Zobacz jak odmieniliśmy wnętrza naszych klientów!

Kiedy zakładaliśmy markę Złote Plakaty, nie mogliśmy sobie wyobrazić, że nasze wzory będą ozdabiać wnętrza tysięcy polskich domów. To niesamowite, jak przez siedem lat naszej działalności udało nam się zdobyć Wasze zaufanie i jak bardzo nasze plakaty zostały docenione przez miłośników wnętrz.
W naszej pracy najbardziej uwielbiamy moment, kiedy możemy zobaczyć na zdjęciach i filmach, jak nasze plakaty upiększają Wasze wnętrza - to zawsze wywołuje natychmiastowy uśmiech na naszych twarzach.

Dziś chcielibyśmy podzielić się niektórymi inspirującymi wnętrzami naszych klientów, które udostępnili w mediach społecznościowych, oznaczając naszą markę. Mamy nadzieję, że staną się one doskonałą inspiracją dla wszystkich poszukujących prawdziwych pomysłów na odmianę swojego wnętrza.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci potrafią tak pięknie dobrać dodatki i połączyć kolory.

Znajdziecie tu inspiracje, które bazują na neutralnej kolorystyce, ale także wnętrza o bardziej efektownym wyglądzie, wyróżniające się mocniejszym akcentem kolorystycznym.
 

 

Które z tych wnętrz najbardziej zainspirowało Cię? Jeśli jesteś już naszym klientem, serdecznie zachęcamy do podzielenia się metamorfozą Twojego wnętrza w naszych mediach społecznościowych, na Instagramie lub na Facebooku. Chcemy zobaczyć, jak nasze plakaty ożywiają Wasze przestrzenie!

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem