Kalifornijskie wnętrza z serialu “Big little Lies”

Znany serial pokazuje kultowe wnętrza – każdy chce mieszkać w kalifornijskim stylu. Zobacz, jak wprowadzić design z serialu „Big little Lies” do Twoich pomieszczeń.

 

 

Kalifornijskie wnętrza z serialu “Big little Lies”

Kultowy serial, którym zachwyca się cały świat to nie tylko perypetie bohaterów i ich wciągające historie. To także wnętrza, które towarzyszą ukazywanej fabule i inspirują do wdrażania zmian w mieszkaniach widzów. Kalifornijski styl z serialu “Big little Lies” jest niejednoznaczny, zharmonizowany i zawsze dopracowany do perfekcji. Jak wnieść do swoich wnętrz nieco serialowego designu?

 

 

 

 

Rodzinne wnętrza rodem z Kalifornii

Przytulne wnętrza to gwarancja komfortu i sposób na wykreowanie rodzinnej oraz wypełnionej ciepłem przestrzeni. Styl boho skorelowany z dużą ilością motywów botanicznych pojawia się w serialu i stanowi swoistą wizytówkę stylu kalifornijskiego, a więc wielkomiejskiego i nowoczesnego, jednak z akcentem przytulności. Chcąc cieszyć się nim w swoim domu, warto postawić na roślinne dodatki – mogą to być żywe kwiaty w przyjemnych dla oka doniczkach lub plakaty botaniczne, przedstawiające motywy roślinne. Plakaty ścienne potrafią odmienić klimat pomieszczenia, wystarczy odpowiednio je dobrać – dzięki nim wnętrze staje się dopieszczone, a to podstawowy warunek do poczucia rodzinnej i ciepłej atmosfery.

 

 

 

 

 

 

Wielkomiejski styl kalifornijskich wnętrz

Kalifornia to nieograniczone przestrzenie emanujące wolnością i harmonią. Odczuwa się je również we wnętrzach mieszkalnych – duże i przestronne pomieszczenia stylizowane są w taki sposób, aby zapewnić maksymalne poczucie nieskrępowania. Zauważyć to mogą wnikliwi widzowie serialu „Big Little Lies”. Jak jednak wnieść do swoich wnętrz taką kalifornijską przestronność? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni i zminimalizowanie ilości wyposażenia. Nieraz lepiej jest postawić na jedną dużą szafę niż zagracać pomieszczenie wieloma meblami. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie garderoby w wyznaczonym pokoju, pozostawiając inne wnętrza wolne przytłaczających szaf. W ich miejscu mogą stanąć lub zawisnąć lekki półeczki czy regały, na których ustawić można dekoracje, zdjęcia czy personalizujące wnętrze bibeloty i pamiątki. Brak szaf może wydawać się ryzykowny, gdyż wnętrze może okazać się puste i zbyt surowe. Jednak otwarta przestrzeń nie musi być nudna i nijaka. W niej – jak w wielu przypadkach – główną rolę odgrywać będą dodatki. Plakaty lub naklejki ścienne zapełnią wolne miejsce i nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru. Poduszki dekoracyjne, dywaniki, zasłony czy inne elementy ozdobne sprawią, że pomieszczenie zyska na przytulności. Dzięki nim można zniwelować poczucie pustki związanej z brakiem dużej ilości mebli, a jednocześnie zyskać otwartą przestrzeń we wnętrzu, typową dla kalifornijskiego serialu.

 

 

 

 

Perfekcja w kalifornijskim wydaniu.

Staranność i perfekcja – to główne atuty wnętrz, które miłośnicy serialu podziwiają w każdym odcinku. Aby wnętrza prezentowały się nienagannie, muszą być odpowiednio zaaranżowane, a znajdujące się w nich elementy wyposażenia nie mogą być przypadkowe. Wystarczy spojrzeć na te starannie dobrane akcesoria i dodatki, aby chcieć mieć taki styl również w swoim domu. Porządek i utrzymanie ładu to jedno, jednak równie ważna jest konsekwencja stylistyczna oraz staranny dobór dekoracji. Zestawy poduszek na sofie, komplet jednakowych ramek na zdjęcia czy jeden kolor pojawiający się na różnych elementach wyposażenia wnętrza to pozornie nieistotne, jednak w istocie niezwykle znaczące detale, które pozwalają na dopieszczenie aranżacji. Ciekawym sposobem na wykreowanie konsekwentnego designu są plakaty w wybranym stylu – ich przemyślane rozmieszczenie na ścianach pozwoli uzyskać perfekcyjny rezultat stylistyczny.

 

 

 

 

Wnętrza z serialu „Big Little Lies” są zatem na wyciągnięcie ręki każdego miłośnika kalifornijskiego stylu. Nie trzeba całkowicie zmieniać aranżacji czy wyposażenia i inwestować ogromnych nakładów finansowych. Nieraz mała zmiana i detale wystarczą, aby stworzyć wystrój na nowo.

 

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem