Subiektywne top 10 polskich architektów wnętrz

Mieszkanie czy dom to nie tylko puste cztery ściany. To azyl, miejsce, do którego chce się wracać. To tutaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i znajomymi, gotujemy, a nawet i pracujemy. Ważne jest, by ta przestrzeń była urządzona nie tylko estetycznie i zgodnie z naszym gustem, lecz także w pełni funkcjonalnie i praktycznie. Bez doświadczenia i fachowej wiedzy trudno jest uzyskać spodziewany, najlepszy efekt. Warto zatem skorzystać z pomocy architekta wnętrz, który w 100% zrealizuje zamierzoną wizję. Przedstawiamy 10 najlepszych polskich architektów wnętrz, oczywiście jest to zestawienie jak najbardziej subiektywne.

 

A2.Studio

A2.Studio jest autorską pracownią projektową założoną przez Annę Gruner w 2007 roku w Tarnowskich Górach. Działa na terenie Polski, jak i za granicą. Podstawą jest doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, a nacisk stawiany jest przede wszystkim na jakość projektów, funkcjonalność, czystość formy i precyzyjnie opracowanie każdego detalu. Pracownia specjalizuje się w architekturze i architekturze wnętrz prywatnych oraz przestrzeni publicznych i komercyjnych.

 

 

 

 

A2.Studio

 

AMBIENCE.INTERIOR DESIGN

AMBIENCE.INTERIOR DESIGN to pracownia stworzona przez Agnieszkę Konieczną po to, by projektować pięknie, ale i maksymalnie funkcjonalne oraz ponadczasowe wnętrza. Realizowane są tutaj projekty pod dany budżet – niskobudżetowe, jak i luksusowe. W zależności od tego, ile dany klient chce przeznaczyć na realizację, wówczas wybierane są materiały, wyposażenie i cała reszta, jak m.in. stylowe i eleganckie poduszki dekoracyjne. Nie ma zatem obaw przed tym, że projekt będzie za drogi i trzeba dopłacać.

 

 

 

 

AMBIENCE.INTERIOR DESIGN

 

BAGUA

Joanna Chudoń założyła pracownię BAGUA w Gliwicach z potrzeby kreowania przestrzeni, w jakiej na co dzień się znajdujemy. Zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych również w innych rejonach Polski. W każdy projekt wkłada pełne zaangażowanie i pasję. Istotny jest dla niej właściwy dialog z klientem, by efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami.

 

 

 

 

BAGUA

 

ELEMENTY

ELEMENTY specjalizują się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych – opracowaniu prostych, lecz niesztampowych aranżacji. Starają się tworzyć realizacje, które są ciepłe oraz przyjazne w odbiorze, m.in. dzięki różnym obrazom bądź plakatom na ścianę. Ponadto często decydują się na nieszablonowe rozwiązania i łamanie schematów. Zapewniają kompleksową obsługę głównie na terenie Małopolski, choć nie wykluczają projektów spoza tego regionu.

 

 

 

 

ELEMENTY

 

KATARZYNA KRASZEWSKA

KATARZYNA KRASZEWSKA to jedna z czołowych polskich architektów wnętrz. W 2004 roku stworzyła autorską pracownię specjalizującą się w kompleksowych projektowaniu wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych w stylistyce nowoczesnej i ponadczasowej elegancji dla najbardziej wymagających klientów z Polski i zagranicy, m.in. wnętrza apartamentów i domów oraz rezydencji.

 

 

 

 

KATARZYNA KRASZEWSKA

 

MIKOŁAJSKA STUDIO

MIKOŁAJSKA STUDIO to autorskie biuro Krystyny i Idy Mikołajskich – mamy i córki. Specjalizują się w projektach wnętrz domów, mieszkań, przestrzeni biurowych, komercyjnych i publicznych, dla klientów indywidualnych oraz firm. Projektowanie wnętrz jest ich ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

 

 

 

 

MIKOŁAJSKA STUDIO

 

MONIKA PNIEWSKA

MONIKA PNIEWSKA to architekt z pasją do wnętrz stylowych i nowoczesnych. Realizuje kompleksowe projekty wnętrz, wizualizacje, rysunki techniczne, projekty mebli oraz prowadzi nadzór autorski prac remontowych. W swoich pracach stawia na funkcjonalność i jakość materiałów. Jest autorką niecodziennych rozwiązań i nieszablonowego podejścia do tematu aranżacji wnętrz.

 

 

 

 

MONIKA PNIEWSKA

 

Olga Nijaki

Olga Nijaki to pasjonatka projektowania wnętrz, która ponad wszystko ceni sztukę w każdej sferze i każdym detalu. Swoje projekty kieruje do osób odważnych i zdecydowanych, które cenią niepowtarzalny styl, najwyższą jakość, elegancję oraz ponadczasowość. Wsłuchuje się w potrzeby klientów i spełnia ich oczekiwania.

 

 

 

 

Olga Nijaki

 

Simpla

Simpla to biuro zajmujące się projektowaniem architektonicznym oraz aranżacją wnętrz. Podstawowym celem ich działania jest zagwarantowanie najlepszej jakości wykonywanych usług, a to wszystko dzięki doświadczeniu, kreatywności oraz zaangażowaniu. W każdym projekcie starają się zachować równowagę pomiędzy oryginalnością, stylem, kosztami inwestycji oraz funkcjonalnością.

 

 

 

 

Simpla

 

ZIENTARSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

Monika Ziętarska założyła autorską pracownię architektury wnętrz. ZIENTARSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA, w której zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz inwestycji komercyjnych. Jej realizacje cechuje funkcjonalność, oryginalność oraz wysoka jakość. W swoje pracy stawia na rozwiązania nowoczesne, proste i wprost szyte na miarę.

 

 

 

 

ZIENTARSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem