór wyposażenia i dodatków, ciekawe i niestandardowe realizacje, a wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki. Nie od dziś wiadomo, że YouTube jest prawdziwą kopalnią wiedzy, nie tylko z obszaru home decor. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

Temat aranżacji wnętrz jest bardzo szeroki i nie da się go z pełni opisać ani zdefiniować. Charakteryzuje go duża płynność, zmienność i wielorakość. Wymarzony dom czy mieszkanie można urządzić na wiele sposobów. Do wyboru są różne style, jak i ich zmiksowane wersje. W ich ramach można już niemal dowolnie szaleć z dodatkami, na przykład plakatami na ścianę, akcesoriami czy tekstyliami, jakimi są między innymi stylowe poduszki. Czasem jednak może zabraknąć ciekawego pomysłu, dlatego też warto szukać inspiracji. Skarbnicą niewyczerpanej wiedzy są kanały home decor na YouTube. Podpowiadamy, które warto obserwować.

 

Architectural Digest

Architectural Digest jest kanałem określanym jako międzynarodowy autorytet w dziedzinie projektowania i architektury. To duże wyróżnienie. Nic w tym dziwnego. AD zapewnia ekskluzywny dostęp tam, gdzie zwykły człowiek nigdy nie mógłby się dostać. Chodzi oczywiście o najpiękniejsze domy na całym świecie i mieszkających w nich ludzi. Oprócz zachwycających widoków przemyca ogrom informacji na temat architektury, aranżacji wnętrz, a także sztuki czy antyków i niezwykłych miejsc.

 

 

 

 

 

 

 

Architectural Digest

 

House & Home

Kanał House & Home oferuje wiedzę na temat projektowania, dekoracji i zdobienia wszelkich wnętrz. Pokazane są tutaj piękne i wyjątkowe domy, dramatyczne przeróbki, fachowe porady i wskazówki, a dodatkowo najnowsze meble, tkaniny i dodatki. Całość uatrakcyjniona jest pięknymi kadrami.

 

 

 

House & Home

 

Karin Bohn

Karin Bohn to kanał prowadzony przez kobietę o tym samym imieniu i nazwisku, która ma za sobą lata doświadczenia w projektowaniu wnętrz – zarówno komercyjnych, wielorodzinnych, jak i luksusowych rezydencjach. W kilku prostych słowach można opisać jej działalność youtubową jako pokazanie codziennego życia projektantki i przedsiębiorcy, a przy tym przekazanie bogactwa porad i wiedzy, której nie można znaleźć w szkole.

 

 

 

 

 

 

Karin Bohn

 

Live Your Style

Wysokiej jakości filmy, piękna Sharrah i merytoryczna treść – to składowe kanału Live Your Style. Osoby pasjonujące się wnętrzami oraz ich aranżacją, jak i takie, które stoją przed różnymi decyzjami mieszkaniowymi, powinny zwrócić uwagę na prezentowane DIY, które pozwalają w prosty sposób oszczędzić nieco funduszy, oraz mnóstwo inspiracji do projektowania wnętrz. Oprócz tego po przyswojeniu dawki wiedzy z obszaru home decor można zrelaksować się przy luźniejszych jej filmikach.

 

 

 

 

Live Your Style

 

Lowe’s Home Improvement

Love’s Home Improvement to kanał o szerokiej tematyce i przede wszystkim bardzo bliskiej każdemu z nas. Znajdują się tutaj filmy instruktażowe, projekty DIY, pomysły dotyczące aranżacji krajobrazu, jak również pielęgnacji trawników. Co więcej, pojawiają się też materiały pełne inspiracji i wskazówek krok po kroku. Wszystkie są bardzo przystępne i merytoryczne – nagrane w taki sposób, by nie było problemu ze zrozumieniem tematu nawet przez totalnego laika.

 

 

 

Lowe’s Home Improvement

 

refreszing

Nie może też zabraknąć polskiego pierwiastka. Kanał refreszing tworzą Paula i Mateusz. Znajdują się tutaj treści dotyczące szeroko pojętej tematyki urządzania wnętrz. Niemal krok po kroku pokazują proces urządzania domu szkieletowego. Podają też ciekawe rozwiązania odnośnie aranżacji ogrodu i przestrzeni zewnętrznej. Do tego przedstawiają metamorfozy pomieszczeń i dzielą się cennymi wskazówkami. Ich działalność internetową można podsumować w trzech słowach: lifestyle, wnętrza i budowa domu.

 

 

 

 

refreszing

 

Studio McGee

Duet Syd i Shea to małżeństwo, które połączyło kreatywną wizję kobiecą z męskim doświadczeniem biznesowym. W efekcie stworzyli studio projektowania wnętrz i na kanale Studio McGee dzielą się swoimi realizacjami, nie szczędząc informacji, objaśnień oraz inspiracji. Tworzą zgraną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Warto obserwować ich poczynania. Niektóre projekty są dość zaskakujące, zaś całość jest merytoryczna i oprawiona pięknymi kadrami.

 

 

 

 

Studio McGee

 

Three Birds Renovations

Kanał Three Birds Renovations tworzą trzy przyjaciółki, które są jednocześnie mamami oraz doświadczonymi renowatorami. W interesujący sposób przekazują swoją wiedzę na temat tego, jak zaprojektować, wyremontować oraz nadać styl wnętrzom, a wszystko z własnym udziałem – samodzielnie przeprowadzając niektóre prace.

 

 

 

 

 

Three Birds Renovations

 

Wnętrza Zewnętrza

Wnętrza Zewnętrza to kolejny polski kanał, który jest kopalnią inspiracji. Prowadzi go Magda, która zawodowo zajmuje się fotografią wnętrz i prowadzeniem sklepu internetowego. Wśród jej filmików można znaleźć wycieczki po mieszkaniach, tak zwane home toury oraz vlogi krążące wokół tematyki wyposażenia wnętrz. Ponadto nagrywa materiały z różnych miejsc, między innymi fabryki płytek, lub też sklepów, w których testuje sofy. Całość utrzymana jest w lekkim i swobodnym tonie.

 

 

 

Wnętrza Zewnętrza

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem